Oral ilişki sorunsalı

crn_21

Aslan anası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2011
3.198
3.733
36
Kızlar merhaba. Benim uzun zamandır rahatsız olduğum bir sorunum var. Her ne kadar bebiş dolayısıyla biraz seyrekleşmiş olsa da eşimle çok şükür güzel bir cinsel hayatımız var. Hemen hemen her ilişkide oral mutlaka yapar ama gelin görün ki ben temizlik ve koku takıntımdan kurtulamıyorum. Aslında bariz bir koku yok ama ter vs çok kapalı bölge illa kokar diye ilişki öncesi mutlaka güzel kokan bir ıslak mendille iyice temizlenme ihtiyacı duyuyorum. Duş bile almış olsam yine de iyice temizlemeden içim rahat etmiyor. Gelin görün ki bu noktada bir kısır döngü başlıyor. Islak mendil kullanımı haliyle akıntı yapıyor ve ben akıntı yüzünden daha çok ıslak mendil kullanma ihtiyacı duyuyorum. İlişki başlatacağını anladığım an anın büyüsünü bozup temizlenmek için tuvalete koşuyor olmam da cabası🤦Eşi oral yapan hanımlar sizler ne yapıyorsunuz? Ben bu döngüden nasıl kurtulurum bi akıl verin bana nolur 🙄

Sakın sakın ıslak mendil kullanmayın.
Vajinanın kendi ph'ı,florası var. Enfeksiyon başta olmak üzere ciddi sağlık sorunları yaşarsınız. Sabun,duş jeli bile kullanılmamalı o bölge için.
Genital temizliğe dikkat edildiği sürece sorun olmaz ki. Terliyoruz evet ama duş alma sıklığımız da doğru orantılı olarak artıyor.

Genitalim için kullandığım silikon tırtıklı temizleme pedim var, Intim Gel kullanarak o pedle tertemiz detaylıca masaj yaparak temizliyorum. Hemen sonrasında oral seks yaşandığı için mis gibi kokuyor. Ne akıntı ne koku problemim var. Gayet memnunum. Spontan geliştiğinde ayaküstü vs zaten oralsız oluyor. Taze duş almadan oral seks yaşayamıyorum.

Genitalim için kullandığım silikon tırtıklı temizleme pedim var, Intim Gel kullanarak o pedle tertemiz detaylıca masaj yaparak temizliyorum. Hemen sonrasında oral seks yaşandığı için mis gibi kokuyor. Ne akıntı problemim ne koku problemim var. Gayet memnunum. Spontan geliştiğinde ayaküstü vs zaten oralsız oluyor. Taze duş almadan oral seks yaşayamıyorum.
Kuğu ya İntim jel mi nioli yağı mı diye araştırma içindeyim. İdrar yolu enfeksiyonu ile başım dertte şu an.
Nioli kullandın mı?

İlişki başlatacağını anladığım an anın büyüsünü bozup temizlenmek için tuvalete koşuyor olmam da cabası
Spontane gelişiyorsa oralsız oluversin. Ben duşsuz asla tercih etmem. Islak mendille silmek çok zararlı ayrıca, oldu olacak hesabı da isteyin. 😁

Islak mendili ayakkabılarda bile kullanmayın çok zararlı diyorlar siz vajinanıza kullanıyorsunuz. Çok çok yanlış. Daha çok enfeksiyona ve ph dengesini bozmaya davet bu. Vajina için özel yıkama jelleri oluyor çok rahatsızsanız bu tarz ürünleri kullanabilirsiniz ama doktorum en mantıklısının su ile olan temizlik olduğunu söylemişti.

Kuğu ya İntim jel mi nioli yağı mı diye araştırma içindeyim. İdrar yolu enfeksiyonu ile başım dertte şu an.
Nioli kullandın mı?
Nioli yağını duymuştum. Bir de bir hemşire tanıdığım bana urinonvef adında bir vitaminden bahsetmişti. Araştırın isterseniz.

Nioli kullandın mı?
En son nioli yağı formüllü genital temizleme köpüğü aldım ve aşırı memnun kaldım. Markası BAGA, fiyatı da bayağı uygun bir incele istersen. Genitalde tüy problemini çözmeden ve genital temizleme jeli kullanmadan evvel böyle iltihap gibi akıntılarım çok olurdu. Yıllardır hiçbiri yok.

Bir de şu var, arkadan öne olacak şekilde bizim ülkemizde taharet çubukları biliyorsun, arkadan öne doğru temizlenme idrar ve genital enfeksiyonunun sık görülme sebebi maalesef. Bu yüzden ben de taharet musluğu taktırdım, uzayan bir başlığı var; şimdi o ara muslukla önden arkaya temizlenmek daha temiz hissettiriyor.

