Onların Hiç Kimsesi Yok :((

Sevgi

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
2.327
31
Arkadaşlar Sahipsiz olan dostlarımıza teker Teker topik açmak istemiyorum burdan ne kadar sahipsiz dostum varsa Karşılaştığım hepsini Burda Açıklamalarıyla paylaşmak istiyorum ilgilenirseniz çok çok sevinirim onların bize çok ihtiyacı var sahiplenmek isteyenler bana her türlü ulaşabilirler Şimdiden teşekür ediyorumm

Bunlar Sahipsiz dostlarımızdan sadece Bir kaç tanesi aynı zamanda Facebook tada paylaşılıyor Ne kadar kişi Görürse O k adar iyi İletişim Bilgileri bendedir İlgilenenler bana msjla Sorabilir Yardımcı olurum..

20015516832490655035614.jpg

Ankara -Merhaba, Kedim 20 aylık, tüm aşıları yapılmış (Aşı karnesi mevcuttur) ve kısırlaştırılmış erkek bir Ankara Kedisidir. Bugüne kadar sürekli iyi mamalarla ve ev yemekleri ile beslendi. Yalnız yaşamaya başladığımdan bakımı ve sevilmesi konusunda biraz sıkıntı yaşıyoruz. Çok iyi iletişim kurabilen bir kedidir. Dışarıya çıkmaya alışıktır. Bir kaç saat serserilik yapıp yorulunca beni eve götürün diye bağırır. Fakat sokakta büyümediği için diğer kedilerle geçinemez. Bu yüzden sahiplenecek kişinin bahçeli bir evde ya da zemin katta yaşıyor olması ve başka bir kediye sahip olmaması tercihimdir. Tamamen ücretsiz olarak vereceğim, aşı, mama vb. masraflar için hiçbir ücret talep etmeyeceğim. Yanında taşıma kabı, tuvaleti, tasması gibi aksesuarlarını da ücretsiz vereceğim. Kendi çocuğu gibi sevebilecek ve ilgilenebilecek bir aile bulamama yardımcı olursanız çok sevinirim

18357916832451321706214.jpg

İstanbul - Geçici adı Gümrük. Tahminen 6-8 aylık, dişi. Onu Bulgaristan'dan Yunanistan'a geçerken Yunanistan sınır kapısında çok kötü bir halde bulduk. Saçmayla vurulmuş, kaza geçirmiş ve hastalıklar yüzünden bir deri bir kemik kalmış. Önce Yunanistan'da sonra, İstanbul'da tedavi gördü ve artık sağlığı yerinde. Ama hala bir yuvası yok. Sokaklara dönemeyecek kadar hassas bir kız. Çok korkak, çok uslu. Dışarıda çok üşümesine rağmen tuvaletini asla kapalı alanda yapmıyor, hatta toprak dışında hiç bir yere yapmıyor

19981716832417655042914.jpg

İstanbul - 4 aylık ispanyol erkek cooker köpeğimize rahatsızlığımdan ötürü bakmaya devam edemiyorum. Tüm aşıları yapılmıştır. Karnesi mevcuttur. Her hangi bir sağlık sorunu bulunmamaktadır. Kendi veterinerinde hizmet almaya devam ederseniz eğer ömrü boyunca muane ücreti alınmayacaktır.

20005116832394988378514.jpg

İstanbul - Bebek Fino İnanılmaz tatlı. Çok güzel bir bebek. İyi bakılmak koşuluyla ücretsiz olarak verilecektir. İstanbul dışına sahiplendirme yapılmaz

18852116832366321714714.jpg

Yaklaşık 2 yaşında,sitemizde şaşkın şaşkın dolaşırken bulduk.Doğum yapmış,fakat sahibi nerede yavruları nerede bilemiyoruz.Yavruları sütten kesildikten sonra sahibi tarafından atılmış olabilir,yada kaçmış olabilir.4 gündür klinikte ve sormadığımız yer kalmadı.Sahibini bulamadık.Aşırı sakin uslu bu güzel kızımıza yuvanızı açmak ister misiniz..İstanbul içine sahiplendirme yapılacaktır.Defalarca arayanlar oldu fakat gelip görmediler bile..Bu güzel kızın hala yuvası yok.
İSTANBUL

