Oruc basimami vurdu yoksa???

Zilanur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
1.019
3
Hayirli ramazanlar ilk önce herkese, rabbim tüm isteyenlere bebis verir insallah:KK66:

Simdi benimde nacizane bir sorum olacakdi, insallah cogunuz cevaplarsiniz icimede rahatlik verirsiniz...
simdi ben 3-4 ay önce bir düüsk yaptim, aniden oldu forumdada paylasmisdim...simdi denemelere devam ettik doktorum düsük yaptikdan sonra denemelere basliyabilirsiniz dedi, bizde öyle basladik, ama maalesef tutmadi...gecen ay galiba bebis tuttu ama yine düsdü, cünkü adetlenmem iki hafta gecikdi ve ben izindeydim, stress sikinti durmadan evde is yaptim ne istirahat ne dinlenmek, maalesef (köyde, kayinvalidemin yanindaydim izine)...galiba tutmadi bebis yada ben kuruntu yapyiorum...
sidmi öyleki sanki hamileymisim gibi bir havaya girdim, ben ilk hamileligimide hissetmisdim ve bu ikincisinide hissetmisdim...
belirtilerim söyle:
beyaz akintim var bazen az bazen cok....
gögsümde azda olsa hassasiyet
bel agrisi
sag bazen sol kasiklarimda sanci, agri
bu sabhadan beride karnimda ara ara sanci, acaba cok su icmekdenmi?
birde iki gündü sanki migdemin asidi agzima gelircesine bir tad var hatta bir gece kalkdim deidmki bu agzimdaki tad da ne böyle....

ilk ve son son adet tarihim söyle: 02.07 - 09.07.2012

ve bir hafta önce test yaptim tabide sonuc tek cizgi cünkü cok erken bir test di....

orucluyum, orucumu acarken dengeli beslenmeye calisiyorum ve bol su tüketiyorum...acaba sizce hamis miyim?
erken test yapsammmi?

lütfen cevap yazarsaniz cok sevinirim:KK66:

bu arada 16.08. kadin doktorumda randevum vra, dsük yaptigim icin beni görmek istemisdi, o yüzden gidicem, son randevumda hersey süperdi dedi:KK66:

Hayirli ramazanlar ilk önce herkese, rabbim tüm isteyenlere bebis verir insallah:KK66:

Simdi benimde nacizane bir sorum olacakdi, insallah cogunuz cevaplarsiniz icimede rahatlik verirsiniz...
simdi ben 3-4 ay önce bir düüsk yaptim, aniden oldu forumdada paylasmisdim...simdi denemelere devam ettik doktorum düsük yaptikdan sonra denemelere basliyabilirsiniz dedi, bizde öyle basladik, ama maalesef tutmadi...gecen ay galiba bebis tuttu ama yine düsdü, cünkü adetlenmem iki hafta gecikdi ve ben izindeydim, stress sikinti durmadan evde is yaptim ne istirahat ne dinlenmek, maalesef (köyde, kayinvalidemin yanindaydim izine)...galiba tutmadi bebis yada ben kuruntu yapyiorum...
sidmi öyleki sanki hamileymisim gibi bir havaya girdim, ben ilk hamileligimide hissetmisdim ve bu ikincisinide hissetmisdim...
belirtilerim söyle:
beyaz akintim var bazen az bazen cok....
gögsümde azda olsa hassasiyet
bel agrisi
sag bazen sol kasiklarimda sanci, agri
bu sabhadan beride karnimda ara ara sanci, acaba cok su icmekdenmi?
birde iki gündü sanki migdemin asidi agzima gelircesine bir tad var hatta bir gece kalkdim deidmki bu agzimdaki tad da ne böyle....

ilk ve son son adet tarihim söyle: 02.07 - 09.07.2012

ve bir hafta önce test yaptim tabide sonuc tek cizgi cünkü cok erken bir test di....

orucluyum, orucumu acarken dengeli beslenmeye calisiyorum ve bol su tüketiyorum...acaba sizce hamis miyim?
erken test yapsammmi?

lütfen cevap yazarsaniz cok sevinirim:KK66:

bu arada 16.08. kadin doktorumda randevum vra, dsük yaptigim icin beni görmek istemisdi, o yüzden gidicem, son randevumda hersey süperdi dedi:KK66:

