Saç Bakım Ürünleri ossion bal özlü saç bakım kremi

bambucan

kocam ve kızım herşeyim..
Kayıtlı Üye
25 Mart 2011
876
132
kızlar dün bu saç bakım kreminden aldım kullananlar varmı acaba? ankarada beşevlerdeki bi kuaförden 50 tlye aldım. saçlarımı açıp üstüne perma uygulayan aptal bi kuaför yüzünden saçlarım mahvoldu. bunuda dün gittiğim bi kuaför saçların mahvolmuş fln diince, mağduriyetimden faydalanan bir dier aptal kuaför bana bu kremi sattı. internette şimdi bakıorum krem 8 tl:KK43: faydalandı işte durumumdan. bari iyimi kazık yedim ama değermi? lütfen bilen varsa bilgilerini paylaşsın benimle:KK43:(

kızlar dün bu saç bakım kreminden aldım kullananlar varmı acaba? ankarada beşevlerdeki bi kuaförden 50 tlye aldım. saçlarımı açıp üstüne perma uygulayan aptal bi kuaför yüzünden saçlarım mahvoldu. bunuda dün gittiğim bi kuaför saçların mahvolmuş fln diince, mağduriyetimden faydalanan bir dier aptal kuaför bana bu kremi sattı. internette şimdi bakıorum krem 8 tl:KK43: faydalandı işte durumumdan. bari iyimi kazık yedim ama değermi? lütfen bilen varsa bilgilerini paylaşsın benimle:KK43:(

hemen o kuaföre gidip ürünü kafalarına atıp paranı geri alıyorsun ben hindisten cevizlisini kuför malzemecisinden 5 liraya almıştım bir mal on katına da satılmaz ki parayı vermek konusunda uzak dururlarsa hakem heyetine şikayet edrim de üzerini oku tr imalat ithal bir marka falan da degil yani ahım şahım bir etki de bekleme

ıkın uc gun oncede annemın kuaforu 20 lıraya satmıs anneme bende aynen netten bakıp fıyatını gordugumde sok oldum ılk kez gıttıgı kuaforde degıl ustelık yarın bırlıkte gıdıp paramızı catır catır alıcaz urun acıp kullanmıs olmamıza ragmen zaten ben hıc memnunda kalmadım o maskeden

ıkın uc gun oncede annemın kuaforu 20 lıraya satmıs anneme bende aynen netten bakıp fıyatını gordugumde sok oldum ılk kez gıttıgı kuaforde degıl ustelık yarın bırlıkte gıdıp paramızı catır catır alıcaz urun acıp kullanmıs olmamıza ragmen zaten ben hıc memnunda kalmadım o maskeden

aynı durumdayım. Altunizade Osman Yüksel kuaför diye bir yerin brezilya fönü fırsatını almıştım. keşke almasaymışım. uygulamanın bir hafta dahi dayanmaması bir kenara, sözettiğiniz ürün tarafıma tam 60 tl ye satıldı. üstelik talep etmeme karşın kredi kartıyla ödeme kabul edilmediği gibi fiş, fatura vs gibi bir şey de ne hikmetse ısrarıma karşın verilmedi.

ürün dilediğiniz web sitesinde yada parfümeride 7,5-8 tl... ustelik bana verilen ısrarla bozuk... yani ürünün yanından kullanınca yoğurt gibi sulanması normal mi? paramı geri istediğimde dünya kadar hakaret işittiğim gibi, dilediğim yere şikayet etmem konusunda bir tavsiye aldım sayın OSMAN YÜKSEL'den... sanki ben bilmiyorum şikayet etmeyi :)

istanbulda oturup fırsat sitelerini takip edenlere sesleniyorum. KESİNLİKLE ALTUNİZADE'DE OSMAN YÜKSEL KUAFÖR'E GİTMEYİN. ÖNÜNDEN BİLE GEÇMEYİN.

kızlarr selammm! siteye yeni üye olduuum ve üye olur olmaz hızlı bir giriş yapıyım dedimm. ilk olarak bu saç bakım kremi hakkında yorum yapmak istedim. benim saçlarım kalın telli ama kuru uçları daha da kuru diyebilirim.. daha once saclarımın saglıklı falan olmasına aldırmazdım bıraz kurudumu hemen kestırırdım uclarından saclarımı.neyse ben parfümeriye gittiğimde satıcı adam bana bunu saç bakım kremini tavsiye etti bende daha önce kuaförlerde falan görüyodum 11 lira diyincede mantıklı geldi 500 ml sonucta cezbetti. ama aldığıma pisman oldum o adam daha önce annemlere falanda sacla ılgılı guzel tavsiyeler verdıgı ıcın guvendım ama sanırsam adam sadece elınde kalanda kurtulmak ıstıyodu heralde neyse gunahı boynuna :/ ama heveslı bı sekılde eve gıttım kullanmak ıcın asırı derecede heveslıyım falan surdum ıslak sacımda bekletırken mukemmeldı yumusacık falan normalde benım saclarım dusta cok karısır actı falan dıye sevınıyorum kesın ıse yarıcak helal olsun adama ısını bılıyo derken banyodan cıktım saclarım kurumaya basladı bı baktım saclarım kecelestı sonra dedım bı alısma surecı vardır her urunun dıye ama bı kac kullanımdan sonra hala aynı etkıyı gosterınce bıde annemlerde de aynı etkıyı gosterınce bundan bı nane olmaz dıyerekten kaldırdım bı kenara. sımdı bosu bosuna para verdıgımle duruyor bı kenarda tabii bu benım sacıma olan etkısıydı ama benım sac tıpıme benzeyen arkadaslara tavsiyem kesınlıkle kullanmasınlar paralarına yazık ama eger kı yıne de kullanmak ıstıyorlarsada arkadaslarında falan varsa eger denesınler bence saclarında cunku bu konuda da okudugumuz gıbı her yerde farklı fıyattan verırler bosu bosuna gıtmesın paraları..onun yerine pantenin onarıcı bakım maskesini ya da watson'ın ballı saç bakım kremi daha etkili..

bende kullandım o bakım kreminden sacların yanmıstı toprlar dedi kuaförüm ii dedim 35 tl ya aldım... kullandım zaten mısır püskülü saclarım kazık gibi oldu :KK43: bi işe yaramadı bende de.internette 10 tl ye satılıo görünce fiyatını sasırdım ii para kazanıolar :)) % 250 ii kar

Bu ürünü almayın kimseye de tavsiye etmeyin AKAT Kozmetik çok ayıp etmiş piyasada adını kirletti..Düşünün bal özlü ve fiyatı 5 liradan başlayıp kuaförlerde 30-40 liraya kadar çıkıyor.İçine bir bal esansı katmışlar ki burnunuzun direği sızlar...1 kilo balın fiyatı 35 den başlar en az ...nasıl bu fiyata satılabilir..ha ucuza satılması değil kafamı karıştıran market ürünü bile daha iyi ondan , ciddi anlamda berbat bir ürün...ben şiddetle DFN GARLI (Hatay) saç bakım maskelerini ve şampuanını öneririm , kalıbımı da basarım ürüne kötü deme ihtimaliniz yok zaten adamlar beğenmezseniz paranız iade edilir diyor...kullandığınız anda saçınızın ne kadar güzelleştiğine sevinerek şahit olacaksınız...Ürünün şampuanı doğal , maskeleri 10 ila 15 lira arasında satılıyor şampuanları da 10- 15 arası ...bu fiyata gerçek bir doğal bakım yakalayabilirsiniz çok uzaklarda aramayın...sevgiler.....

X