19753616831708988447114.jpg

çok acil sahip beklıyor. istanbul. ılgılenenler bana msj atsın lutfen. Alman kurdu

18953316831232988494714.jpg

TAVŞAN OLARAK TOPRAĞA VE KEMİRMEYE EŞİNMEYE VE TABİ EŞE ÜREMEYE YANİ NORMAL BİR HAYATA İHTİYACI VAR... BIZ ONUN BU HALİNE ÇOK ÜZÜLÜYORUZ ÇÜNKÜ TERASTA BETON HERYER İSTEDİĞİ GİBİ ÖZGÜRCE VE MUTLU OLABİLECEĞİ BİR YERDE YAŞAMASI EN BÜYÜK DİLEĞİMİZ... EĞER ONA BU DOĞAL ORTAMI SAĞLAYABİLECEK KİŞİLER VARSA BURDAN YAZSINLAR YADA MAİL ATSINLAR LÜTFEN... HAYVAN SAHİPLENDİRME SÖZLEŞMESİ İLE SAHİPLENDİRİLECEK VE KESİNLİKLE AKIBETİ TAKİP EDİLECEKTİR.. BU ŞARTLARI KABUL EDEN ÜYELERİMİZ LÜTFEN İRTİBAT KURSUNLAR... ÜRETİM ÇİFTLİKLERİNE DAMIZLIK OLARAKTA VEREBİLİRİZ...

18918616808733990744614.jpg

İzmir karşıyaka adı lady daha önce alınıp tekrar barınaga terk edilmiş.sırtından büyük köpekler tarafından ısırılmıs yarası var.iyileşiyor.baska sorunu yok tahminen 3-4 yaslarında cok zor durumda barınak selden yıkılmıs vaziyette ve o barınagın cevresinde gezyor:KK43:(

19709816808669990751014.jpg

GEÇEN PAZAR GÜNÜ ÜYELERİMİZDEN Birinin DÜKKANININ ÖNÜNDE DOĞUM YAPMIŞ MAKBUŞŞ DÜNYA TATLISI BİR SOKAK KEDİSİ ARKADAŞLAR... İLK GÜN KENDİSİNİ SEVDİRMEMİŞ CAZIRTI YAPMIŞ AMA ŞUANDA KENDİNİ SEVDİRMEK İÇİN ÇILDIRIYOR :)) 4 TANE DÜNYA GÜZELİ YAVRUSU DÜNYAYA GELDİ... DÜKKANDA DEPODALAR ŞUAN AMA DÜKKAN GIDA ÜSTÜNE OLDUGU İÇİN ORADA DAHA FAZLA KALAMAYACAKLAR... ONLARI YUVALANANA KADAR EVINI ACICAK SOGUKTAN ÖLMEMELERI ICIN DESTEK OLACAK MERHAMETLI BIRINI ARIYORUZ... GECICI YADA KALICI LUTFEN YARDIM EDINNN ... YAVRUCUKLAR ŞUANDA 1 HAFTALIK OLDU VE ETİLER DE... LUTFEN BURADAN YADA MAIL YOLUYLA BANA ULASIN ACİLL
SUT ANNE ARAYAB 6 YAVRUMUZU DA ANNEMIZE VERECEGIZ TOPLAMDA 10 YAVRU VE ANNEYE ACIL GECICI YUVA ARIYORUZ LUTFEN YARDIMCI OLUN.. ÖLMESINLERRRRR

19769916808256657459014.jpg

antalya Bella 1.5 yaşında ufak tefek çok sessiz sakin bir kız, bir ayağı doğuştan engelli. O ayağına basamıyor ama yürümesine ve koşmasına engel değil. Ailesi Bella'yı sokakta hamile kaldığı için barınağa bırakmış. Bella doğum yaptı bir bebeği oldu, bebeğini yuvalandırdık. Şimdi Bella'da gerçek yuvasına gitmek istiyor. Ayağının böyle olması B...ellaya engel değil sizin için engel mi?

