Pudra, Fondöten, Kapatıcılar orta bütçede hangi pudra

gokce93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2011
44
0
ben artık yavas yavas fondoteni günlük kullanımda hayatımdan cıkarmak istiyorum göz altı morlugum dışında sorunlu bir cildim yok makyaja iyi hazırlık olcak orta düzeyde kapatıcı ama nemlendiriciyle falan aklıcı olcak bi pudra arıyorum fiyat skalam da pastel flormar civarı bayanlar ne öneriyosunuz yardııııııım

ben de aynı şeyi sorucam kızlar,bugünlerde pudra almayı düşünüorum ama karar veremedim,çok pahalı olmayan,hangisini tavsiye edersiniz

max favtor creme puff süper bir ürün en son aldıgımda ındırımde 40 tı ıdı uzun sure gıdıyor....

'Maybelline Dream Matte Powder' cok guzel fiyatida uygun....yuzumde bir sorun yok diyorsunuz, nemlendirici ve uzerine bu pudra harika oluyor...:KK34:

Dilsad flormarın hangi pudrasını kullanıyosunuz ve fondotensiz nemlendiricisiz mi kullanıyosunuz

maybelline kullanıyorum ve çokta memnunum.. fiyatıda pahalı değil gönül rahatlığıyla alabilirsin:KK34:

Kızlar maybelline onermissnz ama ben bu affinitone olan pudrayı affinitone fomdotenle kullanıyodum ama pek begenmedm birazda nemlendiriciyle kullanınca kapatıcı olsun ucmasın siz hangi maybelline pudrayı öneriyosunuz bakıyımm

bak canım ben bunu kullanıyorum ayrıca maybelline köpük fondötenide çok güzel.. $Kozmetik_820389.jpg

Yıllarca max factor kullandıktan sonra artık faarklı bir pudra ararken burdaki bir arkadaşın tavsiyesiyle alix avien terrcota aldım başlrrda çekindim kullanırken hem yılların alışkanlığı var hemde problemli bir cildim ama kesinlikle süpperr.

NRaddcim alix avien teracotta dedgin brozluk veren allık gibi bişi degilmi :/ ben normal bildigimiz pudra arıyorumdaa

kızlar ben catherine arley kullanıyorum kesinlikle çok memnunun sivilce izlerim ve hala aktif birkaç sivilccem var :) cok guzel kapatıyo kokusu ve yapısıda cok guzel altına da garnier nemlendirici suruyorum kadife gibi oluyo yüzüm :) ben 5 tlye aldım ancak 3.5 tlye bile bulanlar var. fiyatı sizi yanıltmasın catherine arley gercekten güzel bir marka google a yaarsanız sitesinden inceleyebilirsiniz hem de türk malı :) tavsiye ettigim herkes aldı ve cok memnunlar :) kesnlkle denemeye deger:KK66:

flormarın kapağı gövdesine yapışık olan pudrası çok güzel.bi tane var kapağı gövdeden ayrılıyor o pek ii değil bu böyle kadifemsi bir his bırakıyor.

bende flormar 90 numara kullanıyorum herkes soruyor ne renk diye beyaz tenliyseniz veya beyaz bi cilt istiyorsanız çok güzel 90 numara. 13 lira fiyatı birde benaltına nivea soft krem suruyorum onun üztüne surunce porselen gibi oluyor...:21:

X