Otel derdi..

Dilaracancan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2013
221
16
34
Hayırlı günler diliyorum ablalarım,yaşıtlarım ve benden küçükler,

Öncelikle konuyu nereye açacağımı bilemedim,yanlış yerdeyse affola.

Sorunum yazın gideceğimiz ve kalacağımız yer.

Sakin,hoş ve çokta pahalı olmayan (250-350 arası) bir otel arıyorum. Doğu ve iç anadolu tarafında olmayan İstanbula daha yakın şehirlerde bana tavsiye edebileceğiniz ortamı ve havası güzel, çevresinde eğlenilecek ve gezilecek mekanları olan bir otel arıyorum. :18:

Tüm tavsiyeler için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Ağvada çok güzel butik oteller var biz en son bi tanesine gittik yemekleri falan harikaydı amam giderken okullar kapanmadan gidin çünkü ağva yazın inanılmaz derecede kalabalık oluyo biz 15 hazirandan sonra eylül sonuna kada gitmeyiz haziran başı şahane olur böyle bomboşken gidin yoksa rahat edemezsiniz bu resimdeki yerde şile buarada :)

Cevabınız için çok teşekkür ediyorum. :122:

Çok kalabalık bir yer istemiyoruz,temmuz ortası gibi gideriz nasip olursa. Bu yüzden daha kafa dinleyebileceğimiz bir yer lazım.

Yeni bir tatil sitesi önerebilirim.Sürekli tatile gidenler için harika tatil fırsatları sunuyor.Öyleki indirimin harici size tatil ödeminizin bir kısmını geri iade ediyor.bu para iadesi ile bedava alışveriş yapabilir, arkadaşlarınıza tavsiye ederek harika kazançlar elde edip tatilinizi bedavaya getirebilirsiniz.https://www.facebook.com/TatilinKrali

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…