Saç Bakım Ürünleri organix brazilian keratin bakımı uyguladım

naranjah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2011
72
0
merhabalar, saçlarım boyadan ve açıcıdan yanmış olduğundan dolayı bu siteden aldığım tavsiye ile keratin bakımı yaptım saçlarıma. eczaneden aldım ürünü organix marka saçlarım kısa olduğu için uygulamak kolay oldu ama yanıklarım şu an iyi durumda çünkü saçımı düzleştiriciyle düzleştirdim ancak yıkandıktan sonra asıl sonucu göreceğim. 15 gün etkili olanını kullandım derdim düz saç veya fönden çok yanıklardan kurtulmak. bakalım sonuclar nasıl olacak

canım sonucunu yazarsın umarım ıyı sonuc alırsın ama 15 gunluk pek yorucu ve zahmetlı degılmıkı?bızım yaptıgımız rahat 5-6 ay dayanıyor bır daha kı sefere onuda deneyebılırsın memnun kalmazsan

bende bu markayla yaptım 30 günlük olan ama olmadı, yeni yıkadım kuruttum, normalde saçımda hiç işlem yok boya vs... düzleştirici fön falanda yapmam çok sağlıylıydı saçlarım, malesef saçlarım şimdi yıpranmış görünüyor tiftik tiftik oldu kabardı ama evet doğru bukle yok, gerçi bukle olmasını bu saçe tercih ederdim, benim için hayal kırıklığı oldu, belki saçtan saça değişiyodur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…