Orjinal Tester Parfüm

Bayrakmervegul

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2016
1
1
28
Arkadaşlar merhaba. 2010 yılında eşimle bir işe başladık. Instagram,facebook hesaplarımız var. Bir de internetten satış yaptığımız bir site açtık Orjinal tester parfüm satışı yapıyoruz. Fiyatlari oldukça uygun. Yani asgari ücretle geçinen insanlar olduğumuz için bir parfüme 400 tl civarında bir bütçe ayıramıyoruz. İşte tam da burda biz devreye giriyoruz. Işlerimiz çok iyi Allah'a şükür. Ancak aklıma takılan bir soru var. Eşim internetten daha fazla satış yapacağımızı söylüyor ben de dükkan açmak istiyorum. Bu konuda bir türlü anlaşamadık sizce ne yapmalıyız? Şimdiden teşekkürler

Siteden satis yapmak her zaman daha mantikli ama acmayi dusundugunuz sehir ve konum da onemli. Bu arada hazir parfumden konu acilmisken oneride bulunurmusunuz?

Merhabalar tester demişken bende geçenlerde one million almıştım eşime malesef sahte çıktı yaaa testerlara güven olmayacağını anladım sonrasında bunu telafi etmek için uygun fiyata orjinal one millon araştırdım en son ....com dan sipariş ettim biraz tuzlu oldu ama değdi:) eşimde çok beğendi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sayfadaki 3 kişi de isim soyisim şeklinde üyelik almış maşallah, enteran

O kadar bilindik site varken google da bile doğru düzgün cıkmayan siteden mi aldınız? Telafi etmek icin oldukça cesur bir davranış(!) fiyatları sizi cezbetse diyeceğim ama güvenilir sitelerde aynı fiyat. Çok belli ediyorsunuz bence..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…