Opudan sonra 2. Adet

Orkidemiz

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2022
107
49
26
Merhaba konu açmıştım
Kızlar lütfen bilgisi olan yazsın.
Opudan 1 hafta sonra adet oldum.
2. Adette transfere başlayacaktık, adet olmadım 8 gün geçti kan verdim , ultrason muayene oldum.
Doktor yumurtlamışsın dedi, adet kendiliğinden gelir ilaç Kullanmayalım lütfen böyle yaşayıp adet ne zaman gördünüz cevap verirseniz çok sevinirim lütfen #tüpbebek #opusonras

Aynisini yasadim benimde opu sonrasi 2.adet olamadim. hic düzenleyici ilaç kullanmadim.12 gün gecti dün doktoruma gittim. 1 Yumurtam 17 mm olmus. Benim zaten bir yada 2 yumurta toplaniyo. Cuma gunu tekrar opuya giricem bugün 20 mm olmuş. Endise etme kendi haline bırakmak çok önemli. Vücuda zaman tanımak lazim kendini düzene sokmaya calışıyordur

Ayni durumu dun yasadim. Ikinci regli bekliyodum transfer icin. Dun 15 gun gecikmeli geldi. Bu bir regle benzemiyor, yumurtlama donemindesin dedi dr. Sasirdim.. bikac gun sonra tekrar gel dedi fakat emin degilim. Birdahaki reglimi beklemek mantiklimi bilmiyorum.

Merhaba ben de 14 ağustosta opu oldum dün regl oldum. Yeni tedaviye yarın başlamalı mıyım yoksa ikinci regli mi beklemeliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…