Göz Makyajı ottama kaş kirpik losyonu

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

elvaven

12.07.2017 Canım kızım ❤ 27.03.2019 Canım oğlum 💙
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
1.441
857
kızlar göz çevresi bakımı ve kaş kirpik besleyip gürleştirip uzatmak için yeni bir yağ karışımı çıkmış. ben 2 gün önce başladım. kullanan var mı?benim çok hoşuma gitti.aktar önerdi bana da.. içinde elma badem hint ve şimdi hatırlamadığım bi çok yağ karışımı varzemuszemus

adı tam olarak ne diye geçiyo ??? bir de şişe mi nedir fiyatı falan?

aynı markası da ismi de bu canım. fiyatı 2.5 mu 5 mi neydi bi sürü yağ aldım tam hatırlayamıyorum ama karışım süper ve ağır kokmuyor..adama sordum bu mu daha etkili yoksa sarımsak yağı mı dedim. bunu önerdi.. direk uzatma ve gürleştirmeye etkili üretildi dedi.hemen aldım

hadi ya.. bende geçen gün kaş için sordum badem dedi.. dedim fındık da diyolar ama dedim yok badem yağı en güzeli kirpiklerine de sür dedi iyi gelir dedi falan.. gece sarımsak gündüz badem sürüyorum iki haftada uzatıcam sonra gidip bi toparlattırıcam.. ben öyle yapıyorum biraz uzadığında toparlattırıyorum daha düzenli uzuyolar şuan yarı orman gibi oldu.. iki hafta daha böyle gezeyim sonra duruma göre toparlattırırım zaten.. şu ottomayı bi araştırayım ben

çok çabuk uzattı ve gürleştirdi benimkileri ama bazı boş yerler var kaşımda küsmüş yerler.. orda kıl çıkmıyo delircem ya

ben de aktardan hint yağı almak için gidince gördüm ama faydasını göremedim ben ankara dan 7.5 tl aldım.her gece kullanın dendi ama ben bazen atladım.siz ne sürede kullandınız?göz çevresine de bakım yapıyor dendi,kırışıkllıklar için de ama ben kirpiklere uygulamıştım sadece.tekrar başlamayı düşünüyorum bakalım uzayacak mı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…