Osuruktan teyyare selam söyle o yare

Kusura bakma ama güldürdün allah da seni güldürsün inşallah hey allahım ben olsam bende çok soğurdum. Benim babam rahatsızlığından dolayi istemsizce yapardı onda bile soğurdum bide eş düşünemiyorum allah kolaylık versin

Tamam canım anlatma. Seni oğluşuna almak isteyen kaynanalar çıkıp Aramızı bozabilir

Forumun gelmiş geçmiş en favori gelinisin

valla ikimizin de yanlışklıkla olabiliyor tabi
am bile isteye olmasından hiç hoşlanmam
seninki işi dalgaya vurmuş iyice

eşim yanımda hiç osurmaz
bende hiç osurmam
bizim evde tek osuran bırı var oda benım yakısıklı oğlum

Arkadaşlar hekez normal bişey demiş ama ,çiş kaka da normal evin ortasına yapılıyormu.O zaman burun karıştırmakta normal bi ihtiyaç..Adap diye birşey var çekmek zorundamıyım ben o kokuyu.. Allaha şükür uyku hali dışında eşimin bile isteye yaptığını görmedim. Bende bağırsak problemi var ve çok rahatsız olurum resmen yapsamda kurtulsam olurum ama ona rağmen yanında sesli sesli yapmam yani..

Poposundan gökkuşağı çıkanlar var! Bi osurukla soğuyacağım adamla nasıl evleneyim hastalığı var öksürüğü var... İnadına yapılması hoş değildir ama arada bi oluyorsa işi gücü bırakıp wc ye koşup geri gelmesine ne gerek var...

Böyle pişkin cevap veren adama nasıl konuşursan konuş işe yaramaz.
Kaçırabilir insanlık hali. Özür diler geçer ama bu şekilde saygısızca davranırsa zamanla her hareketi batar tabi ki.

Sanki biz bilmiyoruz gazı salıp atmayı. Gazlı gazlı oturmaya çok meraklıyız sanki.

Ben evlendikten sonra karşıma aldım konuştum. Benim belli kurallarım var uyarsan sevinirim dedim ki 7 yıl flört sonrası evlendik. Yanımda geğirmektir, osurmaktur, burun karıştırmaktır sakın bunları yapma tuvalette bunları halledebilirsin dedim. Gördüğümden değil de bir de şu tuvalet sonrası klozetlere çişlerini damlatanlara ayar oluyorum ben senin sidiğini silmek zorunda mıyım arkadaş! Çok şükür çok titiz bir eşim var yoksa deli gibi bağırabilirdim bu konularda.

Iyy ya buyuk konusmayayimda bana boyle bisey yapsa cok sinirlenirdim.Insanlik hali kacirir falan o ayri ama cok tiksinc ya bilerek yapmasi kusacam simdi

Biz karşılıklı osuruyoruz valla hayat bize güzel free relax böyle adam evinde de rahat edemicekse nerde edicek yani

Hah gene hiç osurmayan pempe moku olan herkeşler toplanmış

Kız mahvettin beni öldürdün sabah sabah haaaaahahhahahahahhahahahahhahah

Bizim evde de asla kimse osurmaz. Eşim zaten ropdöşambrıyla otururken izininle der lavaboya gidip osurup gelir. Osurduğunu bilmiyordum bilsem zaten hiç evlenmezdim. Iğğğyyy çok iğrenççç...

Hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Hah işte en güzel yorum bu olmuş

Bizim evde de asla kimse osurmaz. Eşim zaten ropdöşambrıyla otururken izininle der lavaboya gidip osurup gelir. Osurduğunu bilmiyordum bilsem zaten hiç evlenmezdim. Iğğğyyy çok iğrenççç...
HAHAHAHA :)

işte gülmekten ölümüme sebep olacak üye bu üyedir arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…