önerilerinizi bekliyorum.. Sanırım asıgım..

K

karameleks

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi karameleks
dogru baslık altındamıyım bilmiyorum ama sizlerle askımı paylaşmak istedim..

3 hafta önce sözlendım ben.. Görücü usulu sayılır.. Ama dogru bir karar verdiğime inanıyorum.. Olmak istediğim yerde ve olmak istediğim özelliğe sahip bir insan ile birlikteyim.. Onu gün geçtikce daha cok seviyorummm...

Yalnız bir konuda görüşlerinize ihtiyacım var.. Biz sözlümle her gün telefonda konusuyoruzz-mesajlaşıyoruz geceleri msn de konusuyoruz..
Hani derler ya kaçan kovalanır diye ?? Onunla bu kadar görüşmem dogru muu sizcee.. Yani biraz uzak durup kendimi özletmem falan gerekir mii??

BEn onunla cok mutluyum.. O pek kendi duygularından bahsetmiyor ama yine de beni önemsediğini ilgilendiğini görüyorumm.. Biraz önce evimizin önüne gelip gül koydu penceremee :)) Ben onun için özel birsey yapmasam da tatlı dilimle onu mutlu ettiğimi söylüyor.

Daha yolun basındayız ama bu sevgi hiç kaybolmasınn istiyorumm..Araya biraz mesafe koymak mı gerek bunun için?? Önerilerinizi bekliyorummm..

• Konu Sahibi karameleks
canım bencee içinden geldiği davran mutluluğunu sevgini nsaıl yaşamak istiosan öle yaşa ve yaşat paylaşş sonra gün gelir biraz uzaklaşimm dersin farkında olmadan arada o kadar mesafe olurki tahmin bile edemezsin sonrada keşke böle yapmasaydım dersin pişmanlık duyabilirsin herşeyi akışına bırak nasip bu ne yaparsan herşey olacagına varır eger gerçekten seviyorsan bence kendini sakın geri çekme içinden geldiği gibi yaşa hayatında hiç bişeyi erteleme giden zaman geri gelmio unutmaki yaşanan günün tekrarı yok hayatında keşkelere yer vermeee keşke demek istemiosan mutluluklarr...a.s.

• Konu Sahibi karameleks
canım bende nişanlıyım gerçi nişanlım şuan askerde ama gitmeden önce bizde sürekli telefonda konuşurduk msjlaşırdık ve her seferinde birbirimize olan sevgimiz daha çok arttı daha çok bağlandık.Bunlar çok güzel şeyler elinde şimdi bunları yaşama fırsatı varken bence herşeyi doyasıya ve gönlünce tadını çıkara çıkara yaşa.Hem sözlüne daha çekimser ve soğuk davranırsan seni yanlış anlayabilir bunlarıda düşün bence sonuçta bu insan bu saatte bile gelip sana bir gül vermiş bu insana soğuk davranmak ayıp olur.Hem senin ki alenan bir çıkma vakası değil ki kaçıp da kovalanmayı düşünesin bu işin sonun da evlilik var. Bayan olmamız kimseye haksız yere kapris yapmamızı gerektirmez aynısını bana nişanlım yapsa çok üzülürüm ve de çok üzerim.....

• Konu Sahibi karameleks
ayrıca bu arada çok görüşmekle emin ol ki sevgin azalmaz aksine daha da çok artar sen içini ferah tut ve çok mutlu :))))))

• Konu Sahibi karameleks
Merhaba,
Bende Eylül 8'de nişanlandım;Temmuz'da flört etmeye başladık.Mayıs'ta da evleniyorum Allah nasip ederse. Herşey o kadar hızlı gerçekleşti ki... Aynı işyerindeyiz, hemen hemen hergün beraberiz. Bazen bu kadar görüşmek iyi oluyor mu diye soruyorum ;ama ayrı kalmakta yaramıyor,sürekli özlediğimizden dolayı kavga çıkaracak birşeyler buluyoruz. Pazartesi yurtdışına gidecek sadece 2,5 gün ama bize yıl gibi geliyor senağlama

Birbirinizi tanımak için en güzel günleriniz bence,bol bol görüşün.. Umarım çok mutlu olursunuz..