Kızlar merhaba. Benim uzun zamandır rahatsız olduğum bir sorunum var. Her ne kadar bebiş dolayısıyla biraz seyrekleşmiş olsa da eşimle çok şükür güzel bir cinsel hayatımız var. Hemen hemen her ilişkide oral mutlaka yapar ama gelin görün ki ben temizlik ve koku takıntımdan kurtulamıyorum. Aslında bariz bir koku yok ama ter vs çok kapalı bölge illa kokar diye ilişki öncesi mutlaka güzel kokan bir ıslak mendille iyice temizlenme ihtiyacı duyuyorum. Duş bile almış olsam yine de iyice temizlemeden içim rahat etmiyor. Gelin görün ki bu noktada bir kısır döngü başlıyor. Islak mendil kullanımı haliyle akıntı yapıyor ve ben akıntı yüzünden daha çok ıslak mendil kullanma ihtiyacı duyuyorum. İlişki başlatacağını anladığım an anın büyüsünü bozup temizlenmek için tuvalete koşuyor olmam da cabası🤦Eşi oral yapan hanımlar sizler ne yapıyorsunuz? Ben bu döngüden nasıl kurtulurum bi akıl verin bana nolur 🙄
Islak mendil mahveder orayı kız intim jel al bari ilişkiden önce veya eşin gelme saatine yakın yıkarsınız.

En son nioli yağı formüllü genital temizleme köpüğü aldım ve aşırı memnun kaldım. Markası BAGA, fiyatı da bayağı uygun bir incele istersen. Genitalde tüy problemini çözmeden ve genital temizleme jeli kullanmadan evvel böyle iltihap gibi akıntılarım çok olurdu. Yıllardır hiçbiri yok.

Bir de şu var, arkadan öne olacak şekilde bizim ülkemizde taharet çubukları biliyorsun, arkadan öne doğru temizlenme idrar ve genital enfeksiyonunun sık görülme sebebi maalesef. Bu yüzden ben de taharet musluğu taktırdım, uzayan bir başlığı var; şimdi o ara muslukla önden arkaya temizlenmek daha temiz hissettiriyor.
Benim sorunum su sanırım. Çünkü genital temizlik konusunda zaten epey hassasım günlük çamaşır değiştiririm günlük duş alırım ve ergenlikten gelen alışkanlık ile iç çamaşırını ütüler giyerim mutlaka. Nasıl buldu bu enfeksiyon beni bilmiyorum. Suya bağlıyorum bu sebeple.
Suyu çok içmiyorum. Bir de iş yerinde WC ihtiyacım gelince hemen gitmedim,birkaç kez oldu bu. Çok pişmanım şu an.
Hemen harekete geçtim suyu artırdım bir de yaban mersini tüketmeye başladım bugün bunun için. Çok iyi geliyor diye biliyordum zaten. Dilerim geçer hemen,rahatsızım ciddi anlamda bu konuda.
Söylediğin markayı da araştıracağım teşekkür ederim 🌸

Benim sorunum su sanırım. Çünkü genital temizlik konusunda zaten epey hassasım günlük çamaşır değiştiririm günlük duş alırım ve ergenlikten gelen alışkanlık ile iç çamaşırını ütüler giyerim mutlaka. Nasıl buldu bu enfeksiyon beni bilmiyorum. Suya bağlıyorum bu sebeple.
Suyu çok içmiyorum. Bir de iş yerinde WC ihtiyacım gelince hemen gitmedim,birkaç kez oldu bu. Çok pişmanım şu an.
Hemen harekete geçtim suyu artırdım bir de yaban mersini tüketmeye başladım bugün bunun için. Çok iyi geliyor diye biliyordum zaten. Dilerim geçer hemen,rahatsızım ciddi anlamda bu konuda.
İş yeri tuvaleti çok önemli. Afedersin bir dönem kan işedim resmen. Hüngür hüngür ağladım. Eşimle ilişki yaşayamaz oldum. İlaçlar kullandım ama sonra bir baktım meğer bizim okulda girdiğimiz tuvalete erkekler öğretmenler de giriyormuş. Hemen müdürün odasına gidip kadın erkek tuvaletleri ayıracaksınız diyerek ortalığı ayağa kaldırdım. Sonrasında düzeldi durum ama çok zor zamanlardı. Çok geçmiş olsun

Öyle durumlarda rutinine kesinlikle fermente süt ürünleri eklemelisin kefir gibi ve dediğin gibi su tüketimini arttırmalısın. Rica ederim, şifâ olsun :KK36:

İş yeri tuvaleti çok önemli. Afedersin bir dönem kan işedim resmen. Hüngür hüngür ağladım. Eşimle ilişki yaşayamaz oldum. İlaçlar kullandım ama sonra bir baktım meğer bizim okulda girdiğimiz tuvalete erkekler öğretmenler de giriyormuş. Hemen müdürün odasına gidip kadın erkek tuvaletleri ayıracaksınız diyerek ortalığı ayağa kaldırdım. Sonrasında düzeldi durum ama çok zor zamanlardı. Çok geçmiş oldun
Ben bildiğin böbrek taşı diye gezdim ortada. Öyle bir ağrı. Kusuyorum,böbreğim,kasığım ve belim ağrıyor. Enfeksiyon kaynaklı dedi dr. Çok şaşırdım. Evet tüm öğretmenler olarak kullanıyoruz tuvaleti ama temizliğine dikkat ediliyor gördüğüm kadarıyla. En azından alaturka diye içimi rahatlatıyordum ve gerçekten temiz yani şöyle bakınca. Yinede çok dikkat etmek lazım. Ne pis insanlar var neticede. Çok teşekkür ederim 😓

Eşiniz temiz bulmasa yapamaz.
Pimpirikli olmak yerine tadını çıkarın.

Duşta ya da sonrası değilse oral noo. Yapma kardeşim bu şekilde doğru değil.

X