Orjinal parfüm satış ve takas

darned

Bir kuş gelse yüreğimin ucuna konsa
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2009
4.158
2.085
merhaba kızlar aşağıdaki parfümleri arıyorum yada turunç portakal kokulu tatlı olmayan fresh parfüm önerilerinizde,veya misler gibi çiçek kokanda olabilir :KK12::KK12:
yalnız özellikle belirtmek istiyorum bana hediye geldi ama orjinaldir,ben anlamam parfümden ama orjinal cnm, dayım, amcam, halam yolladı, testermiş bu gibi kendiniz almadığınız veya orjinalliğini teyit ettirmediğiniz parfümler çok rica ediyorum yazılmasın.
çünkü çok başım ağrıdı alış konularında burda maksat çift taraflı yardımcı olabilmek ben ihtiyacımı karşılıyım sizde bütcenize katkı sağlayın.ve 2. el açılmış ürün olduğunuda göz önünde bulundurarak fiyatlar cazip olursa iki tarafta memnun olur kargo havalede göz önüne alınsın lütfen.
açılmamış parfümde olur yada 100 ml dir sıkılmışsınızdır başka kokuya geçmişsinizdir.yada 30 ml kalmıştır ama lütfen son kullanma tarihine 3-5 ay kalmasın ve kimse kimseyi kandırmasın.ve lütfen bende bu var diyip geçmeyelim elimizdeki parfümün resmini ve fiyatını da koyalım gelelim parfümlere

Flora By Gucci EDP
BvlgariBvlgari Jasmin Noir
Lady Million
lancome miracle
lancome la vie est belle
lancome hipnose edp
hypnotic possıon edp
ysl baby doll
ralp lauren
bu parfümleri arıyorum kızlar

Eklentiler

• $estee-lauder-beyond-paradise-50ml-edp--iltd.jpg
    $estee-lauder-beyond-paradise-50ml-edp--iltd.jpg
    18,7 KB · Görüntüleme: 462
  • $hypnose10-2005.jpg
    $hypnose10-2005.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 593
  • $images (1).jpg
    $images (1).jpg
    6,9 KB · Görüntüleme: 372
  • $images (2).jpg
    $images (2).jpg
    3,7 KB · Görüntüleme: 394
  • $images (3).jpg
    $images (3).jpg
    3,8 KB · Görüntüleme: 367
  • $indir (1).jpg
    $indir (1).jpg
    5,6 KB · Görüntüleme: 383
  • $indir (2).jpg
    $indir (2).jpg
    3,5 KB · Görüntüleme: 353
  • $indir (3).jpg
    $indir (3).jpg
    5,6 KB · Görüntüleme: 362
  • $indir.jpg
    $indir.jpg
    4,5 KB · Görüntüleme: 345
Son düzenleme:
212 VIP notaları: Çarkıfelek çiçeği, misk, gardenya, Tonka fasülyesi, vanilya.

sıfır jelatini üstünde fiyat etiketi üstünde
kesinlikle orjinal
teyit ettirebilirsin

$unnamed.jpg $unnamed (1).jpg $471001402702t4.jpg

170tl internetteki en ucuz fiyatı
piyasa da daha da pahalı

ben 140 kargo dahil olarak düşünüyorum

merhaba kızlar aşağıdaki parfümleri arıyorum yada turunç portakal kokulu tatlı olmayan fresh parfüm önerilerinizde,veya misler gibi çiçek kokanda olabilir :KK12::KK12:
yalnız özellikle belirtmek istiyorum bana hediye geldi ama orjinaldir,ben anlamam parfümden ama orjinal cnm, dayım, amcam, halam yolladı, testermiş bu gibi kendiniz almadığınız veya orjinalliğini teyit ettirmediğiniz parfümler çok rica ediyorum yazılmasın.
çünkü çok başım ağrıdı alış konularında burda maksat çift taraflı yardımcı olabilmek ben ihtiyacımı karşılıyım sizde bütcenize katkı sağlayın.ve 2. el açılmış ürün olduğunuda göz önünde bulundurarak fiyatlar cazip olursa iki tarafta memnun olur kargo havalede göz önüne alınsın lütfen.
açılmamış parfümde olur yada 100 ml dir sıkılmışsınızdır başka kokuya geçmişsinizdir.yada 30 ml kalmıştır ama lütfen son kullanma tarihine 3-5 ay kalmasın ve kimse kimseyi kandırmasın.ve lütfen bende bu var diyip geçmeyelim elimizdeki parfümün resmini ve fiyatını da koyalım gelelim parfümlere
Eki Görüntüle 1195761 Eki Görüntüle 1195763
dkny parfümleri
Eki Görüntüle 1195764

