Online psikolog-aile terapisti önerisi olan var mi?

cicekdeniz376

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
4
-7
35
Iyi aksamlar,
Yasadigim yer az nufuslu ve merkezden uzak oldugu icin online olarak gorusebilecegim psikolog oneriniz var midir? Aile terapisi yapan biri olsa cok iyi olur🙏 birkac psikologtan fiyat aldim 2500 tl seans ucreti diyenler oldu, fiyatlara şok oldum, fiyatlar gercekten bu civarlarda mi?🙄😅 burdan veya ozel mesaj olarak yanitlarsaniz cok sevinirim🌼

Biz de ilk birinden seans aldık 45 dk 1500₺ idi.. Bi de ilk seanstı sadece biz konuştuk ve sonunda 1 dk kaldı dedi biraz sinir olduk.. Sonra başka bir terapist bulduk aynı yöntemle çalışıyor.. Görüşmeler 1.5 saat 500₺ (çift terapisi) 3.seans bitti. 4’ten sonra düzelme başlar demişti ama ben şimdiden etkisini hissediyorum ☺️ Özelden size adını yazayım

Hiwell diye bi uygulama var. Ordan psikolog seçip ücretsiz ön görüşme yapıyorsun. Eğer uyuşamazsan terapistini istediğin zaman değiştirebiliyorsun. Seans saat ve günlerini sen öneriyorsun, terapistin de uygun olanını onaylıyor. Ben 6 aydır terapi alıyorum bu uygulama üzerinden bi psikologla. Çok memnunum.
Bunun gibi başka uygulamalar da var. Salus var mesela.

Biz de ilk birinden seans aldık 45 dk 1500₺ idi.. Bi de ilk seanstı sadece biz konuştuk ve sonunda 1 dk kaldı dedi biraz sinir olduk.. Sonra başka bir terapist bulduk aynı yöntemle çalışıyor.. Görüşmeler 1.5 saat 500₺ (çift terapisi) 3.seans bitti. 4’ten sonra düzelme başlar demişti ama ben şimdiden etkisini hissediyorum ☺️ Özelden size adını yazayım
Bana da yazabilir misiniiz😊

X