Onuru için öldü.....

selens

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2007
340
0
:çok üzgünüm:CANLAR TÜM ÖZEL HAREKAT VE POLİS CAMİASININ BAŞI SAĞOLSUN ÇOK DEĞERLİ MÜDÜRÜMÜZ BEHÇET OKTAY'IN ELİM BİR OLAY SONUCU KAYBETMENİN ÜZÜNTÜSÜ İÇERİSİNDEYİZ. BÖYLE VATAN EVLATLARI KOLAY YETİŞMİYOR LÜTFEN BU KADAR KOLAY HARCAMAYALIM AİLESİNE VE SEVDİKLERİNE RABBİM SABIR VERSİN.....:teselli:

hiç intihar edecek bir adam gibi gelmiyor bana!:1no2: Allah huzur içinde yatırsın!:Saruboceq:

Tüm emniyet teşkilatımizin başı sağolsun ;kendisine Allah'tan rahmet ailesine başsağlığı diliyorum...

Allah rahmet eylesin,Allah taksiratını affetsin inşallah
1 Fatiha okudum,Allah kabul etsin inşallah a.s.

allah rahmet eylesinn intihar edeceğine keşke karanlığa ışık tutanlardan olsaydıı

Tüm Emniyet teşkiletının başı sağolsun..kederli ailesine sabırlar diliyorum..
çok başarılı işler yapan bir insanmış rahmetli,, böyle insanların kayıbı beni çok üzüyor..

Allah rahmet eylesin,kıymetli bir insan olduğunu söyledi babam,bir dönem çalışmış kendisiyle..

ama anlamadığım "onuru için öldü" ifadesi?
bunu anlayamadım,bir insan kendisini öldürünce neden onuru için ölmüş olsun ki?

Ailesinin ve Tüm Emniyet Teşkilatımızın başı sağolsun...
Ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum...
Allah rahmet eylesin...

Allah rahmet eylesin
bu sıralar çok can kaybımız çok acımız var aklıma geldikçe hepsine birer fatiha okuyorum
Ruhu şad olsun hepsinin mekanı cennet toprağı bol olsun inşallah
Rabbim sevdiklerine geride kalanlarına sabır ihsan eylesin

ortaokul çağlarında tanımıştım onu. ailesinine başları sağolsun diyorum. en verimli zamanında bu olmamalıydı. allahım affetsin. tüm polis teşkilatınında başı sağolsun.

Allah rahmet eylesin.. başımız sağolsun..
intihar olduğuna inanmıyorum.
ama yeri burası değil sanırım. umarım açıklığa kavuşur..

Allah rahmet eylesin Gerçektende çok acı böyle birinin intihar etmesi daha vatan için yapacak çok şeyleri vardı ailesine rabbım sabır versin

X