Oturgaçlı götürgeç

O yaftayı forumda yiyoruzdur için rahat olsun

Bugün mok gibi bi gün geçirdim. Sakinleşeyim diye bisiklete abanmışım bacaklarımı hissetmiyorum şuan. Destek olun bağa

Bugün mok gibi bi gün geçirdim. Sakinleşeyim diye bisiklete abanmışım bacaklarımı hissetmiyorum şuan. Destek olun bağa

Derecelendirmen gerekirse hangi katılıkta ve yoğunlukta ve de ebatta mok Boyun kadar mı yoksa üstüne mi bastın? Bu iğrenç cümlelerden sonra sanırım artık günün çiçek gibi gelmiştir.

Selamlar 
Baktım bekarlar çoğunlukta evlilere desteğe geldim

Hoş geldiniz, biz gereken durumlarda kaşınanları aile cüzdanımızla döveriz

Hoşbulduk
Benim aile cüzdanının bir tozunu alayım o vakit zira baya eski kendisi

Hoşbulduk
Benim aile cüzdanının bir tozunu alayım o vakit zira baya eski kendisi
Yok yok esas yaralayıcı olan o toz işte Hatta şöyle yüzlerine doğru "pof" yapıldı mı verdiği zarar su götürmez
Yalnız bizimki nerede hiçbir fikrim yok, şu an fark ettim

Yok yok esas yaralayıcı olan o toz işte Hatta şöyle yüzlerine doğru "pof" yapıldı mı verdiği zarar su götürmez
Yalnız bizimki nerede hiçbir fikrim yok, şu an fark ettim
Hehe oda iyimiş 
Ben benimkine gözüm gibi bakıyorum bir süre sonra tarihi eser muamelesi görmeye hak kazanacak

La yeminlen aklım çıktı. Mail adresimi bir açtım marilyn monroe X Bank Mart Ayı Ekstreniz diye bir mail
Ben

Çünkü benim o Bankadan değil kredi kartı almak önünden geçmişliğim yok. Bir tırstım ulan biri benim adıma kart mı aldı diye.
Sonra dedim ulan saçmalama manyak karı, senin adına alsalar, bir de haberin olsun diye mail adresini mi verirler Biri yanlış mail adresi vermiştir diye.
Şükür öyleymiş.
Ama bi tırsmadım desem yalan söylemiş olarım Zaten paranoyak kadının tekiyim, iyice sıçanzi

Kısa süreli kalp spazmından sonra geçmiş olsun size

O şekilde çok spam yolluyorlar kuzum aklında olsun.
Mail adresin ad-soyad ise ekstreymiş gibi mail yolluyorlar, maksat ekteki "ekstre"yi açmaya çalışman.

O şekilde çok spam yolluyorlar kuzum aklında olsun.
Mail adresin ad-soyad ise ekstreymiş gibi mail yolluyorlar, maksat ekteki "ekstre"yi açmaya çalışman.
Yok açmadan önce Bankanın sitesinden kontrol ettim mail adresini zaten. Kaçın kurbasıyım ben

Bu bankalar yüzünden yakın zamanda kuzenim dolandırıldı 4000 lira kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…