oof off bıktım bu erkeklerdennn...

zynpkr

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
946
5
ya kızlar bıktım vallahi.hepsi mi belden aşağı düşünürler bu erkeklerin.yawf büyük bir aşk acısı üstüne biriyle başlayım dedim.adam ilk buluşmada abarttı olayı.(cinsellik yönünden)hani bıraksam azcık yüz bulsa tamam yani.biliyorum hepsi bunu yapmak istiyor.seveni de sevmeyeni de.kimi vuruyor dışına kimi kaybetme korkusuyla belki çaktırmıyor.bu çaktıranlardan hem de ilk buluşmada.tersledim kızdım.bu kez de asıyo suratı çok soğuksun çok iticisin diyor.yawf hemen 1.gün sonunda ayrılmayım dedim.konuştum.tamam dedi sadece.ne istiyorsan o olsun diyor.ama ben biliyorum içinde ne fırtınalar kopuyor.birini unutuyum diyom öbürünün derdi başlıyor.şimdi de ne msj atıyor ne çarı.hıhhh sanıyoki koşarım peşinden.bilmiyoki ben zaten yaşayacağım acıyı yaşıyorum o benim için büyük bi anlam ifade etmiyor.değer verirse görür karşılığını,vermezse yolu açık olsun.çok sinirliyim yawf.birine değil hepsine.
aslında çok iticisin dediğinde biraz hak verdim.çocuk 2-3 kez yedi tokatı.sırnaşık şey
kaşındı ama.öyle böyle değil ya.
off sinirliyim.o da farketti.öldürmek istiyon beni diyo.nasıl baktıysam.puhaha.akıllı çocukmuş içimden geçeni anladı.sırnaşık şey
bir de durmuş dün tanıştık bugün buluştuk seviyorum diyor.hııı dedim.bilirim ben bu sevgileri.valla tüm çirkefliğimi kullandım.ne dersiniz hemen bırakıyım mı yoksa bi kaç görüşme sonucunda mı karar veriim.fisfisfis

canım ikinic şansı verme bak bağlanırsın güzel sözlere sonra basın agrır niyeti cinsellikse ne hayır gelir ki ondan canım .

kapıyı göster direk

gitmesini bilmiyorsa tekmeyi basıver:1closedeyes:

Yol ver gitsinnnn

Yürü koçum anca gidersinn

erkeklerin düşündükleri başka şey yok sanırım ne bu yaa

saolun kızlar.bence de ikinci şansı vermemek lazım.haklısınız.ne bu erkek milleti yaa.offf.zaten en son msjıma da cvp atmış diil.bi tamam ne istersen o dedi ve sustu.yok anam düzgün kız kalmamış diye yakınırlar.kendilerine bakmazlar.:nazar:
nese tınnnnsositosositokaydirigubbakcemile3

Adamda bir garipmiş hani.
Amacını söylemiş açıkça,istediğinide alamamış ama;
2-3 tokat yiyip,çok iticisin diyerek,çirkefliğini gösteren bir kıza(sizin tabirinizle)ikinci buluşmada seviyorum demiş.
Ne bu durum normal ne de o kişi.
Hala birkaç gün deneyip öyle mi karar vereyim diye düşünüyorsanız.
Siz bilirsiniz.

kaç bacımm kaç arkana bakmadan kaç sen bu adamdan.. birinden kurtulyim derken daha belasına çatma

hemen bırak ve asla telefonuna bıle cıkmaaa, bu kadar kolay seven bu kadar kolay sogur canım benım, ıste arzulamıs senı ve su an sevıorum ayagı ıle denıcek lutfen saf olma , ve ona ders evrıcem gıbısınden gorusmeye devam etme, yoksa sen zararlı cıkarsın, bu adamlar suluya goturur susuz getırır , bı sanıyen bıle zarar bu adamla dıyım sana

Son düzenleme:
yalvarsa da bitti artık.hay yarabbim ya.netlogda üyeliği vardı tüm arkadaşlarını sildirmiştim.bugün travesti eklemiş.bi kızı eklemiş.şuna bak.çok sinirliyim.hayır sevdiğimden ffalan deil de ne olursa olsun insanın zoruna gidiyo canım alla allaa:kızgın::kızgın:
böyleleri kapımda köpek olur ancak:kızgın: afedersiniz ağır olduysa ama çok kızdım.
sağolun kızlar bu aradaa.s.

en son ne yapmaya çalıştığını ve bunların ne anlama geldiğini sordum.ona da cvp gelmedi.ve hayatımın hatasını yapmış oldum.ayrılık msjı yazmaya dahi tenezzül etmiyorum tabiki de.:1closedeyes:ne hali varsa görsün.ona arkadaşlığına ekledikleri yakışır.:dilcikar:
ben ayrıldığımın acısıyla yanmaya devam ediyim en iyisi.zaten kim gelirse gelsin onun yerini tutamıyacak biliyorum.bari kendimi kullandırmış gibi olmayım.senağlamasenağlama

bak şimdi yeni bi ilişkiden çiktin için saglikli düşünemessin bence bi süre yanliz kal boş ver yaa aman sanki başka erkekmi yok biliyom zor ama napabilirsinki hayat devam ediyo unutma hayatta senden degerli kimse yok kendini düşün başka şeylerle ilgilen bu söyledin adamda varya birak türk parasini gavur parasiyla bile 5 kuruş etmez salla gitsinnnnnnnnnnnnn

en son ne yapmaya çalıştığını ve bunların ne anlama geldiğini sordum.ona da cvp gelmedi.ve hayatımın hatasını yapmış oldum.ayrılık msjı yazmaya dahi tenezzül etmiyorum tabiki de.:1closedeyes:ne hali varsa görsün.ona arkadaşlığına ekledikleri yakışır.:dilcikar:
ben ayrıldığımın acısıyla yanmaya devam ediyim en iyisi.zaten kim gelirse gelsin onun yerini tutamıyacak biliyorum.bari kendimi kullandırmış gibi olmayım.senağlamasenağlama

Ay aynı benim yaşadığım haller..Saçma sapan şeyler yaparlar,sonra neden diye sorarsın yada üzüntünü dile getirirsin tınlamazlar,yada sinsi davranıp direkt niyetlerini belli etmeden rol yaparlar.Ya bizemi böyleleri geliyo yada bizmi çekiyoruz anlamadımkii:uhm:

canım adama saten ilk buluşmada göstermış yuzunu ne oyle hemen ilk buluşmada sevıyorum dememeler..manyak adam ya..ıyı yapmışsız görüşmeme kararıyla...erkekler iyice yoldan çıktı...

X