OPU dan sonra erken regl i olan var mı??

kirazcik

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2024
20
21
30
Perşembe günü yumurta toplama işlemi yapıldı ve bugün (pazartesi) regl oldum sanırım. Sanırım diyorum çünkü regl im hiç Şaşmazdi daha 14 gün vardı bu durum normal mi Yardımınıza ihtiyacım var

Taze transfer istiyorduk aslında yumurta geliştirme işlemin de bı yumurta çabuk gelisince dondurmaya gitmek zorunda kaldık transfer için ne diyecek acaba doktorum en iyisine karar verir diye düşünüyorum Herşeyin hayırlısıni verecek olan gene Rabbim
Biz iki adet dönemi bekledik rahim dinlendirme oldu

Bende taze istemiştim ama doktorum yapmamıştı doktorunuza güvenin en iyisini bilirler inşallah güzel sonuçlar alırsınız kaç embriyonuz oluştu donduruldu toplamda

Bende taze istemiştim ama doktorum yapmamıştı doktorunuza güvenin en iyisini bilirler inşallah güzel sonuçlar alırsınız kaç embriyonuz oluştu donduruldu toplamda
16 yumurta nin 14ü döllenmiş 12si iyi kalitede 3paket şeklinde dondurulmuş. Siz ne zaman yaptırdınız transfer islemini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…