ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

arkadaşlar size birşey danışmak istiyorum. fatura borcunun bir kısmını son ödeme tarihinden sonra yatırsak ne olur? mesela borç 250 lira. ben 200ünü bu ay yatırıp 50sini diğer ay yatırmak istiyorum. mümkün mü bu?

kalan 50 tlye faız ısler.ayrıca gecıkms faturan oldugu ıcın sıparıs veremezsın.

kızlar bide benden soruolar beauty kapatıcı kit nasıl? hani 3renkli olan,yeşil sarı kahve?
cevap veremiorm bilmiorm diorm kullanmadım çnküü.pazartesi haber vercem kızaa

Oriflame subesinden Essentials Fairness krem ve sabununu aldim Sagolsun orda bir bayan yardimci oldu Kremle sabunu 2 defa kullandim daha kullanmaya devam ediyorum umarim ise yarar

kızlar bir şey soracağım;
ben perşembe günü sipariş verdim bugün gelmesi gerekiyor ama cumartesi günü kargo gelir mi?

bugün kargo gelior.dağıtıma çıktıysa eger yetiştirebilirlerse teslimat yaparlar sanada

geldi geldi
yarım saat önce geldi.oh be bunun sıkıntısı yedi beni
çok bir şey sipariş etmemiştim ama yeni kataloğu merak ettiğim için sipariş ettim
ocak ayı kataloğunda çok güzel şeyler var
mesela 1 tane alana 2 yüz kremi hediye kampanyası gibi

Son düzenleme:
Very Me dogal renklendiricili jel nasil kizlar? :44: Kullanan var mi? Cok beyaz tenliyim sizce iyi durur mu bende? Cevaplarsaniz sevinirim

Very Me dogal renklendiricili jel nasil kizlar? :44: Kullanan var mi? Cok beyaz tenliyim sizce iyi durur mu bende? Cevaplarsaniz sevinirim

çok fazla kapatıcı özelliği yok.cildinde leke falan varsa pek kapatmaz.ama güzel bi ürün yinede.hafif ışıltılı belli belirisz cildini daha sağlıklı gösterior sanki..fiatıda uygun kullanmaya deger.en acık rengini al ama cnm.

tatlım ocakta neler var müsait oldğunda yazabilirmsn? yüz kremi derken hangileri cnm bide onu sorcaktım :) he birde yüz temizleme jeli set olarak varmı ? birde hazır aklıma gelmşken soraym şu gojiberili olan set nsl kullanan varmı aranızda? kış için kullanmayı düşünüyorm,cilt yağlı ama kışın kuruyo sizce o iyi gelirmi?? he bide tşk ettim şimdiden tatlım

Heh tamam iste istedigim de bu Leke yok cildimde, rengi icin istiyorum aslinda. Alliktan daha dogal durur diye düsünüyorum. Ilgilendigin icin tesekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…