Doğal Saç Bakım Kürleri Orielden zarar görmüş kızıl saç için bir öneriniz var mı?

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

thyanel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
172
4
2 ay önce siyahtan kızıla döndüm, oriel kullanıldı mecburen. Saçlarım hala kendine gelemedi. Çok kuru, çok ağır, uçları çatallaştı, dökülüyor ve yetmezmiş gibi bir de kepek problemi çıktı. Kızıl çok akan bir renk ve ben de siyahtan döndüğüm için her şampuanı ya da maskeyi, bakım kürünü kullanamıyorum saçımda, kuaförün önerdiği bir şampuanı kullanıyorum tamam gerçekten akmıyor ama mahvoldu sıkıldım artık. Hem fazla akıtmayacak hem de iyi gelecek bir öneriniz var mı bu saç için arkadaşlar ??

2 ay önce siyahtan kızıla döndüm, oriel kullanıldı mecburen. Saçlarım hala kendine gelemedi. Çok kuru, çok ağır, uçları çatallaştı, dökülüyor ve yetmezmiş gibi bir de kepek problemi çıktı. Kızıl çok akan bir renk ve ben de siyahtan döndüğüm için her şampuanı ya da maskeyi, bakım kürünü kullanamıyorum saçımda, kuaförün önerdiği bir şampuanı kullanıyorum tamam gerçekten akmıyor ama mahvoldu sıkıldım artık. Hem fazla akıtmayacak hem de iyi gelecek bir öneriniz var mı bu saç için arkadaşlar ??

ben yaklaşık 5 yıldır kızıl kullanıyorum,üst üste boyattıgım zmanlarda oldu,eger saçın uzunsa bence kestirmelisin en iyi çözüm bu gercekten.hemen her şampuanı denedim ben ve en iyisi tresan bitki özlü şampuan geldi bana ayrıca bioblastın balsamınıda kullanıyorum.saçım keçe gibiydi şimdi yeni yeni kendine geliyor.saçını beslemesi açısından badem yağı da kullanabilirsin.

kuaförünün önerdiği kızılı akıtmayan şampuan hangisi canım:uhm:

X