18317216808218657462814.jpg

Boğazına bağlanmış iple bulunan Alman Kurdunun sadece 1 hafta zamanı var. Bir hafta içinde yuva bulunamazsa barınağa bırakılacak.Oyun delisi sevgi dolu bir hanımefendiye yuvanızı açar mısınız??
Sadece Antalya içine ve çevresine yuvalandırılır.

18578816808161324135214.jpg

Bu birbirinden şirin minik patiler bir geçici bakımevine getirilmiş. Siyah-beyaz olan yavru dişi, en fazla 1 aylık, hala anne memesini arıyor sürekli ve ancak süt tozu ile besleniyor.
Beyaz olan ise mavi spreyden de anlayacağınız üzere yaralı, ve tedavisine başlandı. 2 aylık civarı. Maalesef uyuz başlangıcı var. Barınak şartlarında yaş...am savaşlarını devam ettirmelerinin ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Lütfen bu canlardan birine en azından geçici veya kalıcı bir yuva olabilirseniz vakit geçirmeden-istanbul

18937916793444325606914.jpg

ACIL YARDIM!!Yolda bir kopek gorduk, calıların icinde yatan.Ona da mama verelim dedik ki FECI bir manzarayla karsılastık..Kopek halsiz yerinden kalkamıyor ve etrafta bira kutuları vardı.Kopegin basına biralar dokmusler, tuyleri birbirine yapısmıs ve bayagı dayak yemis..kan vardı vucudunda cunku kopege TECAVUZ edilmis..korkunc durumdaydı..O sekilde bırakamadık, Tuzla Rehabilitasyon'u aradım. Pazar gunu goturecegim. simdi bende misafir..Yemek yedi, suyunu icti ve battaniyelere sararak uyuttum..Rehabilite edildikten sonra, 15gun icinde yer bulunması lazım..Bahceniz, bir fabrika, bir arazi neresi olursa ama onu buldugumuz yere ASLA bırakamayız.. Çok sakin ve akıllı, sevgiye aç bir patimiz o.Duyarlı olmanızı bekliyorum.
Ona kalıcı ve sıcacık bir yuva vermek isteyenler arayabilirmi??-istanbul tuzla rehabilitasyon

18859716793165325634814.jpg

Tuzla Rehabilitasyon Merkezi'nde bulunuyor. Çok oyuncu ve barınak hayatına uyum sağlayamıyor kafasını kafesin tellerinin arasına sokuyor beni buradan çıkarın dercesine.. Çok değişik çok güzel bir melez american cocker-golden melezi gibi. boyu cocker kadar ufak ırk sayılabilir yani..-istanbul

19873916793121325639214.jpg

kesinlikle antalya içi sahiplendirilecek yaşadığı evde takibi yapılacaktır 18 yaşından büyük ve deneyimli arkadaşlar yazsın ve evde küçük çocuğu olanlara verilmeyecek sebebi oyuncak olmasını istemiyoruz sayfamızda da göreceğiniz gibi evde bir dişi bir erkek kedim var ve ikinci erkek kedi hepsinin rahatsızlığına sebep oluyor
lütfen sadece ciddi olanlar msj atsın ömürlük yuva arıyoruz.

19845016791827659101914.jpg

istanbul-İkitelli'de bulunmuş. Kısırlaştırılmış. Sahibi bulunmaz veya sahiplenilmezse barınağa bırakılacakmış.

