Göz Makyajı öneri bekliyorum kızlaarrr

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

rubina06

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2011
1.147
4
kızlar saçlarım röfle buğday tenliyim..genelde gri far kırmızı ruj sürüyorum ama erkek arkadaşım gözüne yumruk yemiş gibi olmuşsun diyo makyajsız halimi beğeniyo
ama o zamanda çok solgun oluyorum
açık renk farları kendime yakıştıramıyorum
sizce nasıl hafif makyaj yapabilirim

sadece gözkalemi ve rimel kullansanız nasıl olur? göz kalemlerini renkli tercih ederseniz farın yerini gayet güzel tutuyor. bide solgun görünmenize mat - koyurenk rujlar da sebep olabilir..

sadece gözkalemi ve rimel kullansanız nasıl olur? göz kalemlerini renkli tercih ederseniz farın yerini gayet güzel tutuyor. bide solgun görünmenize mat - koyurenk rujlar da sebep olabilir..

göz rengim yeşil bazen gri gibi oluyor mavi kalem sürsem nasıl olur yada kahverengi

gözrenginiz açık yeşilse koyu yeşil, koyu mavi lacivert renkte kalemler çok güzel olur. yok koyu yeşilse kalemler açık tonlarda olmalı..

Kızlar herkese selam,

forumunuza yeni katıldım ve ufak bir yardımınıza ihtiyacım var. Bir konuda araştırma yapıyorum. Yardımlarınız gerçekten çok işime yarayacak. Alışveriş alışkanlıkları1 Survey bu sitede 10 soruluk kendi hazırlamış olduğum bir anket var, eğer 1 dakikadan daha az zaman ayırıp doldururusanız inanın çok sevinirim. Görüşmek üzere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…