Eki Görüntüle 1195766 Eki Görüntüle 1195768

Eki Görüntüle 1195769 Eki Görüntüle 1195770

Eki Görüntüle 1195771 Eki Görüntüle 1195772
este lauder annemin kokusu yaaa annemi özledim :KK43: cok guzel ve kalıcı bir parfüm insallah bulursun

dkny parfümleri
Eki Görüntüle 1195764

yokmu hiç parfüm satmak isteyen yada sıkılan ya

hala aranıyor elinde bu parfümlerden az milim kalanlara avon yada oriflame parfümlerimde var takaslık

Canim bende baska Hermes var bunu kullanmistim bitti.. Kelly Caleche var kutusunda jelatiniyle duruyor daha :KK3: Dusunursen konusalimmm bi de Lancome Hypnose gibi oyle tatlimsi kis kokusu Balenciaga Cristobal var bende... ikisi de elbette orjinal

Son düzenleme:
çok güzel kokular
bende çok aradım ama kimseden çıkmadı
senin adını gördükçe parfüm duygularım zaten depreşiyooo :KK12::KK12::KK52:

Canim bende baska Hermes var bunu kullanmistim bitti.. Kelly Caleche var kutusunda jelatiniyle duruyor daha :KK3: Dusunursen konusalimmm bi de Lancome Hypnose gibi oyle tatlimsi kis kokusu Balenciaga Cristobal var bende... ikisi de elbette orjinal
canım fiyat ne dusnuyorsun parfumler ıcın ve resımlerını yuklermısın ama netten alıntı değil orjinal resimlerini

dkny be delicious bende var resmi ve orjinal ligi için seri no koyuyorum yalnız parfüm 2 senelik fakat hiç kullanmadım fiyati da ucuz tuttum sadece 50tl benden başka ürünler de alana 40 tl ya veriyorum acil ihtiyaçtan

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1406044054010.jpg
    $1406044054010.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 116
  • $1406044063588.jpg
    $1406044063588.jpg
    17 KB · Görüntüleme: 115
  • $1406044074167.jpg
    $1406044074167.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 153
dkny be delicious bende var resmi ve orjinal ligi için seri no koyuyorum yalnız parfüm 2 senelik fakat hiç kullanmadım fiyati da ucuz tuttum sadece 50tl benden başka ürünler de alana 40 tl ya veriyorum acil ihtiyaçtan

cnm net bi şekilde yazabilirmisin barkodu lütfen bakayım ne kadar ömrü kalmış parfümün ona göre pazarlık edelim olurmu

canım altındaki seri no da C58 yazıyor tekrar resim çekip koyuyorum

senin adını gördükçe parfüm duygularım zaten depreşiyooo :KK12::KK12::KK52:

:KK70: ben o parfumu aldigim gun uye olmustum zaten nick ordan geliyor bazen kampanyaya giriyor hediye urun falan veriyorlar yinede cok pahali bende alamiyorum artik

Son düzenleme:
canım bak net görünüyor mu bilmiyorum ama şişe full dolu

Eklentiler

• $1406044930497.jpg
    $1406044930497.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 123
  • $1406044940790.jpg
    $1406044940790.jpg
    32,6 KB · Görüntüleme: 144
:KK70: ben o parfumu aldigim gun uye olmustum zaten nick ordan geliyor bazen kampanyaya giriyor hediye urun falan veriyorlar yinede cok pahali bende alamiyorum artik

evet aşırı pahalı canım ya ama aşık olunası bi koku ama inat ettim ya bulucam yada kumbaramda para biriktirip alıcam mutlaka feci taktım kafaya :KK23:

dkny parfümleri
Eki Görüntüle 1195764

donna karan limited edıtıon creamy merıngue alındı diğerleri aranmaya devam ya bu koku ne kokuyo çıkarcam ama limonmu desem kekmi desem değiişik ya ama çok güzel $1187344-750-0-3605086-dkny-perfume-lemon-meringue.jpg

parfüm takaslama isteyenler varsa ben burdayım :KK12:

kızlar escada magnetism aranıyor
ayrıca takaslık salvador dali wildim ve hogo boss orange m var

X