Opudan sonra ilk adette tedaviye başlama

akalin15

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2023
195
66
28
Merhaba arkadaşlar. 14 ağustosta opu oldum. Dün regl oldum. Doktor ilk reglinde ya da ikinci reglinde tekrar gelebilirsin demişti. Sizce yarın tedaviye gitmeli miyim yoksa ikinci regli beklemek daha sağlıklı mi olur

Merhaba arkadaşlar. 14 ağustosta opu oldum. Dün regl oldum. Doktor ilk reglinde ya da ikinci reglinde tekrar gelebilirsin demişti. Sizce yarın tedaviye gitmeli miyim yoksa ikinci regli beklemek daha sağlıklı mi olur
Çoğu doktor 2.reglide transfer yapıyor. Bence mantıklı olanda o bırak rahmin biraz dinlensin. Ben ilk reglide transfer oldum negatif sonuçlandı. Kesinlikle 2.de transferden yanayım

Zaten yumurta büyütme sürecinde yeterince hormon aldın biraz vücudun dinlensin

Genelde ikinci reglide yapılıyor sizin durumuzuna bağlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…