OPU sonrası 2 adet

kartal16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2024
4
0
25
Merhabalar

Yumurta toplama işleminden sonra ikinci adet ne zaman olunuyor? OPU dan sonra erken adet oldum şimdi adet zamanım geldi ama adet olmadım daha..

Merhaba canım 2. Adeet 3.5 gün geç geliyor telaş etme cnm herkes te de öyle oluyormuş bana denilen bu . Benim de öyle oldu

Merhabalar

Yumurta toplama işleminden sonra ikinci adet ne zaman olunuyor? OPU dan sonra erken adet oldum şimdi adet zamanım geldi ama adet olmadım daha..
Kaç yumurta toplanmıştı . Doktor 40 a yakın yumurta gördü haftaya opu işlemi var acaba bana kaç adet bekletir

benim 13 tane yumurtam toplandi, ama yurtdışından Türkiye’de tedavi gördüğüm için zaman olmadığından dolayı rahim dinlendirme yapalım dedi doktor OPU dan sonra 4 gün sonra adet oldum şimdi ikinci atedimi bekliyorum transfer için…

Ben de 2 eylulde opu oldum tam adet degil ama adetimsi bir kanama 12 eylul gibi basladi, dongumun 21inci gunuydu. Henuz ikinci adetimi olmadim, gecikmesi normal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…