Ösym'ye küstük de geldik, gündüzler bitmesin, sabahlar olmasın hey hat!

Girecekti sanırsam...
Ziraatin sınavının zor oldugunu ben de duymustu, hatta alan cıkıslı bir tanıdıgımız gecememisti bunun sınavını. Baska bir bankaya girdi özel sanırım, sonra bıraktı orayı kpss calısıyor bu sene.
Kyk'ya basvurdun mu?

yok canm gerek yok olmaz oralar tanıdık gerek.
öyle şeylerle kendimi ne boşuna umutlandırmak ne de vaktimi harcamak istemiyorum açıkcası.
alacakları adam belli zaten o yüzden gerek yok kyk ya

yok canm gerek yok olmaz oralar tanıdık gerek.
öyle şeylerle kendimi ne boşuna umutlandırmak ne de vaktimi harcamak istemiyorum açıkcası.
alacakları adam belli zaten o yüzden gerek yok kyk ya

Öyle deme, bir umuttur sonucta.
Nasıl geciyor günler bebem? Az anlat bakam. Özledim.

Öyle deme, bir umuttur sonucta.
Nasıl geciyor günler bebem? Az anlat bakam. Özledim.
hayırlısı canm ama ben tercih etmiyorum belli yani alacakları kişi.
hiç bir şey yapmıyorum canım ya öyle evdeyim
bende özledim kuzucm asıl haberler sende nasıl gidiyor ilşkin
isim falan da değişmiş hayırdır ?

İlişki yok annem bitti : ) Güya ama. Dalasıp duruyor.
Yurt dısına basvuru yapmıs bugün. Kendine göre yolunu cizmis zaten. Bir sey icin ugrastıgı da yok, her zamanki gibi.
Aynı tas, aynı hamam yani bildigin gibin.

üzülüyor musun sen nasılsın??

Az önce konustuk, biraz farklı konustuk, ne bagırdı ne cagırdı...Yırtıp atarmıs kyk olursa, ama kyk acıklanmıs baktım simdi, olmadı, sabaha kaldıgımız yerden devam muhtemelen...Aynı ayrılık.

Az önce konustuk, biraz farklı konustuk, ne bagırdı ne cagırdı...Yırtıp atarmıs kyk olursa, ama kyk acıklanmıs baktım simdi, olmadı, sabaha kaldıgımız yerden devam muhtemelen...Aynı ayrılık.
kyk olursa neden yırtıp atıyomuş anlamadm canım?
bir de kyk da şartlar nelerdi ne yaptın yani mülakat mı oldu ??

kyk olursa neden yırtıp atıyomuş anlamadm canım?
bir de kyk da şartlar nelerdi ne yaptın yani mülakat mı oldu ??

Ayrılmadık canım, oturdum sükrediyorum : )
Sartı lisans mezunu olmak, min 70 kpss, dil sartı yok, ama 81 ile kapattı alımı. Cok yüksek puanlarla basvurmus insanlar.

Ayrılmadık canım, oturdum sükrediyorum : )
Sartı lisans mezunu olmak, min 70 kpss, dil sartı yok, ama 81 ile kapattı alımı. Cok yüksek puanlarla basvurmus insanlar.
evet arkadaşım 84le çağırılmış. ataması olur zaten ama ankara istediği için başvuru yapmış illa ankara olsun istiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…