Saç Bakım Ürünleri Organix brezilya keratin fönü -30 günlük- yaptım (fotoğraflı)

pisdomuz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2012
136
2
Bu ilk gün henüz yıkamadım

Eklentiler

• $BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB.jpg
    $BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB.jpg
    87,1 KB · Görüntüleme: 1.446
Son düzenleme:
Bende almayı düşünüyorum iyi ki gördüm bu konuyu
fiyatı ne kadar acaba?
bir de her şey tamamlandıktan,saçlar yıkandıktan sonra kuruttuğunuzda nasıl bi sonuç veriyor?Düz mü dalgalı mı?

Bende almayı düşünüyorum iyi ki gördüm bu konuyu
fiyatı ne kadar acaba?
bir de her şey tamamlandıktan,saçlar yıkandıktan sonra kuruttuğunuzda nasıl bi sonuç veriyor?Düz mü dalgalı mı?

Fiyatı 72tl sanırım, ben aldıktan sonra indirime girmiş:) şampuan ve bakım kremini de aldım, onlarda 30ar tlydi. İnternetten aldım botanikeczadan. Ben bunu daha yeni yaptım daha yıkamadım. Yıkadığımda sonucu yazarım, o fotoğrafı da koyarım. Umarım dalgalı olmaz.

Teşekkür ederim bekliyorum umarım sonuç istediğiniz gibi olur :)
ayrıca bir aylık kullanım için 100 ml hepsi mi kullanılıyor ?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim bekliyorum umarım sonuç istediğiniz gibi olur :)
ayrıca bir aylık kullanım için 100 ml hepsi mi kullanılıyor ?

Bu soruyu bende başka bir konunun altında sormuştum cevap alamadım. Doğaçlama yaptım. Az az sürmeme rağmen nerdeyse hepsi bitti ben de kalanını da kullandım. Tabi benim saçım çok fazla olduğu için olabilir.

Bu soruyu bende başka bir konunun altında sormuştum cevap alamadım. Doğaçlama yaptım. Az az sürmeme rağmen nerdeyse hepsi bitti ben de kalanını da kullandım. Tabi benim saçım çok fazla olduğu için olabilir.

saçlarınız omuzlarınıza kadar geliyor benim ki belime kadar sanırım bana yetmeyebilir :KK43: konuyu takip ediyorum sonrasını paylaşırsanız ona göre sipariş edicem ürünü

Hemen sonucu yazıyorum, hiç olmadı :) çok kabarık ve dalgalı oldu ama şunu da söyliyim benim saçım sarıydı bir çok kez boyadım, sonunda kahverengi yaptım. Uzayan 4 parmaklık falan işlemsiz kısım dümdüz ve yumuşak görünüyor, boyalı olan yerler rezalet. belki de ben yapamadım bilemiyorum.

fin nano keratin plus aldım şimdi de onu deniycem bakalım nasıl olcak. başlık açıp fotoğraf koyarım. bu defa yıkamadan koymam ama oldu zannedip :) gerçi organix işe yaramıyor yazmışım ama çok kıvırcık saçlarda 2-3 kere yapmak gerekiyor yazıyor her yerde. saçım hala dalgalı ve kurutmazsam kabarmıyor. yani işe yaramış sanırım.

X