öteki tarafa gittim geldim......

BenAyKizim

anneyim ben!!!!
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
1.447
184
selam kızlar,geçirdiğim en zor bir haftaydı.ve nihayet sizinle bunu paylaşabileceğim.geçen hafta salı günü bebeğimin ikinci ay aşıları vardı.dr a gittik.bebeğim gayet sağlıklı çok şükür.aşılarını da oldu.o ağladı ben yandım...neyse eve geldik her ihtimale karşı dr un tavsiyesiyle ateş düşürücü fitil attım.buraya kadar herşey iyiydi.bebişim yaşadığı sıkıntıdan mı ne bütün gün delicesine emmişti.akşam üstü yine emmek isterken bir öğürdü bir kustu ama ne kusma.ağzı kova gibi doldu.burnundan bile geldi.tıkandı nefes alamadı.ben bir feryad ettim eşime.çocuk gitti diye.salldım başaşağı tuttum sırtına resmen vurdum.zarzor kendine geldi.ömrümün de 10 yılını yedi on dakikada.rahatladı sonra ama.meğer kusası varmış yavrumun.
gece oldu.saat 12.bana aniden bir baş ağrısı geldi.hemen sonrasında da inanılmaz bir titreme.ama ne titreme resmen zangırdıyorum.hemde donuyorum.yaz günü yorgan battaniye örttüm yani.ateşim de fırladı mı 39 a. o kadar fena oldum ki ölüyorum sandım.hastaneye gitmek istemedim.ilaç verirler de bebeğe geçer diye.fitil de attım ya ağır gelir vs.salak kafam.nasıl yanıyorum varya.dua ediyorum Allahım bebeğime daha doyamadım emanetini alma diye.en sonunda hafiften bi kafayı yediğimi hatırlıyorum.gardrobun kapaklarını sayıyordum.eşim de napıcanı şaşırdı.bizim bızdıkta uyandı mı.acıktı napsın.ben deli gibi titrediğim için kızımı tutamadım.eşim tutturdu.inleye minleye emzirdim.

bu seferde o huysuzlandı.aşılar rahatsız etti sanırım.iki saat beni mahvetti.eşimde durmadı.kızım biraz bana aşıkta.zar zor uğraştım uyuttum.saat üç gibi dayanamayacak noktadayken soğuğa yakın suyla duş aldım.biraz sonra ateşim yavaş yavaş düştü.ama ben çok bitkindim.sabah beş gibi sızdım baş ağrımla beraber.uyandığımda daha iyiydim.ha bu arada gece çok feci bir şekilde de kustum.geberiyordum az daha.
öğlen aynı nöbet yine geldi.eşime telefon ettim.annesini alıp gelmesini ve beni hastaneye götürmesini söyledim.kayınvalidem kıza baktı bizde hastaneye gittik.ateşim 40 olmuş.başım dönüyordu.birsürü tahlil yapıldı.serum ateş düşürücü felan verildi.ateşim zor düştü.tahlilllerim temiz çıktı.kan ve idrar kültürünün sonucunu da yarın alıcaz.inşallah temiz çıkar.dr üşüttüğümü söyledi.kızımı aşı için yeditepe üniversitesi hastanesine götürmüştük.hastane buz gibiydi.ben de duş alıp çıkmıştım.hastalığa davetiye yolladım yani.kızım aşılardan dolayı hiç ateşlenmedi.eşim de çok mu dua ettin Allah ım kızıma gelecek ateş bana gelsin diye takılıyor.daha yeni yeni kendime geliyorum.
bu arada biz hastanedeyken bebişim daha önceden fazla gelip de sağdığım dondurucudaki sütleri içti.siz siz olun sakın sütünüzü ziyan etmeyin.ben yine biriktirmeye başladım.çok uzattım kusuruma bakmayınçpaylaşmak istedim:1hug::1hug::1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…