Cilt Bakımı Ürünleri Organik dogal icerikli cilt bakim ürunu markalari

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

matruj1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2018
1.396
1.820
Icerigi dogal olan ve tabiki işe yarayan ürünleri cilt üzerinde etkili olan markalar nelerdir. Kozmetik urunleri kullanmak istemiyorum artik cilt yoluyla emiliyor cok zararli

Kizlar bu konuyu buraya acmistim ama cevap veren olmamisti ben rosece diye bir marka kesfettim ve ürünlerino kullaniyorum.şimdilik cok memnunum. Belki ilerde benim gibi arastiran olur diye yazayim dedim

Canım doğal pek mümkün mü bilemiyorum ama zararı az olanlar dersek eğer ben bildiklerimi yazayım sana
Yves rocher
Raen
Aubrey
Otacı
Bade natural
Benim denediklerim bunlar bakabilirsin ama her bulduğunu da doğal diye yüzüne sürme cildinin ihtiyacına uygun olarak davran
El dudak ve ayak kremlerini peelinglerini evde kendin hazırlayabilirsin. Şahsen ben şu sıralar o işe de el atmayı düşünüyorum. Çünkü piyasadaki hiçbir krem uzun vadede işe yaramıyor aksine kendilerine bağımlı hale getiriyorlar. Peelinglerine kahve telvesi kullanabilirsin şeker gibi iri taneli malzemeler kullanma bence bana yıpratıyor gibi geliyorlar umarım işine yarar yazdıklarım öpüldün :*

Canım doğal pek mümkün mü bilemiyorum ama zararı az olanlar dersek eğer ben bildiklerimi yazayım sana
Yves rocher
Raen
Aubrey
Otacı
Bade natural
Benim denediklerim bunlar bakabilirsin ama her bulduğunu da doğal diye yüzüne sürme cildinin ihtiyacına uygun olarak davran
El dudak ve ayak kremlerini peelinglerini evde kendin hazırlayabilirsin. Şahsen ben şu sıralar o işe de el atmayı düşünüyorum. Çünkü piyasadaki hiçbir krem uzun vadede işe yaramıyor aksine kendilerine bağımlı hale getiriyorlar. Peelinglerine kahve telvesi kullanabilirsin şeker gibi iri taneli malzemeler kullanma bence bana yıpratıyor gibi geliyorlar umarım işine yarar yazdıklarım öpüldün :*
Teşekkür edyrm Aubrey evet organik bence ama yves rocher gibi markalar benim gözümre organik değil. El ve vücut kremi yerine shea butter tavsiye ederm harika.

Teşekkür edyrm Aubrey evet organik bence ama yves rocher gibi markalar benim gözümre organik değil. El ve vücut kremi yerine shea butter tavsiye ederm harika.
Organik Kimyada bir terimdir canım sakın o ibareye kanma doğal olup olmamasına dikkat et ama ben hiçbir ürünün %100doğal olduğuna inanmıyorum doğal olan nerdeyse hiçbir ürün aylarca raf ömrüne sahip olamaz bence.

X