Orgazm dan sonra ...

akli_karisik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
851
4
ben orgazm olduktan sonra iliski devam ederse bi ağrı hissediyorum zevk almiyorum artik bu ağrı sizce normal mi ?? normal diye düsünüyorum ama bi danisayim dedim...bilmiyorumkismile

töbe yarabbi
bizene kardeşim senin yatak odanda ya ne halt yiyosan ye
ayıp diye bişey kalmadımı bu memlkette ya

sanırım sen erken orgazm oluyorsun eşinden önce yani mecburen eşinde devam ediyor ve böylece canın acıyor ben böyle anladım.
ama sende bi sorun yok bu bende de oluyor eğer eşimden önce orgazm olursam eşim bitene kadar ben hem isteksiz hemde acı çekiyor oluyorum.
gayet sağlıklı ve normal birşey.

kizlar soru sormus arkadas normal olup olmadigini soruyor.bu bölümde de gayet normal sormasi
rainbo iliski uzayinca erkegin gec bosalma oldugunda zevkin yerini aci aliyor evet.uzadikca sende zevk almayinca vajina kuruyor ve aciya sebep oluyor.

töbe yarabbi
bizene kardeşim senin yatak odanda ya ne halt yiyosan ye
ayıp diye bişey kalmadımı bu memlkette ya

sizin bu şekilde tepki vermeniz konu sahibinin sorusundan daha bi ayıp olmuş.
jinekoloji bölümünde birşey danışıyor yatak odasını ballandıra ballandıra anlatmıyorki bu ne tepki böyle.
ayrıca size ayıp geliyorsa hiçbirşey yazmayın ve başka sorulara bakın.
hee şimdi diyeceksinizki benim burda bunu yazmaya hakkım var o zaman bu arkadaşında böyle birşeyi burda danışamaya hakkı var.
ayrıca konu sahibi bir sağlık sorunu hakkında soru soruyor acı çekiyorum normalmi diyor eğer normal değiller fazla olursa kendisi bir jinekologa görünmek isteyebilir ama normaller fazlaysa cinsel hayatı sorunsuz olur ve birdaha da sizi kızdıracak bu tarz sorularda sormaz.

doktorların dediğine göre sen erken orgazm oluyosun o yüzden yani birlikte olsanız bu sorun olmaz bencebilmiyorumkismile

"fatolina" sana bisi demiyorum arkadaslar demis zaten dogrusunu... KIZLAR HEPİNİZE TSK EDERİM AYNEN DEDİGİNİZ GİBİ BEN ERKEN OLDUGUM ZAMANLAR OLUYOR BOYLE DOGRU ANLAMISSINIZ... SIZDE NORMAL DEMISSINIZ TAM OLARAK RAHATLADIM O ZAMAN SIMDI COK TESEKKURLER...

sanırım sen erken orgazm oluyorsun eşinden önce yani mecburen eşinde devam ediyor ve böylece canın acıyor ben böyle anladım.
ama sende bi sorun yok bu bende de oluyor eğer eşimden önce orgazm olursam eşim bitene kadar ben hem isteksiz hemde acı çekiyor oluyorum.
gayet sağlıklı ve normal birşey.

Aynen eşimden önce olursam bende de aynı belirtiler oluyor...

arkadaşlar kadınların ard arda orgazm olabileceklerini söylüo uzmanlar ama şöyle bir sorun var, ben orgzmdan sonra yatağa ölü gibi yatıp kalıorum, ki normalde de bu erkekte olması gereken durum.ama ben de öyle yoruluyorum ve canım kolumu kaldırmak bile istemio. ne iş bu yaa_?

X