Evet tatlım hatırlıyorum seni ve sana da çok üzülmüştüm
düşük yaptığında ben senin yazını okurken nedense içime bir umut doğdu
benim görümcemde yeni hamile sendeki belirtilerin hepsi onda da vardı ve adet gününde
4 gün önce idrar testi yapmıştı kopkoyu çizgi çıkmıştı inşallah sende hamilesindir Rabbim
şu ramazan ayının yüzü suyu hürmetine karınlarımızı bebişlerle doldursun

insallah canim insallah hamisimdir:KK66: bu hayirli ayin hürmetine insallah hamisimdir:KK66:

hamılesın yada degılsın demek zor adetlerın kacgünde bır oluyor 3-4 güne adet olman lazım sanırım genelde herkeste hamılelık belırtılerı aynı olmuyor mesela hep duyuyorum gögüs hassasıyetı dıye ben hamıleyken hıc yoktu gögüs hassasıyetı batmaalr falan sadece adet gecıkmıstı mıdendekı sorunlar oruclada alakalı olabılır mıde asıdı yanması gıbı seyler gebelıgın ılerleyen haftalarında ortaya cıkıyor ınsallah hamılesındır bekleneen adetın gelmezse 2-3 gün sonrası test yaparsın

hamılesın yada degılsın demek zor adetlerın kacgünde bır oluyor 3-4 güne adet olman lazım sanırım genelde herkeste hamılelık belırtılerı aynı olmuyor mesela hep duyuyorum gögüs hassasıyetı dıye ben hamıleyken hıc yoktu gögüs hassasıyetı batmaalr falan sadece adet gecıkmıstı mıdendekı sorunlar oruclada alakalı olabılır mıde asıdı yanması gıbı seyler gebelıgın ılerleyen haftalarında ortaya cıkıyor ınsallah hamılesındır bekleneen adetın gelmezse 2-3 gün sonrası test yaparsın

ebru hakli cikdin dün aksam iftarimi acmama yarim saat kala bir adet oldum anlatamam sancim var cok fena....ama ne yalan söyliyim icimden hep bir ses, bosuna ümitlenme hamile degilsin dedi...ve gercekdende öyle oldu...ama adetlerim hepden karisdi simdi hangi günde yumurtlama dönemim onu bilemiyorum...

ebru hakli cikdin dün aksam iftarimi acmama yarim saat kala bir adet oldum anlatamam sancim var cok fena....ama ne yalan söyliyim icimden hep bir ses, bosuna ümitlenme hamile degilsin dedi...ve gercekdende öyle oldu...ama adetlerim hepden karisdi simdi hangi günde yumurtlama dönemim onu bilemiyorum...

boşver canım bilmemen daha iyi bnimde karıştı
bende bilmiyorum en azından strese girmeyeceğiz bugün yumurtlama
günü hadi çalışmalar falan diye :KK1: stressiz bi şekilde olsun bu ay
bak nasıl geliyo bebişler

boşver canım bilmemen daha iyi bnimde karıştı
bende bilmiyorum en azından strese girmeyeceğiz bugün yumurtlama
günü hadi çalışmalar falan diye :KK1: stressiz bi şekilde olsun bu ay
bak nasıl geliyo bebişler

insallah öyle olur, göbeklerimiz bebis olur:KK66:
esimle karar aldik, adetim bitsin bir gün idman bir gün istirahat edecegiz, eger böylede olmaz ise, ne yapacagimi bilmiyorum artik:KK43:

insallah öyle olur, göbeklerimiz bebis olur:KK66:
esimle karar aldik, adetim bitsin bir gün idman bir gün istirahat edecegiz, eger böylede olmaz ise, ne yapacagimi bilmiyorum artik:KK43:

Bu sene bebek açısından çok bereketli canım benim burda
3 tane komşumda hamile inşallah bu sene bizde hamiş olacağız
Rabbimin izniyle sen merak etme

Bu sene bebek açısından çok bereketli canım benim burda
3 tane komşumda hamile inşallah bu sene bizde hamiş olacağız
Rabbimin izniyle sen merak etme

aynen öyle burdada kimi taniyorsam hamile, hemde ben düsük yapmaaydim ayni anda dogumlarimiz olacakdi...
insallah hamile kaliriz:KK66:

X