Orijinal fikir

Blair Waldorf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2015
463
880
39
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar .Yillardır üyeyim ancak ilk kez konu açıyorum umarım açık, anlaşılır bir şekilde derdimi anlatabilirim:)
Sevgili arkadaşlar ben öğretmenim . Okulumuz bu yıl 23 Nisan için stadyumda ilçe programı hazırlayacak. Ben de gorevliyim:)
Sizlerden ilçe programinda uygulayabileceğimiz fikirler rica ediyorum.
Bunun neresi dert demeyin ne olur . Önerileriniz benim için çok önemli
Not: Kalabalık bir ilçede gorevliyim. Ortaokulda öğretmenim . Okulumuzda bando takımı yok olmasını çok isterdim.bransim uygun değil hazırlayayım desem.

Bunların kareografik şekilde stadyum için hazırlanan planlamalardan daha fazla fikir edinebilirsiniz çünkü normal okul bahçesi olmayacak.
Hepsinin simetrik durduğu, iyi bir şekilde geçişleri olan karşı ve kuş bakışı olarak hoş bir görüntü sağlayacak düzenlemesi zordur.
Ancak kendiniz belirli akış içerisinde figür değiştirebilirsiniz.

Aslinda iki okul olacağız. Bransim Beden Eğitimi değil. Ben daha çok farklı fikirler arıyorum. Mesela bir sene usta at binicisi olan bir öğretmen arkadas elinde bayrakla stadyumda gösteri yapmıştı, bir yıl üstü açık araba getirtip Mustafa Kemal Atatürk rolünde bir öğrenci halkı selamlamisti vb .

Yapay zekaya sorun bence

Bunlar bana çok saçma geliyor yaaa.
Protokolü eğlendirelim, halkı eğlendirelim derken "çocuk bayramında" çocuklara eziyet ediyoruz.
Mesela bulunduğum ilde protokol üyeleri için 2 öğrenci görevlendirip onlar geldiğinde ellerinden tutup çiçek verip öyle koltuklarına oturtmuşlardı protokolü. Sonrasında da neymiş efendim birisine çiçeği verilmemiş (çocuk kokusunu beğenmiş vermek istememiş) diye bir sürü soruşturma, hengame....
Ama tabi yine de bir program koymak zorundasınız ortaya. Bence öğrencilerinize sorun, neyi yaparken çok keyif alırlar. O fikri biraz törpüleyerek yol alabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…