19591016791679992450014.jpg

FIV'li Bir Van Kızıyım...
Bir sabah karşısına çıktım o ablanın. Sokata kalmaktan öyle pistim ki, rengim gri olmuştu. Güzel gözlerimi yorgunluktan, halsizlikten ve açlıktan açamıyordum. Son bir gayret bu ablanın bacaklarına süründüm, gitmesine izin veremezdim, bu benim son şansımdı. Belimden kavradı, evine götürdü yemek ve su verdi. Atıma da yumuşacık minder. Öyle halsizdim ki, tüm gün yattım. Sonra beni veterinere götürdü. Kısırlaştırıp, aşılarımı yaptırıp, güzel bir yuva bulacaktı, yuva bulana kadar da diğer kedileriyle oynayabilecektim. Ama testin sonucunu söylediler. Ben FİV (insanlara asla bulaşmayan kedi aidsi) hastası idim. Ne yapabilirdi ki, evde 2 kedisi vardı, sokağa da salamazdı. Beni ziyarete geldi bugün, minnetle baktım gözlerine. Hadi abla bana verdiğim minder gibi bir minder verecek bir yuva bul dedim kulağına. Şimdi bu satırları yazıyor benim için sizlere. Biliyorum ki, onun 2 kedisi olmasa beni alırdı evine. Ben şimdi ölmek istemiyorum. Henüz çok gencim. Biraz daha bir minderde uyuklamak, mırıl-mırıl mırıldanmak, başımı sevdirmek istiyorum. istanbul

19873816791616992456314.jpg

Bir süredir sokaklardayım, ne kadar zaman oldu bilmiyorum ama bir abla halime dayanamadı ve beni kaptığı gibi, veteriner amcaya getirdi. Yaptığı kontrollerden sonra, 13 yaşında bir dişi olduğumu ve meme tümörleri olan kısırlaştırılmamış bir kız olduğumu söyledi. Halbuki sorsaydı bana, anlatabilirdim. Herneyse, bu abla bütün ameliyat m...asraflarımı karşılayacak ama sonrasında gidecek geçici bir yuvam dahi yok. Sokaklarda yalnız başımayken çok korktum, büyük köpeklerden, kocaman insanlardan, dev gibi araçlardan...O yüzden bana sevgiyle, sabırla, anlayışla yaklaşacak, ahir ömrümün son günlerini mutlulukla yaşayacağım dostum siz olur musunuz ?istanbul pendik

19715416791581659126514.jpg

manisa-Sakin, uslu, sevgi dolu, tam eğitimli bir yakışıklı Efe. Sokakta başıboş dolanırken, bitap halde bulundu. Hemen geçici yuvaya alındı ve aşıları yapıldı. Efe, artık yeni yuvasına gitmeye hazır ve o yuvada da onu yanından ayırmayacak, beraber vakit geçireceği bir insanı bekliyor çünkü bu munis, komik oğlumuz yalnızlığı hiç sevmiyor. Tek... isteği, sevgi dolu bir aileye ömür boyu evlat olabilmek olan Efe'ye yuvanızı açar mısınız?

18583616791519659132714.jpg

yalova - 5-6 aylık av köpeği Panço resimlerde görünenden çok daha ufak tefek ve korkak bir kız. Ayağı kırıktı, kırık ayakta apse olduğu için antibiyotik tedavisine başlanıldı ve kızımız turp gibi oldu. Ancak yine de mutsuz çünkü sevgisini paylaşabileceği bir yuvası yok. Halbuki o , Bömürlük sevgi dolu bir yuvayı hak ediyor. Panço için kalbini...zde bir köşe var mı?
NOT: İç-dış parazit uygulaması yapıldı. Kısırlaştırıltılmıştır.

19961216771291661155514.jpg

arka ayaklarının üzerinden araba geçmiş ve sokak ortasında kaderine terk edilmişti...hemen alıp evime getirdim tedavisini yaptırdım...sol ayağını kurtardım ama sağ ayağı ve kuyruğunu maalesef kurtaramadım...ona sahip çıkabilecek...sevip okşayabilecek...özellikle sakat hayvanbakmak isteyen yürekli aileler arıyorum...kendi kedimde var o da sokak kedisi onuda kötü durumda bulup büyüttüm...ancak yeni kediye uyum sağlayamadı depresyona girdi...mama yemeği reddediyor su içmiyor ve tüm gün uyuyor...bu sakat kediciğide sokağa bırakmaya gönlüm el vermiyor...lütfen ona acillll yuva bulalım..
19017616767326994885314.jpg

istanbul
Tarçin, ailevi sebeplerden dolayı yeni ve kalıcı bir yuva aramakta. İstanbullu Tarçın, ödüllü bir golden retriever bir babanın kızı. Tüm aşıları eksiksiz, karneli Tarçın, otur, yat, kalk gibi temel komutları bilmekte ve kuru mamayla beslenmektedir. Adı gibi, tarçın rengindeki 6,5 aylık bu güzel kızın havlama huyu da yok ve insanlarla iletişimi sadece sevgi üzerine kurulu olan Tarçın'ın ömürlük aile olur musunuz ?

