Öneri istiyorum(profosyenel makyaj)

perimsin

yakışıklı oğlum büyüyor...
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2010
940
131
Kızlar ekimde evlenicem kısmetse..Bana istanbul avrupa yakasında profesyonel makyaj yapan bir kuaför önerirmisiniz...Artık porselen mi olur , kyrolan mı olur bilemiyorum.Nişanda normal makyaj yaptırdım kuaföre ama düğün için özel olsun istiyorum..Bahcelievler,bakırköy,fatih,merter bu civarlar olabilir.Nişan fotolarımmdan salonda olanlardan bikaç tane aşağıdaki linkten asagı dogru inerek bakabilirsiniz.Umarım iyi biyer bulurum..

şimdiden cok tesekkür ederim...

http://www.kadinlarkulubu.com/albumler/383260-perimsinin-nisani-yalnizca-salon-fotograflari-2.html

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım Bakırköyde kırıktarak ali ve Bahçelievler(Yayla Merkezde) Nexsus var oraların makyöjlerinin iyi olduğunu biliyorum..Mutluluklar

canım cok teskkür ederim yardımın için senden baska kaile alan olmamıs

floryada hayri başar .. evlensem oraya giderim yani hihoyyyt hem saçta hem makyajda güveniyorum oraya.. önce arayıp sorabilirsiniz netten numarasını alıp sizin isteklerinize cevap verebilicek mi diye :1rolleyes:

mutluluklar

Canım Kıztaşında Serap Kuafor var,benım MOS ta yapılmayan makyajımı yaptılar.

kadıköyde leyla osman kuaför var ordaki bayan türkiyede birincilikler almış yurt dışındada dereceler yapmış bir makyöz ve istenilen yerede gidip makyaj yapıyor yani cağırabilrsin haberin olsun arkadaşım kadını makyaj yaparken görmüş o nasıl bir fonteten sürüşü görmeliydinzi diyor ..

kızlar sağolun yardımlarınız için ali gür ile anlastım son yorumları yeni gördüm.umarım iyi sonuc alırım saçım kısa sayılır postij çıtçıt falan da istemiyorum bakalım artık iyi olur umarım

perimsin hangi ali gür ile anlaştın? bana bilgi verebilir misin canım? düğününe az kalmış inşallah her şey istediğin gibi olur :) çok çabuk oldu senin nişan-düğün :)
Bizim daha tarih belli değil ama ben de senin gibi bakırköy-b.evler civarında güzel bi kuaför arıyorum. kendi kuaförüm de iyidir aslında orda da yaptırabilirim. bahçelievlerde nokta kuaför öğretmenevinin hemen yanında.

selam cnm benim merterde alısveriş merkezi ama adını unuttum medya markt falan varya orada :) meydan avm sanırım.neyse , inan hiç bilmiyorum nasıl olcak bendeki marka takıntısı bu işide yansıdı :)) birde hiç söyle içime sinen kimseler yok yıllarıdır sac konusunda.Birinin makyajı iyidir sacı berbat diğeri manikür yapar kaş alamaz bilmemne saçma sapan işler işte bilirsin.Ben bir riske gireyim sana bildiririm canım ama genelde sanslıyımdır sende iyi şans dile Evet sadece 2-2,5 ay gibi bir ara nişan düğün ama öyle istiyor paşamız bakalım..Allah hayırlısınız versin hepimize canım..

hala oradamı bilmiyorum
4 sene önce 2.ulusta trio kuaförde(serapmıydı adı)hatırlamıyorum
harkulade bi makyaj yapmıştı...istanbulda oturanların bilgisine...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…