Onlari Düşündüğünüzü Belli Edin

graf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2006
700
8
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!
Bazen merak ederiz arkadaşlarımız bize neden tek kelime bile yazmadan komik mailler yollarlar ? Belki bu açıklayıcı olur ;

Çok meşgul oduğun zaman , ama hala iletişimde olmak istediğinde, Tahmin et ne yaparsın, iletirsin.

Söyleyecek hiçbirşeyin olmadığında, Ama hala iletişimde olmak istediğinde, iletirsin.

Birşeyler söylemek istediğinde, ama nasıl olacağını bilmediğinde, iletirsin
Şunu bilmelisin: Hala hatırlanıyorsun, hala önemlisin, hala seviliyorsun, hala umursanıyorsun, hala isteniyorsun, Ve tahmin et ne alacaksın? benden sana bir mail.

Öyleyse arkadaşım, gelecek sefer bir ileti aldığında, öylesine bir mail attığımı düşünme, Fakat şöyleki...

Ben seni bugünde düşündüm !

Bunu arkadaşlarınıza mutlaka paylaşın ve herzaman onları düşündüğünüzü bilsinler.Bırakın sizinde onları düşündüğünüzü bilisinler

günün anlam ve ehemiyeti ..sağol kokoşum aklımda:):)
nerden geldi aklına çok hoş paylaşımdı...

beğenmenize sevindim dostluklar unutulmamallı

beğenmenize sevindim kızlar.ben teşekkür ederim..

süper birşey,ellerine sağlık paylaşımın için.ama ben bunu arkadaşlarıma forward etmek istiyorum.beceremedim.yardımcı olucak olan varmı ?resimleri kaydettim ama yazılar çıkmıyor altında.denemek için kendime mail attım o şekilde resimlerin altına eklerim dedim ama tabiiki ekliyemedim yazmıyor.bunun başka bir yolu var mı ???

X