Onu unutamıyorum aldatılanlar var mı ?

Minaninannesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2021
1
0
27
Daha önce bir evlilik yaptım . Daha sonrasında birisiyle tanıştım. Kusursuz bir ilişkimiz vardı m kendisi askeri personel olduğu için 5 6 ay da bir görebiliyordum. Herşey kusursuz giderken bu kusursuzlukta beni korkuturken m kendisinin evli olduğunu öğrendim boşanma davası açılmış fakat benden gizlemiş yalan söylemiş. Bunu öğrendiğimde başımdan aşağı kaynar sular döküldü ki bana söyleyen o değildi . Ayrıldım izin aldı geldi 2 ay yalvardı yakardı kapımdan ayrılmadı. Seni kaybetmekten korktum bir şekilde bitirmeye çalışıyordum haberin olmadan bitirecek tüm vs dedi . Ama ne yazikki olmadı güvenim gitti çok denedim yapamadım. Şuan tek yaşıyorum hatta bu evi o tutmuştu. Telefonlara wz bakmazsam eve polis yolluyor rezil oluyorum insanlara. Bırakmıyor peşimi kopamiyoruz bir türlü ama güvenmiyorum ona çok yalan söyledi. Yeni bir hayat ilişki kurayım diyorum yapamiyorum tüm erkekler gözüme çirkin geliyor. Hiç hir kişi ile cinsel hayatım olmayacak gibi de geliyor ondan sonra . Çok değişik duygular içerisindeyim. Ne yapacağım ben ? Bırakmıyor peşimi bu sabah kaç kere aramıs yazmış ben gelene kadar sabret yüz yüze konuşalım dedi ama biliyor ki yüz yüze gelirsek ayrilamayacagiz ?

Hemen kurtul ondan hemen balık baştan kokar bende şuan boşanma aşamasındayim hemen kurtul ondan diğer eşinden ayrılma sebebini de bir araştır bence

Çözümleri basit ama sizde onu bırakmak istemiyorsunuz aslında . Mesela tuttuğu evden ayrılın numaranızı değiştirin vb. Ortadan kaybolun yani

Öncelikle onun tuttuğu evden çıkin ve hattınızı değiştirin,size ulaşmasına izin vermeyin,tabiki ayrılmak istiyorsanız,ki böyle bir adamdan ayrılmak istemeyen de akıl sagligina muhakkak baktirmali.

X