Selülit Oriflame'in Selülit Kreminden Kullanıyorum, Gelişme Var.

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

gelsomina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2009
582
1
selam kızlar,
çok hafif selülit vardı bacaklarımda. baştan söyleyeyim çok fazla değil. sıkınca belli oluyordu sadece. oriflame'in perfect body anti-cellulite & slimming gel'ini masaj aletiyle beraber uyguluyorum üç gündür ve sıkınca beliren o çukur çukur görüntü %70 oranında azaldı. normalde bunun sabah ve akşam olmak üzere uygulanması gerekiyor. ben sadece geceleri uyguladım ve öyle aman aman uzun süre masaj da yapmadım. kremi emene kadar masaj aletini dairesel hareketlerle gezdirdim bacaklarımda. yanında ne spor yaptım ne de diyet. çünkü sadece 2 kilo fazlam var onu da önümüzdeki yoğun dönemlerimde nasılsa veririm diye vermek istemiyorum.

bana kalırsa hafif bir diyet ve biraz da sporla desteklenirse bu jel selülite iyi gelebilir. 3 günde günde sadece bir kez yapmakla bu kadar farkettiyse günde iki kere ve daha uzun bir süre yapıldığı takdirde ciddi problemi olanlara da iyi geleceğini düşünüyorum.

kremin yanında masaj aletinin de sanırım etkisi büyük oldu. çünkü daha önce nivea kullanmıştım ve hiçbir değişiklik olmamıştı. bunun bu kadar hızlı etki etmesinde masaj aletinin de etkisi var.

X