ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Kızlar kaç üyeniz var..Ben aralık 3 de üye oldum..3üye yaptım.%6 seviyesine 120 puan kaldı...

saha çalışması için; direktöründen şirketin verdiği anket örneği var ondan iste sana versin onu al çoğalt evlere git mağazalara git bu anketi yap sonra da bulunduğun bölgede toplantı nerede yapılıyorsa oraya şu satte buyurun diye söyle ya da genelde telefon nosu da istenir sen toplantı ayarla onları şu gün diye çağır çağırıkende cazip teklifler sun mesela hediye çekilişi ücretsiz cilt bakımı diye yolda da bulduklarını şirketi ürünleri kısa bir şekilde anlat daha sonra telle detaylıca anlat
birde stand kurma yöntemi var bir kaç tane ürün koy anketlerden de koy yoldan çevir ilgilenen mutlaka oluyor üye olan kişiler kesin yapacak diye birşey yok bu iş dibi delik kova sürekli yeni üyeler bulman lazım bırakanlar olabiliyor benim alt ekibimden bir üyem %15 e çıkmışken bıraktı güzelde paralar kazandı ama ben yeni üyelerle onun eksikliğini armadım olsa daha da güzel olurdu o olmayınca alt ekibide yavaş yavaş dağıldı kimisi satışta kaldı bazısıda tamamen bıraktı günde 6 kişiyle konuş bu işi 10 kişiden biri mutlaka ilgileniyor

kızlar üyelik ücreti 20 lira diye duydum, peki ocakta falan düşermi ona göre üye olucamda bilginiz varmıdır?

üyelik ücreti konusunda şirkette baştakiler hariç kimse birşey bilmiyor ne kadar erken başlarsan o kadar ii hem kampanyaları kaçırmazsın hem de sana gelecek olan hoşgeldiniz hediyelerini ve de kat kat kazan hediyelerini satarak üyelik ücretini çıkarırsın ve 20 tl ye üye olduğun için ben bu işe para yatırdım dersin ve daha da başarılı olursun bu durum tecrübeyle sabittir :

adres degısıklıgı yapıyosun sıparıslerın verdıgın adrese gıdıyo

hımmm...bu ay da 1 kereyemi mahsus?? mesela şimdi adres değişkliği yaptım siparişimi başka bi yere gnderdim,,,ay içinde tekrar adres değişikliği yapıp 2.siparişimi başka bi adrese gönderebiliormuyum??

anketten haberim yoktu.İyi oldu bunu öğrendiğim.Tşk.

cnm teşekkür ederim cvp için

merhabalar. oriflame da kredi limitimizi yükseltmenin yolu nedir bilen var mı acaba? benim bu ay kredi limitini geçicek, kredi kartıyla da ödemek istemiyorum 400 liraya nasıl yükseltebilirim?

bir de şu yağlı saçlar için kuru şampuan var ya onu kullanan var mı almak istiyorum ama emin olamıyorum işe yarayacağından??

muhtardan ıkemetgah belgesı alarak.kredı yukseltmek ıstıyorum dıye yazı yazarak sırkete gonderebılırsınız.o zaman kredınız yukselecektır.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…