18568516765189995099014.jpg

Güzel kızımız yaklaşık olarak 1,5- 2 yaşlarında bir alman kurdu. Arabaya çok alışık olması terk edildiğinin işareti. Güzel kızımızın kuyruğunda uyuz başlangıcı var fakat ilk aşıları hemen yapıldı. Şuan klinikte ama ileri düzeyde uyuzu varolmadığından eve geçebilir. Sokakta beslenmeyi becerememiş olmalı ki çok zayıf. Kliniğe alındığın...dna beri hiç havlamadı bile. Ona gücünü, güvenini yeniden kazandıracak aileyi arıyoruz. Güzel kızımızın ömürlük ailesi siz olur musunuz? -istanbul

18905721023850899077410.jpg

istanbul-3 yaşında, erkek Kaniş cinsinde köpeğim için ona iyi bakabilecek, sevebilecek sıcak bir yuva arıyorum. Gel, git, otur, kalk gibi temel eğitimleri vardır. Bahçeye bağlansa dahi kendi evi olarak gördüğü yerlere asla tuvaletini yapmayacak eğitime sahiptir. Tüm aşıları yapılmıştır. Kimliği vardır. Hiçbir şikayetimiz yok fakat evimin uygunsuzluğundan dolayı vermek zorunda kaldım. Hem Petron'un sevebileceği, hem onu sevebilecek, iyi bakabilecek, ilgilenebilecek birisini arıyorum.

18891920890639912398510.jpg

antalya Yaşlı ve artık duymuyor diye sokağa atıldıktan sonra bulunan oğlumuz kliniğe getirildi. Sıfır numara malta terrieri, erkek, yaşlı ve duymuyor. Traşını oldu, yıkandı, dış parazit aşısı yapıldı. Çok sessiz, şaşkın ve korkuyor, insanlara güvenemiyor. Onun yaşlılık dönemini sıcacık yatağında geçirmesini istemez misiniz? Son günlerini raha...tça huzur içinde geçireceği melek aileyi arıyoruz.
Sadece Antalya içi yuvalandırılcaktır.

18395820839678584161310.jpg

Darling''
Darling yaklaşık 8 aylık bir dişi Alman kurdu. Sokağa terk edilmiş, bu soğuk günlerde üşüyerek yollarda dolaşırken bulunmuş. Şu an geçici yuvasında ama ona acil olarak evinin bir bireyi gibi bakacak, ömürlük güvenilir bir yuva aranmaktadır. Daha fazla bilgi için irtibat...: dogstobeadopted@gmail.com Yer: Istanbul / Anadolu Yakası Not: Kısırlaştırılmıştır.
18916920871598247636010.jpg

ankara - 11 aylık iyi huylu sakin bir iran her iranın oldugu gibi,aşıları yapıldı tuvalet eğitiminde bir problem yok tam sevilesi mükemmel bir pisicik ama sahibi tüy dökmesinden şikayetçi, e tabi profesyonel bir mama ile besleyip arada birde traş ettirseydi bu olmazdı, kısacası: Kıldan tüyden sebeplerle kedisini vermek istemeyen ona ömür boyu iyi bakıcak sağlığından beslenmesinden sorumlu olacak biriyseniz bu mükemmel çocuğu kaçırmayın evinizde bir yer açın mıncırmaya doyamayacaksınız. saygılar.

