Ortaya Karışık...

Sen daha yeni 1 seneyi doldurmussun sanirim konularina baktimda :) Buyuk bir sorununuz yok sanirim zamanini bekliyor bebisin RABBIM en kisa zamanda nasip etsin INSALLAH 4 bucuk senelik evliyim ben dogal yolla beklemiyorum artik zamana biraktim..

Alinti olmayinca maalesef goremiyorum cevabini. Allah en hayirlisini en hayırlı zamanda versin sana da insallah.
Her seyin hayirlisi olsun.
Bu arada hayırlı bayramlar

1,5 ay önce doktora gıtmıstım. Boynunda boyun kıreclenmesı var demıstı. Birkaç gundur boynum çok ağrıyor.

Cok gecmis olsun ya. Boyun ağrısı gerçekten cok kotu. Benim de arada agrir. Dikkatli olmak zorundasın mecbur. Agirlik falan kaldirmamalisin.
Sen evli misin?

Cok gecmis olsun ya. Boyun ağrısı gerçekten cok kotu. Benim de arada agrir. Dikkatli olmak zorundasın mecbur. Agirlik falan kaldirmamalisin.
Sen evli misin?

Bekarım :)
Evdeyken temızlık, şu, bu derken mecbur ağırlık kaldırıyoruz

Eb
Evet, Katayoon Riahi. Iranlj bir oyuncu. Hz.Yusuf filmindeki Züleyha karakterini canlandirmisti. Ben de cok beğeniyorum. Kadin 50 yaşında falandi galiba
Evet evet simdi bildim bende yüzü cok tanıdık geldi kim kim diye düşünüyorum

Ohh ne güzel. Anne olmak cok guzel dimi? Rabbim benim gibi isteyenlere de nasip eder inşallah. .
inşallah Bilgece inşallah. Her geçen gün daha farklı hissediyorum kendimi. Daha başka daha değişik. Bazen karamsarlıkta oluyor bu. Ama dün eşimin dediği gibi kızım gülümseyince tertemiz oluyor herşey yaşanılır kılıyor dünyayı bu sorumluluğu. Allah sanada nasip etsin aslında ben doğumumda burdaki kişileri hep andım biliyormusun? Doktorum epidural sezeryan yaptı doğumumu bende o ara sesli sesli dua ettim buradaki tüm bebek isteyen kişilere nasip etmesi için.

Amin amin. Ne güzel dualar etmissiniz. Insallah kabul olur dualariniz..
Rabbim evladinizi da size bagislasin. Epidural sonrasi sorun yasamadiniz mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…