Orijinal Pronovias Alcanar - Dantel ve Tül Gelinlik

minenes

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2010
2.740
80
İstanbul'da satılık, Pronovias markasının Alcanar modeli gelinlik. İkinci el olduğu anlaşılmayacak kadar iyi durumda, kuru temizlemesi yapılmış. Arkası ipli olduğu için 34-40 bedenler arasına uygun. Gelinliğin sıfır fiyatı 5750TL, artı 600TL'lik kristal işleme yaptırılmış.

İkinci el fiyatı 2500TL. Bu kadar iyi durumda olanlar 3000-3500den aşağı satılmıyor. Bende duvak dahil olmadığı için bu fiyata veriyorum.

İstenirse aynı kalite dantelden yaka-kol eklemeler de yapılabilir, örnek fotoğraflarını yüklüyorum. Bu çeşit eklemeler istenirse ekstra ücrete tabi olur.

$IMG_7157.jpg $IMG_7159.jpg $IMG_7164.jpg $IMG_7129.jpg $IMG_7133.jpg $IMG_7141.jpg $IMG_7182.jpg $IMG_7188.jpg

Son düzenleme:
İlan günceldir.

Pronovias markasının kalitesi tartışılmaz. Gördüğünüz fotoğraflarda gelinliğin altına hiç tarlatan giydirmedim, etekteki tüm kabarıklık tülden geliyor. 2500'e sıfır gelinlik diktirebilirim diye düşünüyor olabilirsiniz ancak o fiyata kimse bu kadar malzeme, tül kullanıp, böyle dantelden yapıp üstüne de en kalitelisinden kristal taş işlemiyor. Ayrıca çok iyi durumda olduğu için, düzgün kullanırsanız kullandıktan sonra tekrar başkasına kullandırabilirsiniz.

Markayı tanımıyorsunuz galiba. İsterseniz sahibindende pronovias alcanar yazıp aynı gelinliğin 3-3,5a da satıldığını siz görün. İkinci elde yarı fiyatından biraz azı makbul fiyattır, ben de öyle satıyorum.

izmirden yazıyorum eylülde düğünüm var prenses etek kabarık bisey giymeyi düsünüyorum kınada uygun fiyata bildiğiniz kiralayan bi yer var mı izmir ici olsun

belki pronovias bir gelinlik için uygun bir fiyattır ancak 2. el alıcısı olan kitle zaten 3000 küsür vermeyecek olan bir kitledir. marka almam ama istediğim gibi sıfır alırım diye düşünüyor insan.

belki pronovias bir gelinlik için uygun bir fiyattır ancak 2. el alıcısı olan kitle zaten 3000 küsür vermeyecek olan bir kitledir. marka almam ama istediğim gibi sıfır alırım diye düşünüyor insan.

Yalnız ben gelinliği 2500'den satıyorum :)

Gelinliğin fiyatının yüksek olmasının nedeni sadece marka olması değil, malzeme ve dikiminin farklı olması. bizim piyasamızdaki gelinliklerde kullanılan tülün 3 katı fiyatında olan yumuşacık kaliteli bir tülden üretilmiş bir gelinlik. Ayrıca bizim gelinlikçilerin çoğu gibi 3 kat tülden bir etek yapılmamış. Kat kat bir sürü tül kullanılmış, hatta astarın altına da tül dikilmiş, istemeyen tarlatan giyinmese de olur. en önemlisi de, tül eteklerde hiç sevmediğim üzere, altından saten astar görünmüyor. zaten saten astarın üstüne, tüllerin altına bizim piyasada satılmayan organzemsi başka bir kumaş konulmuş.

soldaki ve sağdaki eteklerin farkı gibi yani, güya ikisi de tül etek.

579368_554259631262547_1016172317_n.jpg

Malesef 2500'e yani istanbul genelinde ortalama gelinlik fiyatı diyebileceğim miktara bu kalite ve bu kadar malzeme ile bir gelinlik diktirmek olası değil. Ama sizin için kaliteden daha çok sıfır olması önemli ise o zaman tabi ki size hitap eden bir seçenek olmaz.

Son düzenleme:
X