19041920940470907415410.jpg

istanbul Minik, tatlı pisiciğin mesajıdır: "Ben küçücük bir kediciğim, anneciğim bizi bırakıp gitti ama başına bişey geldiğini düşünüyoruz. Kardeşlerim hayata tutunamadılar çünkü bizi beslemeye çalışanlar deneyimsizdi sanırım, ben hayatta kaldım bir tek. Sadece 2 haftalığım ve bir veteriner kliniğinde yaşıyorum şuan. Beni annem gibi sevebilece...k birine ihtiyacım var, çok ağlıyorum o yüzden. Beni kabul ederseniz aşağıdaki e-posta adresine mesaj atar mısınız? "

19005620870621581067010.jpg

bursa Arkadaşlar bursada terrier buldum 1 yaslarında erkek sahıbı sokaga atmıs dedıklerıne gore uzun zamandır sokaklardaymıs durumu cok kotu beyaz olan tüyleri sıyahlasmıs tek gozu kapalıydı kör zannettm fakat kapanmıs gozu tuylerı uzamıs gözü gozukmuyor tek gozu de kanlı..karnını doyurduk sürekli aglıyo eve getıremedm evde ..ve bakımı yapıldı trası oldu bu yawrucagın artık sıcak bı yuvaya ıhtıyacı var

18435021004141567715010.jpg

antalya Bu yakışıklı sahipliydi ama sahibi bulunamadı, yuvada bulunmayınca onu çok seven ablası işyerinin şantiyesinde bakmaya başladı. İşyeri koruma köpeği getireceği için, kimsenin haberi yok iken bu yakışıklıyı barınağa yolladılar. Ablası onu arayıp buldu ve oradan çıkardı. Ama şantiyeye koyarsa zehirlenme riski var. Kulağı az duyduğu için... sokaklarda yapamaz, kornayı bile duymayabilir, çok yakındayken ses duyabiliyor. Yıkanıp, tıraş edilse daha da güzelleşecek. Kısırlaştırılmış oğlumuza ömürlük onu sevecek aile belki buradadır. Yoksa onun ailesi siz mi olacaksınız?

18955520898067578322410.jpg

Ankara-Gri..O artık çok güzel..Yaşadıklarına inat her geçen gün güzelleşiyor.. Sokaklara, 'O' insanlara inat kulaklarını dimdik tutup içindeki güzeliğini sergiliyor..
Ama o sokaklar ve 'O' insanlar onu rahat bırakmıyor.. Uyuzu atlattı yaa, o hastalıklı halini gördüler yaa, onun da bu dünyada bir yeri olduğunu kabullenemiyorlar. Şimdiki güzeli...ğini, ışıltısını çekemiyorlar. Onu tekrar o karanlığa geri göndermek için bıkmadan usanmadan uğraşıyorlar. Gri'nin ışığını kaybetmesine siz engel olun. Soğuk taşlar onun yastığı olmasın, evinizde bir yatağı olsun. Siz onun ışığı olun ve bırakın o da sizin neşeniz olsun...

18174020813842253411610.jpg

istanbul - sağlık sorunlarından dolayı köpegime acil yuva arıyorum avrupa yakası özellikle bagcılar bakırköy güngören bahçelievler tercihimdir 18 yaş üzeri daha önce köpek bakmış kişiler arasın cep telefonuna ssm atmayın lütfen .hemen almak isteyen şu anki tedavisini üstlenecek (tedavi ücretini ben karşılıyorum)yada tedavisi bitene kadar bekleyecek 10 gün kadar. tek köpek olarak bakılması gerekiyor ömürlük takibi ve zamanı gelince kısırlaştırma şartı ile tahütname ile verilecekdir

18892420891459912316510.jpg

KADIKÖY HAYVAN BARINAĞI'NDAKİ SAHİPLENDİRİLME
ADRES TARİFİ:
ARAÇLAR İÇİN BARINAK YOLU

MEYDANDAKİ MACDONALDS'IN YANINDAN İNİN. DÜZ GİDİP BİRAZ İLERİDEKİ ÇAKMAK TABELASINDAN SOLA DÖNÜN. AYNI YOLDAN AŞAĞI İNİN.BARINAĞIN ANA KAPISINI GÖRECEKSİNİZ.
Barınağımızdan sahiplenme yapabilmek için, 18 yaşından büyük olmanız gereklidir. 18 yaşından küçüklerin aileleriyle gelmesi şarttır. 18 YAŞINDAN BÜYÜK OLSANIZ BİLE, AİLENİZLE YAŞIYORSANIZ, AİLENZLE GELMENİZ ŞARTTIR. Sahiplenme sırasında TC Nüfus Cuzdanınızın olması yeterlidir. Barınağımızda para bağışı kabul edilmemektedir.

