Operatif histereskopi sonrası adet görememek

Glz1

Sabır,Dua,şükür🌸🤲
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2021
985
824
Merhablar 34 gün önce histereskopi oldum 42 gündür adet olmuyorum.
Doktorum geçen hafta duphaston verdi 1 kutu kullandim bugun bittti hala adet olmadim .
Benim durumumda olan var mı ?
Doktorum hersey normal göründüğünü söylüyor öyleyse niye adet olmuyorum😔
Histereskopi öncesi adetim düzenliydi 1-2 gün gecikirdi bazen hiç böyle olmamıştı😔

Bende 3 yıllık evliyim 25 yaşındayım eşimde problem vardı şimdiye kadar gittiğim hiç bir dokktor kötü bir şey söylemedi benim için herşey yolunda demişti bı tüp bebek yaptirdum 13 yumurta toplanmıştı . Yazın doktor herşeye rağmen bı histereskopi yapalım ddi ondan sonra adetim az gelmeye başladı bende herhangi bi doktora gittim oda yumurta rezervin az gibi dedi çok moralim bozuldu benden amh aldı ama daha çıkmadı diğer değerlerinde iyi hormon olarak normal FSH lh falan kaç gündür çok moralim bozuk bide adetimin 1. günü bakmıştı etkisi varmı bilmiyorumcok üzgünüm

Merhablar 34 gün önce histereskopi oldum 42 gündür adet olmuyorum.
Doktorum geçen hafta duphaston verdi 1 kutu kullandim bugun bittti hala adet olmadim .
Benim durumumda olan var mı ?
Doktorum hersey normal göründüğünü söylüyor öyleyse niye adet olmuyorum😔
Histereskopi öncesi adetim düzenliydi 1-2 gün gecikirdi bazen hiç böyle olmamıştı😔
Son durumunuz sabit mi hala yoksa bi gelişme var mı? Bende aynıyım endişeleniyorum

Son durumunuz sabit mi hala yoksa bi gelişme var mı? Bende aynıyım endişeleniyorum
Aylar sonra kendiliğinden adet oldum çok uzun ca bir zaman gecmisti 3 4 ay .sürekli düzenli olan adetim bozulmustu.
Düzelir sizinde stres yapmayın diyeceğim ama pek mümkün olmuyor malesef .
Herkesin bünyesi farklı sanırım bizimkiler toparlayamiyor ya da ağır geçti o yüzden hemen toparlayamiyoruz.

Aylar sonra kendiliğinden adet oldum çok uzun ca bir zaman gecmisti 3 4 ay .sürekli düzenli olan adetim bozulmustu.
Düzelir sizinde stres yapmayın diyeceğim ama pek mümkün olmuyor malesef .
Herkesin bünyesi farklı sanırım bizimkiler toparlayamiyor ya da ağır geçti o yüzden hemen toparlayamiyoruz.
Sorması ayıp ameliyattan ne kadar sonra birliktelik izni verildi size?

Yanlış hatırlamıyorsam 1 hafta 10 gün gibi bir süreç demişti.
Ben 1,5 ayın üzerine cesaret edebildim. Hala adet gelmedi. İlişkiden sonra kanama oluyo normalde hiç olmazdı. Histereskopi yaptırmakla iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum. Rahim kalınlığı inceltildi. Yapışıklık olmaz İnşaAllah 😞

Ben 1,5 ayın üzerine cesaret edebildim. Hala adet gelmedi. İlişkiden sonra kanama oluyo normalde hiç olmazdı. Histereskopi yaptırmakla iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum. Rahim kalınlığı inceltildi. Yapışıklık olmaz İnşaAllah 😞
Bende uzunca süre adet görmedim .
4 ayın sonunda anca olabilmiştim.
Hemen transfer oldum . Pozitifti 1 ay sonra düşük oldu.
Şimdi bekliyorum adetimi gelmiyor kaç günlerdir ara kanamalarım oluyor.
Histereskopi olmakla iyi mi uaptim kötümü yaptım hiç bilmiyorum düzenim kalmadı malesef.
Geçen yaz olmuştum ben histereskopiyi.
Yapışıklık olmasından korkuyorum bende doktoruma söyledim ama yapışıklık olsa farklı görünür ultrasonda dedi .
9 gün sonra tekrar kontrolüm var farklı bir doktora daha gideceğim .
Rabbim şifalar versin size . tekrar bakılmasını bile isteyebilirim. eski düzenimi stiyorum ben sadece saati saatine gelen adetim gelmiyor çok stres oluyorum artık endişeliyim 😔
Sizin daha çok yeni düzelir umarım biran evvel.
Benimde ara kanamalarım olmuştu 1 2 ay sonrasında bile olmuştu .

Bende uzunca süre adet görmedim .
4 ayın sonunda anca olabilmiştim.
Hemen transfer oldum . Pozitifti 1 ay sonra düşük oldu.
Şimdi bekliyorum adetimi gelmiyor kaç günlerdir ara kanamalarım oluyor.
Histereskopi olmakla iyi mi uaptim kötümü yaptım hiç bilmiyorum düzenim kalmadı malesef.
Geçen yaz olmuştum ben histereskopiyi.
Yapışıklık olmasından korkuyorum bende doktoruma söyledim ama yapışıklık olsa farklı görünür ultrasonda dedi .
9 gün sonra tekrar kontrolüm var farklı bir doktora daha gideceğim .
Rabbim şifalar versin size . tekrar bakılmasını bile isteyebilirim. eski düzenimi stiyorum ben sadece saati saatine gelen adetim gelmiyor çok stres oluyorum artık endişeliyim 😔
Sizin daha çok yeni düzelir umarım biran evvel.
Benimde ara kanamalarım olmuştu 1 2 ay sonrasında bile olmuştu .
Hayırlı güzel sonuçlar alırsınız İnşaAllah sizde bir an önce.
Ben henüz hiç hamile kalmadım 3 senedir evliyim 1,5 senedir istiyoruz. İster istemez insanın aklı hep orada oluyo. Hayırlısı İnşaAllah..

Hayırlı güzel sonuçlar alırsınız İnşaAllah sizde bir an önce.
Ben henüz hiç hamile kalmadım 3 senedir evliyim 1,5 senedir istiyoruz. İster istemez insanın aklı hep orada oluyo. Hayırlısı İnşaAllah..
Merhabalar .
Histereskopi sonrası sorunlar yaşamıştınız sanırım nasıl oldunuz düzeldi mi sorunlarınız?
Benim hala aynı çok düzensiz adet görüyorum.
40 50 günü buluyor.
ağrılarım da oluyor hafif hafif .
Ha düzelecek ha düzelecek derken aylar geçti 😔

Merhabalar .
Histereskopi sonrası sorunlar yaşamıştınız sanırım nasıl oldunuz düzeldi mi sorunlarınız?
Benim hala aynı çok düzensiz adet görüyorum.
40 50 günü buluyor.
ağrılarım da oluyor hafif hafif .
Ha düzelecek ha düzelecek derken aylar geçti 😔
Düzeliyor. Benim de öyleydi şimdi şükür normale döndü. Herkeste olabilecek şeyler bunlar sıkmayın kendinizi

Düzeliyor. Benim de öyleydi şimdi şükür normale döndü. Herkeste olabilecek şeyler bunlar sıkmayın kendinizi
1 yılı geçti hiç normal değil bence 1 yıl.
Geçen yıl 1 Eylül gibi oldum.

Son düzenleme:
X