Ortalama Burun estetiği fiyatları

Tek tek bilmiyorum ben yaptırmışken neticede her halukarda o narkoz alınıyo dedim hem kemerine hem kanarlarını eğriliğini heryerini yaptırdım :)) sorun sadece kanatlarında mı senin ?
iyi yapmissiniz,mutlu gunleriniz olsun insallah yeni halinizle:)bir turlu bulamiyorum sadece daraltma islemi yaptiran:)

Benim burnumun kemigi duzgun burnum etlide degil ama kanatlari genis gulunce dahada genisliyor:)

benimkide öyle
kanatlarını sıkınca o kadar muntazam harika bir burun oluyor k
ben de hala kararsıım
benimkide öyle
kanatlarını sıkınca o kadar muntazam harika bir burun oluyor ki
ben de hala kararsıım
Hic muayene oldunuzmu fiyatlarini biliyomusunuz.yuzun ortasinda gulunce genisleyen bisey olunca gulesi gelmiyor.insanin:)

iyi yapmissiniz,mutlu gunleriniz olsun insallah yeni halinizle:)bir turlu bulamiyorum sadece daraltma islemi yaptiran:)
Sadece istediğiniz işlemide yapıyor ben mesela ucuyla çok oynamayın dedim cidden hala aynı ucu çok oynamamış bir konuşun isterseniz

Ben Eskişehirde oldum ameliyatımı Eskişehir anadolu hastanesinde Beklen Sami Üre ye.
Bide biz eskişehirde yaşamıyoruz ona rağmen kalkıp gittim ne bilim benm içime çok sindi fotoğraf gönderdiğin taktirde zaten söylüyor ben ilk o şekilde konuştum fotoğraflarımı gönderdim önden yandan ve alttan

Ben nisantasında biyere sordum ucuna mudahele olmayacak sadece daraltma yarım saat surecek sonra cıkıp gidicekmişim 3.500 dediler bana çok geldi yahuu

Arkadaşlar, bende Pendik şifa da dr.sezai sevengil ' e ameliyat oldum. çok iyi bir doktor. Estetik doktoru değil zaten burnumdan nefes almakta zorlanıyordum önceleri estetik doktorlara danıştım fakat kartal - Yakacık çevresinde benim birçok arkadaşım sezai bey e ameliyat olmuş zaten benim gibi nefes sıkıntısı olanlar kulak burun doktoruna burun estetiğini yaptırmaları daha doğruymuş valla ben arkadaşlarıma uydum ve çok memnunum. Burnum yüz hatlarıma çok orantılı ve nefes sıkıntısı, horlama kalmadı. Size de tavsiye ederim.

Fiyat hakkında bilgi verebilirmisiniz

Hic muayene oldunuzmu fiyatlarini biliyomusunuz.yuzun ortasinda gulunce genisleyen bisey olunca gulesi gelmiyor.insanin:)

muayene olmadım ama birçok doktor yada asistanı ile telefon aracılığıyla foto göndererek görüştüm fiyatlar değişken
şimdilik aklımda alparslan yıldırım var 4-6 bin arası dedi
instagram hesabı var inceleyebilirsiniz

Benim sadece kanatlar geniş burun ucunda kemiklerde hiç bi problem yok zaten 15 dkk surecekmiş yarım saatede çıkıp gidecekmişim.bu rakamlar bana fazla geliyor bu nedenle

Benim sadece kanatlar geniş burun ucunda kemiklerde hiç bi problem yok zaten 15 dkk surecekmiş yarım saatede çıkıp gidecekmişim.bu rakamlar bana fazla geliyor bu nedenle

aslında benimde öyle ama ben burun ucunu yaptırmayı yeni düşünmmeye başladım, benim söylediğim ücret genel burun estetiği içindi, farkeder mi ücret bilmiyorum siz , hangi doktorlarla görüştünüz

Adini hatirlamiyorum ama nisantasinda bi yer cok yuksek ihtimalle genel skalaya gore pahali zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…