önerilerinizi bekliyorummm

miracle29

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2008
17
0
üstüne görme olabilirmi arkadaşlar

--------------------------------------------------------------------------------

selam kızlar
her ayın 15. günü adet oluyordum .bu ay ise dün yani 7. günü oldum ama çoık tuhaf
kahverengi bir halde
açıkcası bu ay çok ümitlenmiştim çünkü göğüslerim koyulaşmaya başlamış,kendimi çok halsiz hissediyordum,kokulara karşı da duyarlı bir hale gelmiştim ama dün ümitlerim yine yerle bir oldu.sizce yine hamile olunabilirmi bu durumda
benim gibi olan arkadaşlar varmı lütfen yardımlarınızı bekliyorum
LÜTFEN CEVAPLARINIZA İHTİYACIM VARRRRR

doktoruma ulaşamıyorum.offffffffffff
HİÇ BİR ARKADAŞ YOKMU BENİM GİBİ OLAN YAAAA (((((((((

canım üzülme hemen kan testi yaptır bi kaç gün sonra bende de bu ay bir hafta kahverengi lekenemeler oldu hemde günümden önce bazen yumurtlama döneminde de olabiliyormuş bilemiyoruz tabi en iyisi doktor muayenesi ama yine bence sen moralini bozma .a.s.

cnm benimde ekim 2 regly günümdü ama 29 eylül kahverengi akıntım gelmeye başladı 30 undada normal reglimi oldum.5 ekimde bitti ama 1 gün geldi 1 gün gelmedi o şekilde.5 ekimde bitmesine ragmen ( degişik bir regl ama ) dün yani 7 ekim yine başladı kahverengi lekeler.benim annem 3 ay normal adet görmüş hamilelinde hemde hem bende hem kadeşimde.3 aylıkken ögrenmiş hep hamile oldugunu.dün sordum olabilir diyo ama bende beklemedeyim.bi var bi yok bende anlamadım cnm.hakkımızda hayırlısı olsun.inş hamişizdir.

cnm bende özellikle sag kasıgımda batma ve yanma,gögüsümde kolumu bile kıpırdatsam acıma,bacaklarda arada kasılma,aşırı iştah ve ben tatlıyı sevmem tatlı istegi gibi şeyler var cnm.bide çok sıkışmış gibi wc ye gidiyorum.varmı sendede böyle şeyler.yoksa stres yaptıkta hormonlarmı sapıttı anlamadım.allahım hakkımızda hayırlısını versin.

canım çok saol fazla stres yaptım galiba doktorumla görüştüm strese bağlı reglim öne gelmiş yani bende bu ayda bebiş yok (((
çok ümitlenmiştim
RABBİM kimsenin ümidini kırmasın çok zor hamile kalamamak:çok üzgünüm:

ay cnm inşallah allahım isteyen herkese saglıklı sıhatli hayırlı evlat nasip eder cnm bizlerde içinde tabiyki,cnm sen yinede ümidini kaybetme.bizim 6. ayımız olacak bu ay olmadı.sizin ne kadar oluyor cnm?

ay cnm inşallah allahım isteyen herkese saglıklı sıhatli hayırlı evlat nasip eder cnm bizlerde içinde tabiyki,cnm sen yinede ümidini kaybetme.bizim 6. ayımız olacak bu ay olmadı.sizin ne kadar oluyor cnm?

canım ben stres yapmayımda kimler yapsın evliliğimin 2.yılı doldu.bebek için 14 aydır
uğraşıyoruz nisan ayında kimyasal gebeliğim düşükle sonuçlandı doktor bir problem yok dedi ama her ay ümitlenmekten çok sıkıldım.heleki ümidimin boşa çıkmasında offffffffffff
offfffffffffffff
beni anlıyorsun değilmi şeker çok zor benim durumum çokkkk zorrrrr:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…