Kendine ii bak...a.s.

• Konu Sahibi karameleks
ne guzel canım allah mesut etsin..sen boşver kaçan kovalanır laflarınaa..sen sevgını doya dopya içinden basıl gelıyosa ole yaşa..

• Konu Sahibi karameleks
İçimi aydınlattınızzz coook sağolun... İyi kii varsınızzzz..

• Konu Sahibi karameleks
boşveeeeeeerr...nasıl içinden geliosa öyla davran..
allah mutlu etsin canım seni..

• Konu Sahibi karameleks
Ben Aşkimin Yazdiği Msji Aynen Size Aktariyorum ''benim Anlamadiğim Yan Yanayken Dünyanin En Güzel En Mutlu çiftiyiz.ama Ayri Kaldiğimizda Paylaşamadiğimiz Olay Ne Ben Onu Anlamiyorum'' Aynen Onun Dediği Gibi Yan Yanayken Herşey Mükemmel Ama Benim Ayriliğa Hiç Tahammülüm Yok çok Kiskancim Ve Bunu çok Belli Ediyorum 7 Aydir Birlikteyiz Onun Beni Daha 1 Kere Bile üzdüğünü Hatirlamiyorum Tüm Sorun Benden Kaylankaniyor Ama Ne Yapim Kendie Söz Geçiremiyorum çok Seviyorum Onu Yaaa

Ben Aşkimin Yazdiği Msji Aynen Size Aktariyorum ''benim Anlamadiğim Yan Yanayken Dünyanin En Güzel En Mutlu çiftiyiz.ama Ayri Kaldiğimizda Paylaşamadiğimiz Olay Ne Ben Onu Anlamiyorum'' Aynen Onun Dediği Gibi Yan Yanayken Herşey Mükemmel Ama Benim Ayriliğa Hiç Tahammülüm Yok çok Kiskancim Ve Bunu çok Belli Ediyorum 7 Aydir Birlikteyiz Onun Beni Daha 1 Kere Bile üzdüğünü Hatirlamiyorum Tüm Sorun Benden Kaylankaniyor Ama Ne Yapim Kendie Söz Geçiremiyorum çok Seviyorum Onu Yaaa

Seni o kadar iyi anlıyorum ki.
O beni düşünürken bende onu düşünüyorum.
İşte bu yüzden zıtlaşıyoruz.
Sanırım bizdeki sorun bu çok seviyorum kendime söz geçiremiyorum elimde değil.

canım ben de sözlüyüm ve her gece konuşuyoruz insan gerçekten daha da bağlanıyor. am sana sadece şunu tavsiye ederim çok fazla üzerine düşme mesela her seferinde mesaj atan aryan sen olma genel de o arasın. kendimden biliyorum . sen atmayınca o çok özlüyor ve özlem duyarak atıyor mesaj. bundan emin ol bu böyle...canım yaaa aşkımı çok özledim bu arada onu çok seviyorum bakim telefonuma mesaj gelmiş mi:)

sevgini içinden geldiği gibi yaşa ama hayatının odak noktası haline sakın getirme onu sonunda çok yıpranırsınız

aslında herkes aynı görüşte birleşmiş, kaçan kovalanmıyor....seviyorsan eğer, ve sevgini göstermekten çekinmiyorsan her ortamda ve her durumda sevgini göstereceksin, kaçan kovalanır tarzı klişe kurallar bence geçmişte kaldııı....tabi herşeyi yaşayıp tüketmemekte güzel, herşey zamanında yaşanmalı....