18965020817193586409810.jpg

Taro 5 aylık bir Japon Akita ve dunyalar tatlısı bir yavru. Cok uzun bir yolculu...ktan sonra yeni yuvasına geldi. Buyuk bir sevgi ve heyecanla bekledigimiz bu yavrunun ne yazık ki evin daimi mevcudu 5 kedi ile yıldızı barısmadı. Hic istemeyerek te olsa birbirimize daha cok baglanmadan ayrılmamız gerekiyor Evinde baska bir hayvan beslemeyen, ona tum gonullerini acacak, kesinlikle Istanbul'da yasayan bir aileye yuvalandırılacaktır. Sahiplenmek isteyenlerin mutlaka Akita'lar konusunda bilgi edinmelerini ve kisiligini iyi anlamalarını rica ediyorum. Sahibine olan baglılıkları ile tanınan Akita'lar en yakısıklı kopekler
Istanbul'da yasıyoruz, onun icin sadece Istanbul icinde sahiplendirmek istiyoruz.

19912220940418240754010.jpg

Oto yıkamacıda bulundu. Dünya şekeri av köpeği bir güzel kız. İlk aşısını oldu ve acilen bir ev arıyor bu güzellik....
Not : İstanbul dışına verilmeyecektir.

18907720940213907441110.jpg

istanbul

19047720940189240776910.jpg

ankara - 9 aylık golden, erkek, tuvalet ve temel eğitimi var iç dış parazitini ve karma aşısını yaptım ve sağilıklı şimdi onu hiç terketmeyecek ailesini bekliyor

Çok ince düşüncelisin canım, konu için teşekkürler....

Hepsi de çok tatlı ve çok güzeller... Hepsine kocaman bir maşallah... :nazar: İnşallah en kısa zamanda yuva bulurlar... Bu evindeki hayvanlara tekrar yuva arayanlara açıkcası çok kızıyorum dürüst olayım, madem zor gelecekti neden evlerine aldılar, yaa insan zor gelse bile vicdani olarak bile ayırmaz hayvanı alıştığı evden ....

Benim de iki kedim var, son kedi mi facebooktaki hayvanseverler bölümünden edindim, sokaktan kurtarılmış bir yavruydu, umarım buradaki bebeklerin de yuva bulmasına yardımcı oluruz bu vesileyle....

İnşallah canım ya bende güzel dileklerin için teşekür ederim inşallah dediğin gibi olur kızmamak lazım bilemeyiz mecbur kalıyorlar belki bilemeyizkii bende 8 yıllık oğlumu gönderdim ama yabancıya vermedim tabiki babama verrdim çok üzülerek çünkü kanser hastasıyım evde bakmam imkansızlaşmıştı yani bilemeyiz sağlık önemli tabi ama sokağa atanlara benimde kızgınlığım var tabikii

yavru kedi arıyorum bende . alabilirim yavru varsa

19920721051824896280010.jpg

İstanbul'da sahipleri tarafından terkedilmiş, yaklaşık 1 yaşında, mastiff-boxer kırması bir oğlan Ateş.Çok oyuncu ve insan canlısı. Bütün aşıları yapıldı, karnesi hazır. Şimdi bahçeli ve sevgi dolu yuvasını arıyor.

