Makyaj Ürünleri oriflame temsilcileri ve kullananlar!!dikkat

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

FashionbyHatis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2008
1.926
9
arkadaşlar ben normalde avon oriflame dore vs fln alışveriş yapmam.
ben türk markalarını tercih etmeye bakarım eğer olmuyorsada kaliteli malzemeler alırım
şimdi oriflame temsilcisi bir arkadaştan binde bir bu 3.alışverişim birşeyler alırım
bu sefer ruj lipgloss ve eyeliner fln aldım
şimdi bu eyeliner minik kutu olanlarından
ve gri renkte
ancak ilk kullandığım günden beri aşırı derecede gözümde kirpik diplerimde ve derimde yanma oluyor!
renk en güzel makyaj ürünleri ile bile çıkmıyor.
gözümün üstünde siyah lekelenme belirdi.
ben bunu arkadaşa sölediğimde aldığım cvbı buraya yazarak gıybet etmek istemiorum ancak ama ancak satıyorsanız şikayetlerede kulak vermek zorundasınız.
ki sizin sorununuz değil bu firmanın sorunudur diye düşünüyorum
değiştirmek değil amacaım güzel kalıcı çabuk kuruyan birşey ama gel görki felaket derecede yakıyor bu başına gelen oldumu??=

cnm bnde temsilciyim ama eğer dediğin likit clickit ürünlerindense ben çok memnun kaldım.Evet yanma yaşadım ama onuda gözümün üstünde hassaslığa yordum çünkü deri soyucu bi krem kullanıyorum ve bu göz kapaklarımıda etkiliyo doğal olarak ama bn çıkarmaya çalıştığımda normal bi göz kaleminden bile dha kolaylıkla çıkardım ıslak mendille.Arkadaşının şikayetini ciddiye alması gerekti istersen bunu oriflame temsilcisi olanlar veya olmayı düşünenler topiğinde paylaşablirsin orda sana ne yapman gerektiğini söylerler çnkü ben daha yeniyim çoğu şeyden haberim yok.

hayır ben başka markada kullandım ama bole yakmadı yakmaması gereki,yor.
kesinlikle oriflame eyelinerde bir sorun var sendede olduguna gore

eğer kullandığınız ürün size alerji yaptıysa değiştirme hakkına sahipsiniz dünyada ki tüm kozmetik ürünlerinin alerji riski vardır ,ben 17 yıldır oriflame kullanıcısıyım herhangi bir sıkıntım olmadı ama kişiden kişiye farklılıklar olabilir .

X