çok doğru şeylerde söylenmiş : ilk mesaj atan ya da ilk telefon eden sen olmaa...ve onu sakın ama sakın hayatının merkezine koyma....

canım bencee içinden geldiği davran mutluluğunu sevgini nsaıl yaşamak istiosan öle yaşa ve yaşat paylaşş sonra gün gelir biraz uzaklaşimm dersin farkında olmadan arada o kadar mesafe olurki tahmin bile edemezsin sonrada keşke böle yapmasaydım dersin pişmanlık duyabilirsin herşeyi akışına bırak nasip bu ne yaparsan herşey olacagına varır eger gerçekten seviyorsan bence kendini sakın geri çekme içinden geldiği gibi yaşa hayatında hiç bişeyi erteleme giden zaman geri gelmio unutmaki yaşanan günün tekrarı yok hayatında keşkelere yer vermeee keşke demek istemiosan mutluluklarr...a.s.

slm cnm ben şuan 9 aylık evliyim ve eşimle çıkarken ayrı şehirlerdeydik o meslek icabı bende ailemin yanında bizde sürekli tel görüşürdük msşlaşırdık günde nerdeyse 15 20 saat arası bişey hatta aveayı zengin etmiştik sırnaşık şey yani demek istediğim bu sık görüşmeler ilişkinn kuvvetini arttırıyor sıkmıyor bence daha çok bağlı kalıyoruz eğer o kadar sık görüşmemiz olmasaydı belki şuan evli olamazdık çünkü çıkarken en fazla 15gün yüzyüze görüşmüşlüğümüz olmuştur kendisi tsk mensubu old. için izni belli zamanlar old için.ama biz o sık görüşmemizin sayesinde 6.ayda sözlendik ve 9. aydada evlendik daha fazla ayrı kalamadık çünkü birbirimizi görememek okadar çok koyuyorduki tellle yatıp telle kalkıyorduk ama değmiş şuanda çooooooooooooooooooookkk mutluyuz inş bigün bu aşkın meycesinide verecez:dance: sende sık görüşmekten usanma yılma çok gzl bir şey her saniye her dakika yeni şeyler paylaşmak canıma.s.

bence bu şekilde devam et içinden geldiği gibi davran kısıtlama.. öyle benden SIKILIRMI BUNALIRMI DİYEDE ASLA DÜŞÜNME.. eğer öyle hep konuşup mesajlaşınca SIKILICAKSA ilerde aynı evi paylaşınca bütün herşeyini paylaşınca olurdu.. tam çok güzle çağı yeni başlayınca tadı dahada başka olur tadını çıkar canım.. hayırlı olsun bu arada a.s.

Kiz Evi Naz Evi Tatliş Biraz Naz Olmali Bence Ama Abartmadan.
Ilk Zamanlar çok önemli Bence.kendini çok Geri çekmeden Arada özletmek Iyi Oluyo.ama Bence Akişina Birakmak Daha Doğru...
Allah Tamamina Erdirsin Canim Mesut Bahtiyar Etsin...

hanı derler ya ıcı benı yakar dısı mılletıı yıyenın mıdesı bulanır yemıyenın azxı sulanır arkadas evlende gor kocanın kahrı ceılmıyo valla bekarlık sultanlık dıye bosa dememıslrrr

SANA KATILMIYORUM ARKADAŞIM EVLENMEK YUVA KURMAK ÇOK KUTSAL OLGULAR,İNSANIN BİR AMACI BİR UMUDU OLUYO EVLENİNCE.TABİ DOĞRU İNSANI BULMAK ÖNEMLİ
BULDUĞUNA İNANAN HERKES EVLENMELİ BENCEa.sEVLİLİK GÜZEL ŞEY.HELE BİRDE ÇOCUK OLSUN TADINDAN YENMEZ O ZAMAN:emir_bebek:
hanı derler ya ıcı benı yakar dısı mılletıı yıyenın mıdesı bulanır yemıyenın azxı sulanır arkadas evlende gor kocanın kahrı ceılmıyo valla bekarlık sultanlık dıye bosa dememıslrrr

SANA KATILMIYORUM ARKADAŞIM EVLENMEK YUVA KURMAK ÇOK KUTSAL OLGULAR,İNSANIN BİR AMACI BİR UMUDU OLUYO EVLENİNCE.TABİ DOĞRU İNSANI BULMAK ÖNEMLİ
BULDUĞUNA İNANAN HERKES EVLENMELİ BENCEa.sEVLİLİK GÜZEL ŞEY.HELE BİRDE ÇOCUK OLSUN TADINDAN YENMEZ O ZAMAN:emir_bebek:
ben kendı fıkrımı yazdım canım herkesın dusuncesı kendıneee

X