onlar doğurup çöpe atıyolar

gozde06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2010
290
3
2 gün önce bi haberde gördüm doğurmuş ve çöpe atmış 1 günlük bebek daha şöyle bir şey söylemek istiyorum ey güzel 'ALLAH'IM : o mis kokulu emanetlerini bizlere ver ver ki biz onları gül bahçesi gibi olan koynuzma saklayalım biz senin emanetine ihanet etmeyiz bizleride bu emanetle şereflendir' böyle haberler duydukca kahroluyorum biz o meleklere kavuşmak için ne cabalar harcıyoruz doktor doktor gez paralar dök ilaç iç ahhh ahhh daha neler neler bunlarada rabbiim veriyo hiç uğraşmadan onlarda alıp çöpe atıyolar her ne olursa olsun istemediğin gebelik olsada yada yaptığın bir hatadan dolayı olsada o minicik 1 günlük meleği nasıl çöpe atarsın merhamet duygsundan nasiplenememiş böyle insanlar RABBİM inşllh dualarımızı kabul eder ve bizleri sevindirir emanetlerini bizim gibi canı gönülden isteyen arzulayan ve onlara ihanet etmeyecek anne adaylarına nasip etsin

bu haber canımı gerçekten çok sıktı ve sizinle paylaşmak istedim hem haberi hem duygularımı çok ama çok üzüldüm o minik melek için...... :1no2:

çok haklısın
o bebege sahip olmak isteyen anne
olmak isteyen nekadar çok kişi var.
nasıl bir vicdan şaşırıyorum
Allahım herşeyin hayırlısını yaşatır inş.

çok haklısın canım harfi harfine söylşediklerine katılıyorum.bütün söylenmesi gerkeni söyledin zaten tek kelime çok yazıkkkk.Allahın işine karışılmaz ama keşke onlara değilde bu duguyla yanıp tutuşanlara nasip olsa. Ama bu seferde kim ders çıkartırki kolay ulaşılan şey böyle kıymetsiz oluyo anlaşılan.Genede rabbim büyük böyle şeylerden herkes bir ders çıkarıp çocuklarına sahip çıksın bizelerde böyle haberler okumayalım inş. :Saruboceq:

bende böyle haberler okudukca çok üzülüyorum.rabbimin imtihanı diye düşünüyorum kimi olsun diye doktor doktor gezer kimide doğurup bir eşya gibi atar.öyle anne olmaz olsun zaten

haklısın arkadaşım...umarım bize de Rabbim en kısa zamanda verir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…