Selülit Oriflame Perfect Body - Yoğun Bakım Anti-Selülit Ampulleri ( Serumu )

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Musique

..BöĞürTLeN TaNesİ..
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2007
74
1
43
Yeni bir ürün aldım oriflame'den.. bilmiyorum ne kadar etkili olur.. Bir kaç gün sonra kullanmaya başlıycam..:Saruboceq: Açıklaması aşağıdaki gibi;

Selülit sorununa 14 gecede inanılmaz çözüm
Selülit cildin alt katmanlarında fazla yağ hücresi birikmesi sonucunda oluşur. Lenf dolaşımının yavaşlaması ve suyun vücuttan etkin şekilde atılamaması sağlıksız beslenme alışkanlıkları ve hareketsiz yaşam tarzı da selülit oluşumu hızlandırır. Cilt elastikiyetini kaybeder ve cilt yüzeyinde girintili çıkıntılı bir görünüm oluşur. Oriflame tüm bu sorunların üstesinden gelebilmek için Anti-Dimple Kompleks içeren Yoğun Bakım Anti-Selülit Gece Ampulleri’ni geliştirdi. Yoğun Bakım Anti-Selülit Gece Ampulleri Anti Dimple Kompleks içeriğiyle yağ depolanmasını azaltıyor yağ dokusunun su tutmasını engelliyor ve suyun vücuttan atılımına yardımcı oluyor. Anti Dimple Kompleks ile güçlendirilmiş serum içeren ampuller ara vermeden uygulandığında sadece 14 gecelik kür ile selülit görünümünde belirgin biçimde azalma sağlıyor.​

Bu ürünü kullananlar varsa yorumlarınızı ve sonuçlarınızı bekliyoruz..

Serumu kullanalı 2 gün oldu,içinde 14 adet tüp var,ama ben günde yarısını kullanıyorum,ardındada avonun selülit kremini kullanıyorum,fark edilir bi sıkılaşma oldu.. bskslım selülitlere etkisi ne olacak14 günün sonunda belli olur ama yarım kullandığım için 28 gün sonra daha etkili bir sonuç bekliyorum... umut fakirin ekmeiiiiii:))

hiç kullanan yok sanırım bende almayı düşünüyorum ama bi de birilerinin deneyimleri olsa... musique sen fayda gördün mü canım?

mesique, gelişmelerden haber verirmisin canım 28 gün çoktan bitti sanırım :)

Arkadaşlar kullandım bitirdim,bittikten sonra çok güzel farketti,selülitlerde güzel bir azalma oldu, fkat arkadaşım oriflame'ı bırakınca 2. siparişi veremedim,yoksa bi 28 gün daha devam edicektim,şimdi
xtra gel'e geçtim,ama bulursam serumuda birlikte takviye ederek alıcam.. Bu arada serumun beraberinde avonun selülit giderici yoğum bakım kremini de kullandım hatta gündüz ve öğlen dove selülit giderici,akşamları serum serumdan yarım saat sonra avonun kini kullandım.. BU selülit kremleri uzun zamandır elimdeydi,ziyan olmasın diye böyle bir uygulama yaptım,ve çok çok farketti,inceltme olmadı ama selülitlerde gözle görülür azalma yaşadım,tamamen bitmesi için belki 2 kür(28+28) daha gerekliydi öyle gibiydi durumum yani.. ama xtra gele takıldım,ve ondan 10 kat daha memnunum,1,5 haftada selülitlerim yokoldu denecek kadar azaldı.. Haftaya yazlığa gidicem ve sporsuz tamamen forma girmiş gibiyim tüm bu yaptıklarımla..

musique teşekkür ederim cevabın için :kedi: ama şimdi kafam karıştı serum mu alsam xtra gel mi diye daha memnunum falan demişsin :bbo: valla napıcamı bilemedim ama sanırım serumu bi deniycem. en azından 14 günde bi değişme olursa işe yaradığına emin olurum. :1rolleyes:

aldım kullanıyorum bakalım. henüz çok bir gelişme yok ama yazarım bir değişiklik olursa. sanki biraz azaldı gibi ama çok belirgin olan çukur çukur olan yerler aynen duruyor... bilemedim işe yarıyor mu

sanırım bir işe yaramıyor. her gece üşenmeden selülit eldiveniyle masaj yap. masajla yedirerek sür sonuç hüsran. insan emeğine acıyor ya!

işe yaradıysa eğer önceki halimi düşünemiyorum. neymişim de ne olmuşum yani acaba :S

bu arada su içme alışkanlığım yoktur kullanırken spor da yapmadım. merak eden olursa.

popomdakilere gamze desem inanır mısınız? :2:
ben de bunu kullandım masaj aletiyle birlikte.hafif etki etki.ama tamamen pürüzsüz olmadı.
bu arada bende çok fazla selülit yoktu yani oturunca falan yanlarda gözüküyor.önce nivea nın jelini kullanmıştım.o inceltiyor.
şimdi avon un kremi yüzde 50 ucuzlamış 17 lira olmuş daa önce 35 ti alamamıştım.bunu deneyeceğim.
maalesef bunlar ortaya çıkınca tamamen yok etmek mümkün değil ama tek isteğim bu yolda gülben ergen den daha başarılı olmak

bnmde aynı şekilde vücudumun belli bölgelerinde selülit oluşumu var. tam portakal değil ama neticede rahatsız ediyor beni.bnde kullanmak istiyorum bu oriflame nin ürünlerini. gerçekten kullanan varsa tavsiye ediyormusunuz ?
lütfen cevap verin

slm arkadaşlar. ben oriflame selülit serumunu kullandım 14 gün. pek işe yaradığını söyleyemem. belki 1 aylık kullanım daha ii sonuç verirdi ama devam etmedim. forumlardan extra-jelin daha etkili olduğu anlaşılıyor bi de onu deniycem bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…