Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Oriflame Dual Core Fondöten(Şiddetle önerilir)

babyface27

makyajguncem.blogspot.com
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
1.588
2
100_1515.JPG

100_1516.JPG

Ürünün waat ettikleri:
Besleyici bileşenler içeren kremsi yapılı stick fondöten. Pudra uygulanmış bir görünüm sağlar. Çift uçlu teknoloji besleyici bileşenler ile mükemmel kaplama sağlar. 10 gr.

Karma bir cildim olduğu için likit ve yağlı fondötenler T bölgemde parlama yapıyorlar.O yüzden elimden geldiğince pudra dışında bir kapatıcı kullanmamaya özen gösteriyorum.Uzun zamandır hem kapatıcı hem de cildime matlık sağlayan bir fondöten arayışındaydım.Oriflame bu ürünü piyasaya sürünce belki beklentilerimi karşılar diye aldım geçen sene.İyi ki almışım.Ben beyaz tenli olduğum için bendeki porcelain rengi.Bu ürün mükemmel bir kapatıcılık sağlıyor ciltte.Bütün kusurları kapatıyor.Bebek gibi bir cildiniz oluyor sürünce.Hafif bir yapısı war,gözenekleri tıkamıyor.Sürümü çok rahat ciltte kolay dağılıyor.Çift katmandan oluşuyor,ortadaki beyaz kısım cildi besliyor,sarı kısım kapatıcılık sağlıyor.Sürünce cildinizde fondöten warmış gibi durmuyor,tabi abartıp çok sürmezseniz:KK66:Pudramsı bir bitirişi war o yüzden üzerine pudra geçmenize kesinlikle gerek kalmıyor.Tek bir ürünle istediğiniz herşeyi elde edebiliyorsunuz kısacası:KK66:Ama kuru bir cilde sahipseniz önermiyorum bu fondöteni çünkü likit fondötenler kuru ciltlerde daha iyi sonuçlar weriyor.Bu stick fondöten olduğu için biraz kuru bir ürün,normal ve karma ciltler için uygun.Ben çok memnun kaldım,siz de bu özelliklere sahip bir stick fondöteniniz olsun istiyorsanız deneyin bence.Fiyatı da çok uygun 20.90 TL,ben indirimde 12.90 TL'ye almıştım.

100_1521.JPG

Renk Seçenekleri:

images

Son düzenleme:
keşke bende bundan alsaydım.ama dream satin liquid aldım maybellinden.benimde cildim karma tam benlikmiş :21:

X