Ortalama Burun estetiği fiyatları

Ben Abdülkadir Göksel'e olmuştum çok memnunum. Ortalama piyasa 10 bin TL lerde sanırım şuan, ama 13-14 e da yapan doktorlar var. Fiyata göre değil de içinize sinen doktoru seçin derim.

aslında böyle bir veritabanı yapmak mantıklı,herkes yazsa kaça ve nerede hangi doktora ameliyat olduğunu,girip bakan aradığını daha kolay bulabilir,konular arasında kaybolmaz.

salih emre üregen 7000
abdülkadir göksel 10000
muhammet dilber 8000
emre ilhan 10000
selçuk inanlı 8000-10000 arası
barış çakır 12000-15000 arası

Fiyatlar cok ucuk anlasilan, ben de burun estetigi olmak istiyorum ama ayirdigim butce belli, arkadasimin burnunu cok guzel yapmis bir doktor buldum. ultrasonik ameliyat uygun fiyata koc uni hast de ilker beye olacagim muhtemelen. Yarin muayenem var. ama ameliyat korkumu yenemiyorum maalesef (

Fiyati ne civarda

ben de burun estetiği olmak istiyorum ama gerçekten fiyatlar çok uçuk, muayeneden sonra fikirlerini paylaşır mısın? Bu aralar çok sık duyar oldum ultrasonik burun ameliyatı, morarma olmuyormuş. Emre ilhan ultrasonik yapıyor ama fiyatı 13000 bir de 8 ay sonrası için ameliyat yapıyor

Sabah sonunda muayenemi oldum, öncelikle dev gibi bir hastane açıkçası baya lüks. Hoşuma gitti. doktor bey burun ameliyatı olmak isteyen hastalarının çoğunun benim gibi endişeli olduğunu ama endişenin gereksiz olduğunu söyledi beni rahatlattı doğrusu. Hasta öncesi ve sonrası resimlerine de gösterdi bence gayet başarılıydı. zaten arkadaşımdanda görmüştüm. Ayrıca muayenede beklerken haftaiçi ameliyat ettiği 2 hasta ile de konuştum onlarda hiç bir problem yaşadıklarını söylediler. Burun kemiklerini ultrasonik olarak kesiyormuş ve morarma olmuyormuş, gerçekten bekleyen kızlarda da morarma yoktu. Benim içime sindi sanırım ilker beye ameliyat olcam

fiyatı ne kadar?

Bununla ilgili bir anket oluşturup herkes ne kadar olduğunu yazsa, sanırım daha mantıklı olacak..

piyasaya göre çok uygunmuş hem de ultrasonik cihaz ile di mi? kartını verdi mi ulaşabileceğimiz bir telefon numarası var mı randevu için
Evet ultrasonik cihaz ile yapıyormuş , kartını da verdi tel numarasını özelden yazıyorum

sengözlerimebaksanab Yakup Avşar neden yokk _??
Çünkü yakup Avşar çok abartili fiyat istiyor yaptığı burunlar tabiki başarılı reklam yapıldığı içinde fiyati tavan yapıyor fiyat bilgisi için ulaşmıştım 15000 ile 20000 arası git araba al bununla

arkadasınız ameliyattan memnun kaldı mı birde siz fiyat olarak ne kadar vereceksiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…