Osman hocama teşekkür

sweet33

Allah'ın izniyle kavuştuk oğlumuza :)
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2009
1.006
20
a.s öncelikle böyle bir sitede osman hocam gibi kişilere yer verdiğiniz için site editörlerine teşekkür ediyorum.ben 2007 yılında maya tüp bebek merkezinde bir deneme yaptırdım.oraya gidene kadar çok fazla şehirde farklı hastanelere gittim görüşmeye ama hiçbiri maya tüp bebek mekezi gibi sıcak ve samimi değildi.denemem başarız oldu belki ama herşey kısmetten ibarettir.başka bir yer olsa belki farklı düşünebilirdim ama Osman hocam ve ekibinin çalışmalarını ve ilgilerini gördükten sonra bunun kesinlikle kısmetten olduğundan emin olduk eşimle beraber.böyle bir ortam varken Osman hocama tekrar teşekkr ediyoruz.en kısa zamanda tekrar görüşeceğiz ve o sıcak ortamda inşallah mutlu bir aile olarak çıkacağız.saygılar

Merhaba sweet33,

Belirttiğiniz duygu ve düşünceleriniz bizim için çok önemli, size teşekkür ederim. Bizim amacımız, her zaman hastanın yanında ve bilimsel alanda da en önde olmaktır. Bu yolda ilerlerken sizlerin mesajlarınız da hızımızı artırmaktadır. Sağlıklı günler geçirmenizi dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün
Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

gerçekten en hissediyorsam onu yazdım hocam ben çok memnun kaldım umarım bir dahaki gelişimde herşey daha güzel olacak bizim teşekkürler

sweet düşüncelerine katılıyorum
bende aynen mayada tedavi görüyorum sonuç negatif olsada osman hoca ve ekibi samimi, içten ve ilgililer , güven vericiler negatif olmasının sebebi kısmetten başka birşey değil çünkü maya ekibi herşeyin detayıyla ilgileniyor. başarılarının devamını diliyorum

slm ben bişey merak ettimde osman hoca ya derdimi anlatsam muayne etmeden bi cvp verebilirmi

slm ben bişey merak ettimde osman hoca ya derdimi anlatsam muayne etmeden bi cvp verebilirmi
elbette cevaplayacağından eminim onlar her konuda yardımcı olurlar tüm personeliyle her zaman hastalarına acık insanlar telefonlda arayıp görüşebilirsin mutlaka sana geri dönerler
a.s

İyi günler hocam benim sorum ben bebek sahibi olmak için 4 aydır tedavi görüyorum bu ayın 9 da çatlatma iğnesi yapıldı 18de hcg testi yaptık 30.30 çıktı ertesi gün 18.48 düştü idrar testide silikte olsa pozitif çıktı sonuç olarak hamilelik olabilirmi. cevabınız için şimdiden teşekürler. benim için çok önemli

İyi günler hocam benim sorum ben bebek sahibi olmak için 4 aydır tedavi görüyorum bu ayın 9 da çatlatma iğnesi yapıldı 18de hcg testi yaptık 30.30 çıktı ertesi gün 18.48 düştü idrar testide silikte olsa pozitif çıktı sonuç olarak hamilelik olabilirmi. cevabınız için şimdiden teşekürler. benim için çok önemli
Osman hocam soruma cevap yazarsanız çok memnun olaçağım

Osman hocam soruma cevap yazarsanız çok memnun olaçağım

slm aysen43 osman hocama sorunu diek sorular kısmında yazarsan sanırım daha iyi bir iletişim kurmuş olursun belki bu kısma bakmayabilir bilgine

mesela bu bölümde benim başlattığım gibi yeni konu acarak sorunu sorabilirsin veya senin konunun benzeri varsa orayada yazabilirsin

osman hocanın direk adresimi var nereye yazıcaz sorularımızı:Saruboceq::Saruboceq:

Merhaba orays,

En kısa zamanda sorunuzu bekliyorum. Sağlıklı günler geçirmenizi ve doğru tedavilerle buluşmanızı dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün
Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

X