ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

arkadaşlar kazandığımız fakat stokta olmayan ürünleri stoğa girince tekrar yolluyorlarmı.
kayıt kampanyasından divene kazanmıştım fakat stokta yokmuş sonra yollarlarmı acaba :97:

çok teşekkür ediyorum tam anlamıyla şeftali gibi renk değil şeftalide eet ama ben böyle turuncuyla pembe arası hafif koyu çok açık değil öyle bişey istiyorum dediklerinize bakıcam.Ayrıca 163 bp katalog bp'm şuan için ama kat kat kazan hediyesi bende kırmızı gözüküyo neden ?

Tebrik ederim.Daha yüksek satışlar da dilerim.Ama kat kat kazan hediyesi eklendi diyor orda gördüğüm kadarıyla.Ve söz konusu hediyeler de listede görünüyor ve de karşılarında 0 tl yazıyor.Ben bir sorun göremedim.Eklendiği konusunda dikkatini çekmek için o renk yapmış olabilirler.

Bu arada sorduğun allık da sanırım pink blush.Çok yüksek ışıklandırmayla çekildiği için o fotoğraflar pek anlaşılmıyor ama peach o kadar açık ton değil.

şeftali tonu allık aryorum da ben beyaz tenliyim fakat sivilce lekelerim kırmızı olduğundan ömür boyu yanaklarımın pembe olmasını istemiyorum :) turuncu tonlar hoşuma gidiyo resimde çıkan renk hoşuma gitti bana peach blushmuş gbi geldi çnkü indirim broşüründe pembenin ortası açık pembe dışıda koyu bi pembe tarzı bişey duruyo cevap verdiğiniz içinde teşekkürr ederim

kızlar benimde kargo ücreti yerine gelen rujum gelmedii
fax cekmem gerektigini 3-4 sayfa öncesini okuyarak öğrendim fakat hangi numaraya cekicez o faxı??

ne demek canım valla volare manolyanın kağıda sıkılmış testerını kokladım inanılmaz bir koku ama şöyle bir durum oluyor kağıda sıkılmış kokuyu kokladığımızda daha yumuşak tonlu oluyor haliyle bence daha güzel.Dancing Lady koklamıştım yine aynı şekilde çok bayılmıştım sipariş verdim aynı etkiyi yaratmadı.O yüzden kesin birşey diyemiyeceğim ama ben mart ayında volare magnolia sipariş vereceğim

volare magnolia var canım.Mart kataloğu parfüm kataloğu diyebiliriz o derece,baya indirimde parfümler batıracak mart beni

ben batalı çok olduuuu 4parfümüm var oriflamedan artık tuttum kendimii almıcammmm yani inşşş

cnm stokta olmasa bile sen diğer ay sipariş verdiğinde önceki ayın fiyatıyla senin listene ekleniyo istersen öyle yapablrsn

bencede magnolia süper bi koku bende testerdan baktım çok hoşuma gittii amaaaaaa almıcammmm

Kızlar şubat kataloğunda yüzdeki lekeler için bir krem var mı?

ya şu mor olanı da büyütseler nolur yaa
gelçi onun kokusuna bakmadım ama leylak hastası olarak mor salkımla kokuları çok benziyodur onların(bahçemizde vardı yazın nasıl güzel bir kokudur o öyle yaa)
manolyayı alın bakalım bize de yazın burdan beğenirseniz alayım bende
dancing ladyi aynen ben de hüsrana uğradığımı sanmıştım ama bi gün evden çıkarken komşunun kızı bağırdı apartmanda bu koku sen den mi geldi ne güzel diye
ve sonradan çevremden de çok duydum sen ondan al gene yakışıyor sana falan dediler
yazlık güzel bi kokuydu
tabi çiçek sevenler için
ama yok ben volarenin içeriğini okudum hani normal olanının leylak varmış yumuşak bi kokuymuş
o yüzden onu daha çok merak ediyorum
ama en kötüsü alırım manolyayı diğerinin de deodorantını alırım denemiş olurum

Son düzenleme:
kızlar benimde kargo ücreti yerine gelen rujum gelmedii
fax cekmem gerektigini 3-4 sayfa öncesini okuyarak öğrendim fakat hangi numaraya cekicez o faxı??

canım fax çekecegin no 0212-274 96 92 faturanın üzerine ücret sıfırlama ürününün gelmedigini yaz

ben batalı çok olduuuu 4parfümüm var oriflamedan artık tuttum kendimii almıcammmm yani inşşş

bencede magnolia süper bi koku bende testerdan baktım çok hoşuma gittii amaaaaaa almıcammmm

sorma koko yaben de martta 3 parfüm eklicem seriyeama napayım en azından pahalı parfümler kullanmıyoruz 1 parfüm yerine 5 parfüm alıyoruz o kadarlık olsun dimi magnolia çok güzel ama hatırlarsın dancing ladyim çok armutluydu umarım bu da çok manolyalı olmaz

dancing lady güzel koku tabi orada sorun yok ta testerı çok daha güzeldi.ama bak senin kokunun farkına varmışlar iyi oldu tamam canım sen bilirsin ben alınca yine yorum yaparım tabi ama zevkler ayrı umarım güzel çıkar

tabi canım testerı kesinlikle daha güzeldi katılıyorum
dedim ya çevre daha çok beğendi
valla olsun sen de benim gibi parfüm delisisin anlaşıldı.sen yaz ki biz de alalım çok öpüyorum canım

Son düzenleme:

kızlar danışman sayfasının sag tarafında güncel stok durumu yazıyor
orada stokta olan yada olmayan ürünler yazıyor

Arkadaşlar bir sorum olacak alışveriş raporlarında finans kısmına baktığımda ödenen faturalardan birinde hiç almadığım ürünler olduğunu gördüm teslim merkezide benim adresim değil
Siparişi benim üzerimden bir başkası girmiş anlamınamı geliyor bu fatura ödenmiş tamam ama ya ödenmeseydi böyle birşeye direktörün hakkı varmı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…