Orta Kulak İltihabı ve kan

greenlife4524

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
40
11
Merhaba Kızlar,

Geçenlerde tatile gitmeden önce arkadaşımın boğazı ağrıyordu. Hafif de kulak ağrısı vardı. Tatildeyken de deniz havuz derken kulaklarındaki ağrı arttı. İlk günler önemsemedik ama sonra kulağının iç kısmı şişti hiç dokunamıyordu. Bir sabah kalktı çok şiddetli sancısı oldu sonra da kulağında iltihap ve kan karışımı akıntılar geldi. Kbb bulamadığımızdan 3 gün sonra doktora gidebildi. Doktor da zar ile ilgili bilgi vermemiş pek. Antibiyotik kulak damlası verdi gönderdi. Antibiyotiği alalı 3 gün oluyor ilk günler kanama gitmişti. Geçen baktık gece yine hafif kanamış. Benzer süreci yaşayan var mıdır? Ağrısı da yok sadece tıkanıklık var kulağında

Semptomları farklı olsa da 2 aydır orta kulak iltihabı ile uğraşıyorum,bende de boğaz ağrısı ile başladı sonra kulak içi ve arkası sancıdı bir de baktım kulak altı lenf bezim şişmiş.Doktora gittim orta kulak iltihabı dedi antibiyotik verdi sizin gibi.4-5 gün tesir etmedi gibi ama bitmesine yakın semptomlar ortadan kalktı.Fakat tam gecmemiş ki 1 ay sonra hem o kulak hem öteki gene ağrımaya başkadı ve ikisinin de altındaki lenf bezi şişti.Salı günü araştırma hastanesine gidicem.Cok ağır geciyor gibi,gecmiş olsun üzerine düşün mutlaka

orta kulak iltahabı bende olmuştu kanla karışık irin gelior

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…