Orta yuz germe

esa1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2020
30
9
44
Merhaba, ben şakak ve orta yuz germe istiyorum. Doktor onerisi olan daha once yaptirmis olan var mi?

Merhaba, ben şakak ve orta yuz germe istiyorum. Doktor onerisi olan daha once yaptirmis olan var mi?
Yaptırmadım ama sayfasını takip ettiğim kadarıyla gökhan uğur diye bi doktor var
Karaca basaran, erhan eryilmaz hakkinda bilgisi olan var mi
Ben 4 ay önce şakak germe ve ortayuz oldum benden sonra da 4 arkadaşım.ben Cook memnunum.
Karacaya ortayuz ve kaş astiran arkadaşım oldu 3 yıl önce o da iyi bence ama gereksiz pahalı.
Gökhan uğurda da 2 kişi oldu saçlı derideki iz Cook uzun ve saç çıkmadı tekrardan diktirecekler.

Bensacimi topuz bile yapıyorum

Ya i siz hangi hocayı önerirsiniz?? Ben Gökhan Uğur ve Zekeriya Kul arasında kaldım

Siz kime yaptirdiniz.

Ya özelden once ve sonrası fotoğraflarınızı görebilir miyim acaba ben de çok istiyorum. Bir de süreç çok acılı miydi ve son olarak ne kadar tuttu
Aci ben 2gun cektim dr da oyle demisti.
İlk gun zaten hastane igne serum
2.gun direkt uyku ilaci ictim oyuzden rahat gecti suanki fiyatlari bilmiyorum ama ben subatta 22odedim

Aci ben 2gun cektim dr da oyle demisti.
İlk gun zaten hastane igne serum
2.gun direkt uyku ilaci ictim oyuzden rahat gecti suanki fiyatlari bilmiyorum ama ben subatta 22odedim
Merhaba. Ben de uzun zaman araştırıyorum. En son İbrahim Karaca ve Zekeriya Kul arasında kaldım...Yurtdışından geleceğim için çok tereddütlüyüm( Sizin asimetri gibi bir durumunuz oldu mu acaba? Bir de mümkünse özelden before/after resminizi görebilir miyim..

Hayir olmadi.ama sunu belirteyim yuzumuzde ciddi bir asimetti var ise bu zaten hep olacaktir.operasyonun amaci bu degil.tecrubeli ellerde boyle bir sorun olacagini zaten dusunmuyorum.ben de cok uzun yillar arastirdim iyiki acele etmemisim.simdi cok memnunum.hatta dun liplifting yaptirdim cunku mesafem cok uzundu.acikcasi buradan artik foto paylasmiyorum kendi hedabim olmayan hicbiryerden.ama insta adinizi yazarsaniz ekliyim oradan gorebilirsiniz

Burada paylaşım yapmayacaksınız burada ne işiniz var? Ben sizden ciddi sıkılmaya başladım.

Ben burada artık paylaşım yapmıyorum !
Neden?
Sebep yok

Sizi bir çok kez uyardım ve inanın sizin bu gizemli tavrınız sıktı beni artık.

Bende yurt disindan gittim ameliyat oldum tek basina mi gideceksiniz? Yani yaninizda moral verecek yemek siparisi verecek biri olmasi cok iyi oluyo ben yanlizdim iki kere gittim keske yanimda birini goturme sansim olsaydi
Basta benim gozlerde asimetri oldu ama duzeldi cok sukur bazen yuzumuzun iki yani ayni anda iyilesmiyo mesela ben hep sol tarafima yatarim ve o taraf daha hizli iyilesti hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…