19733621051802562948910.jpg

istanbul-*** YUVA ARIYORUZ *** SİBİRYA KURDU
Bu dünyalar güzeli kuçu Yakacık'ta çocukların elinden alındı. Mavi gözlü kızımız, iki yaşlarında ve kısırlaştırılmıştır. Dışarıda kalmaktan hoşlanmadığı ve sürekli ağladığı için, çok acil yuvaya ihtiyacı vardır. Bu güzel gözler, sizin evinize gelerek dostunuz olsun mu?

18940621051782562950910.jpg

*** YUVA ARIYORUZ *** ANTALYA / GOLDEN
Başka bir arkadaşım yanımda ölmeseydi farkedilmeyecektim. Arabaları yıkarlarken, sabunlu suları içip ölen arkadaşımın yanında gördüler beni. Sonra her gün yemek ve su getirmeye başladılar. O kadar korkuyordum ki, ilk başta her kollarını kaldırdıklarında vuracak zannediyordum. Derim hastalığımdan dolayı çok sertleşmiş ki, iğne vururlarken azcık kanıyordu. İlaçlı banyoları sevmiyordum ilk başta, ama öyle rahatlıyordum ki; zamanla itiraz etmemeye başladım. Hatta Antalya sıcağında hoşuma gitmeye başladı zamanla. Derken yavaş yavaş iyileştim,tüylerim çıkmaya başladı; artık çok sağlıklı oldum. Hatta o kadar sağlıklıydım ki, Antalya'dan Mazı dağına kadar süren bir maceram bile oldu.Şu anda sağlığım çok iyi fakat bir ailem yok. Benim ailem olur musunuz?

19924621051728896289610.jpg

*** YUVA ARIYORUZ *** ANTALYA
Hayat'ın trafik kazasında 2 ayağıda kırıldı. HaySev Antalya kermesi sayesinde ameliyatını oldu tedavi giderleri ödendi. Şimdi geçici ailenin yanında ve hayatında ilk defa yatakda yattı. Sizlerin kurtardığı Hayat şimdide sayenizde yuvalanacak. Hayat bıcır bıcır hareketli, şirin bir kız. Hayat sayenizde yuvasınada kavuşacak biz buna inanıyoruz. Lütfen bir şans verin.

19725221051667229629110.jpg

*** YUVA ARIYORUZ *** BURSA / TERRIYER
ACİL YUVA ARIYORUZ...
Püskül'ün bundan bir süre önce burdan ilanını geçmiştik. Çok yorum almıştı ancak yuvasını açan olmadı. Şimdi baştaki tıraşlanmış yeni resmini de ekleyerek şansını tekrar deniyor çünkü çok acil bir yuva bulamazsa maalesef barınağa gidecek. Püskül sokakta bulunmuş, yaklasık 1 yaslarında terrier cınsı bir dostumuz. Bulunduğunda perışan haldeydi, uzun sure sokakta kaldıgı her halınden belli oluyordu. Bir gözü enfeksıyon kapmıs kanlanmıs, tuylerı ıse berbat durumdaydı. Şimdi ise durumu gayet iyi ancak hala ömürlük bir yuvası yok!

canı aynı ilanları face den de hatırlıyorum..öncelikle bu duyarlı girişimin için allah senden razı olsun..ne güzel bi adım..bende bu tür paylaşımları face book syfamdan yapıyorum ama burası da alternatif olabilir..burada paylaşmak biraz daha sınırlı olduğu için ... umarım bu sokakta kalmış patilerin hepsi sıcak bir yuvaya kavuşurr..evimde 3 yetişkin iki de yavru 5 kedim var..bahçemde ise 2 si yeni doğum yapmış 10 kediye bakıyorum..ful dolu olmasam inan bu sevimlilerden birini sahip çıkardım..işallah hayvan sevgisini hiç tatmamış ama tatmak isteyen evi, bahçesi müsait melek ruhlu insanlar çıkarda bu hayvancıklarda mutlu olurr..

$19591016791679992450014.jpg $19041920940470907415410.jpg $18916920871598247636010.jpg

Bu 3 kediciği sahiplenen oldumu acaba Sevgi Hanım çünkü sahiplenmek istiyorum çok şirinler :78:
İstanbulda oturuyorum Cevaplarsanız çooook sevinirim

X