Makyaj Ürünleri ÖNERİYORUM..lancome L Extreme Rimel harikaa!! Kirpikleri upuzun yapıyor.

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Janx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
267
3
kızlar bu rimele tesadüfen sahip oldum..kuzenim bir arkadaşına lancome'un başka bir rimelini sipariş etmiş ama bu gelince bana verdi,iyiki de verdi..kirpikleri muhteşem uzun ve gür gösteriyor,fırçası süper..ben hatta yenisini alana kadar daha ucuz rimelimi bu rimelin fırçasıyla kullandım,o ucuz rimelin kendi fırcasından cook daha güzel yaptı..bence deneyin.. $Kozmetik_675459.jpg

evet sana katıIıyorum canım benimde en son aIdıgım rimeI bu vede kirpikIerimi 2kat daha uzun gösteriyo fırcası cok güzeI
bitince bende fırcasını seninki gibi degerIendiriyim ozaman :KK51:

Fırcası cok ılgınc gercekten dımı..onla nerdeyse tıpatıp aynı gıbı gorunen baska bır rımelın fırcasını kullandım ama onun gıbı yapmadı..super..rımelım bıtınce(bana cok dayanmıyor da :) ) param yoksa fırcasını baska rımelde kullanıyorum,şu an yaptıgım gıbı:)

Lancome'un farklı bi rimelini denemiştim aşık oldum diyebilirim :KK1: ama yakın çevremde rastlayamadım hiç,internetten mi sipariş etmiştiniz?

fıyatı nedır bu rımelrın benım bıraz seyrek kırpıklerım dolgun gostermesını ısterım

Kızlar lancome satan yerlerde bulabılırsınız,buyuk parfumerıler ya da boyner gıbı ( umarım ısım vermek yasak degıldır ) ama ınternetten de alabılırsınız,fıyatı ındırımsız 72 falandı galba yanlıs hatırlamıyorsam..

pazardaki ürünIer takIit , güvenipte aIınmaz ne kuIIanarak yapıyorIar biIemiyoruz sagIıga zararIı oIabiIir, dubaiden getirdikIerini söyIüyoIar doğrudur ama orjinaIIiği konusunda garanti vermiyoIar
yurtdısında daha uygun oImasına ragmen o fiyata buIamassın

Kızlar lancome satan yerlerde bulabılırsınız,buyuk parfumerıler ya da boyner gıbı ( umarım ısım vermek yasak degıldır ) ama ınternetten de alabılırsınız,fıyatı ındırımsız 72 falandı galba yanlıs hatırlamıyorsam..

72 mi?:KK53:Biraz pahalıymış yahu

Ben Kirpiklerimden Memnunum herkes kirpiklerime bayılıyor takmamı bu diye soruyolar .kirpiklerim gür ve kalın.ama rimel sürüncede acayip oluyorum bu rimeli kullandım bu konuda sana katılıyorum süper birşey

X