Oturgaçlı götürgeç

S shot mune seni yeni ve egzantirik isimli bi konu açmaya davet ediyor galiba

Yaa ben de istedim minnoş bi piercing taktırmayı ama acır diye korktum. Ne çeşit bi halka geçirdin burnuna acaba ki tampon sanılabiliyor

Bu arada hastaneye neden gittin, iyi misin?
Şöyle benimki. Uzun süre normal hızma kullandım, son 3 yıldır falan halka kullanıyorum.

İyiyim ya. Geçen gece arkadaşın köpeğiyle oynarken top çekişiriyorduk, bir anda topu bıraktı ağzından; o hızla olduğu gibi burnuma yedim topu. Çok ciddiye almadım da hala zonkluyor. Daha önce burnumu çatlattım, dört gün sonra gittim hastaneye; annem bu sefer de çatlatmış olma bir git diye ısrar edince gittim ben de. Çatlak yok da darbe nedeniyle ödem oluşmuş dokularda.

Hahaha hiçbir şey gelmedi aklıma Mune, far tutulmuş tavşan gibi kaldım ekran başında. Nereden geldiyse oturgaçlı götürgeç geldi aklıma :d

Çocuğun gözü körmüş be ben de büyük bişey var sandım

Iyi önemli bir şey yoksa. Anneler her yerden yetiyorlar o konuda :))

Geçmiş olsun, sağlık ihmale gelmez, hele burnunda daha önce çatlak olmuşsa annen demeden gitmen lazımdı, ödem dışında birşey olmamasına sevindim

Başlığın beni benden aldı 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi

Çocuğun gözü körmüş be ben de büyük bişey var sandım

Iyi önemli bir şey yoksa. Anneler her yerden yetiyorlar o konuda :))
Ya benim acı eşiğim çok yüksek, o yüzden çoğu şeyi kaale almam. O yüzden de annem "sen yine bir şey yaptıysan gitmezsin doktora, bir git" dedi haklı olarak

Düşün işte dört gün çatlak burunla gezdim, hatta bugün röntgene bakan doktor bile "eski çatlağınız derinmiş bayağı" dedi Ben anca dört gün sonra yüzümdeki şişlik ve morluk geçmeyince gittim, yoksa bence ağrısı dayanılır bir şeydi.
Hele dişçiye gitme(me)lerimi hiç söylemeyeyim. En son dişçim "ya sen nasıl yedin içtin böyle, hiç mi ağrımadı" demişti

Teşekkürler ^_^ Ödem de geçer birkaç güne herhalde.

Sen de çok normal sayılmazmışsın ama ya 4 gün çatlak acısı çekilir mii?

Amcam hep der ki lissom sen küçükken çocuklar bi yerime bişey yapar diye eşikten aşağı inmezdin. O kadar tatlı benim canım Bi yerime bişey olsun kıyamet kopuyor.

Ben yaralanmalarımı falan hiç kaale almam.
Elimde yara izi var mesela, cam parçası saplanmıştı, kendim çıkarıp kanamayı durdurmuştum ki dikişlik aslında Çok soğukkanlıyım o konularda. Bütün kesiklerime falan hep kendim müdahale ederim

Öğk bayılırım direkt. Sadece kendim için olsa iyi yanımda birine bişey olsa benim canım gidiyor telaş yapıyorum.

Yaralanmalarını uzakta geçir lütfen

Öğk bayılırım direkt. Sadece kendim için olsa iyi yanımda birine bişey olsa benim canım gidiyor telaş yapıyorum.

Yaralanmalarını uzakta geçir lütfen

Güldür Güldür izliyor musun bilmiyorum ama şu skeçlerini bayağı sevmiştim:

La izmir bi acayip olmuş. Kuş cennetine gittik biraz hava alalım diye. Ordan dönüşte de bostanlida biseyler yiyelim didik. 5 yer gezdik ne araba koyacak yer var ne oturacak masa. Mavisehirde parkta oturduk nereye çömsek diye düşünüyoruz.

Benim burnumdaki delik de kapandı. Tekrar deldirciim

Sasalı'ya gitsenize, açık hava hayvanlar oh

Tekrar deldirmek daha kolay olur ya, aynı yeri pıt diye hemen.

Onu da gomdü Aysel!

Ben bitkiye inanmıyorum hocam. Haha bayıldım ya
KKdan birinin oğlunu alıp napacan? Ne kaynana konusu açabilirsin ne görümce
Ay doğru vazgeçtim ya o eğlencelik konulardan açmadan olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…